Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Masurare parametri CATV prin Conn...

Youtube a inceput sa aiba lag!?

Internet Archive - adauga item la...

Electrica Furnizare + Poșta ...
 Probleme cu scurgerea de ulei pe ...

Blocuri cu apartamente de 5+ camere

Casa noua finisata, teava incalzi...

Ce marca si model de DVD-RW sa cu...
 Achizitie camera video auto (II)

Baza de date cu imagini pe bani

Robotul martian european, revigor...

Are cineva o inregistrare Radio R...
 Geoana: „Sistemul de vot es...

Imprimare mai multe pagini intr-o...

trebuie sa depun declaratie unica...

Ruse vs Rusesti
 

cum fac port forwarding?

- - - - -
  • Please log in to reply
38 replies to this topic

#37
carmenclara1

carmenclara1

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 19,377
  • Înscris: 08.12.2008

View Postmihaitobo, on 15th February 2011, 09:25, said:



te conectezi cu un browser web la interfata de administrare si cauti nat/virtual server/port forwarding treci portu dorit protocol tcp+udp si ip de retea a pcului care va juca rolu de server.
lumea se va conecta la tine prin intermediu ipului public care este setat pe router pe interfata wan si la nevoie va mai adauga si portu    ceva gen wanip:27015  ptr cs  etc...

#38
DragosOq

DragosOq

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 18.03.2008
Am si eu un router de la Belkin .... si vreau as tin redirecte pt counter .... am facut porturi ... pe router imi apar ca fiind active ... am inchis orice le poate bloca: antivirus, firewall windows, firewall router ... dar nimic ... ma poate ajuta cineva .... ???? am cautat peste tot raspunsul.

#39
Ravy

Ravy

    Don't be sad, get MAD!

  • Grup: Moderators
  • Posts: 16,245
  • Înscris: 05.01.2006
Print screen-uri? Model exact de Belkin?

Bafta!

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate