Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Carnitina

- - - - -
  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#19
Lipsum

Lipsum

    Moderator extrem de rău

  • Grup: Moderators
  • Posts: 4,722
  • Înscris: 29.01.2008
Carnitina ajuta la eliminarea stratului de grasime prezent in muschi si piele. Nu va face minuni fara regim alimentar. Si da, poti lua in continuare si proteine.

#20
Bibanu95

Bibanu95

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 35
  • Înscris: 06.09.2009
daca nu alerg dar am alimentatie buna...o sa am efecte in timp scurt?vreau sa dau joc grasimea de pe abdomen..dar sincer nu prea fac cardio

#21
Lipsum

Lipsum

    Moderator extrem de rău

  • Grup: Moderators
  • Posts: 4,722
  • Înscris: 29.01.2008
Nu poti arde grasimea dintr-un singur loc. Si fara cardio, cam greu sa reusesti sa o arzi intr-atat incat sa aiba efecte vizibile asupra abdomenului.

#22
alex2107

alex2107

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 13.04.2010
si pana la urma e buna sa nu e buna L-carnitina.... mie mi-ar trebui sa iau ceva pentru energie si m-am gandit ca ar fii o idee buna carnitina

#23
Vladinskaya

Vladinskaya

    Rustproof Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,225
  • Înscris: 06.03.2011

View Postalex2107, on 23 februarie 2013 - 14:36, said:

si pana la urma e buna sa nu e buna L-carnitina.... mie mi-ar trebui sa iau ceva pentru energie si m-am gandit ca ar fii o idee buna carnitina

Carnitina iti da si energie, problema e ca ai putea sa-ti iei altceva pentru energie de banii aia. Asta daca nu vrei s-o folosesti pentru ardere...

#24
ramurel

ramurel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,948
  • Înscris: 12.07.2008
Resuscitez un pic topicul, că vreau să iau şi eu pentru susţinerea efortului la sală, dar pe Google tot găsesc branduri şi branduri.
Nu e cine ştie ce financiar, e chiar ieftină, contrar a ceea ce a scris colegul de mai sus, nu ştiu susţinător energetic mai ieftin [ pe lângă efectul cu "traficul" de grăsime din organism ], dar aş lua ceva calitativ, deci nu m-am decis la un brand, tot citesc ici-colo. Am văzut chiar şi in farmaciile naturiste, de Hofigal , am văzut şi la producătorii de suplimente specializaţi pe fitness/culturism, nici nu ştiu care e mai ok, mai corectă ca reţetă şi calitate a substanţelor pentru un efect maxim !

#25
vinciun

vinciun

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,664
  • Înscris: 24.10.2015
Ia de la produ atorii specializati in fitness/culturism. De obicei la farmacie suplimentele au niste doze foarte mici.



#26
overseas

overseas

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,104
  • Înscris: 09.01.2007
Dap, de la brandurile consacrate gen Optimum Nutrition, Animal, NOW, myprotein chiar.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate