Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 

Carnitina

- - - - -
  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#19
Lipsum

Lipsum

    Moderator extrem de rău

  • Grup: Moderators
  • Posts: 4,722
  • Înscris: 29.01.2008
Carnitina ajuta la eliminarea stratului de grasime prezent in muschi si piele. Nu va face minuni fara regim alimentar. Si da, poti lua in continuare si proteine.

#20
Bibanu95

Bibanu95

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 35
  • Înscris: 06.09.2009
daca nu alerg dar am alimentatie buna...o sa am efecte in timp scurt?vreau sa dau joc grasimea de pe abdomen..dar sincer nu prea fac cardio

#21
Lipsum

Lipsum

    Moderator extrem de rău

  • Grup: Moderators
  • Posts: 4,722
  • Înscris: 29.01.2008
Nu poti arde grasimea dintr-un singur loc. Si fara cardio, cam greu sa reusesti sa o arzi intr-atat incat sa aiba efecte vizibile asupra abdomenului.

#22
alex2107

alex2107

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 13.04.2010
si pana la urma e buna sa nu e buna L-carnitina.... mie mi-ar trebui sa iau ceva pentru energie si m-am gandit ca ar fii o idee buna carnitina

#23
Vladinskaya

Vladinskaya

    Rustproof Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,225
  • Înscris: 06.03.2011

View Postalex2107, on 23 februarie 2013 - 14:36, said:

si pana la urma e buna sa nu e buna L-carnitina.... mie mi-ar trebui sa iau ceva pentru energie si m-am gandit ca ar fii o idee buna carnitina

Carnitina iti da si energie, problema e ca ai putea sa-ti iei altceva pentru energie de banii aia. Asta daca nu vrei s-o folosesti pentru ardere...

#24
ramurel

ramurel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,947
  • Înscris: 12.07.2008
Resuscitez un pic topicul, că vreau să iau şi eu pentru susţinerea efortului la sală, dar pe Google tot găsesc branduri şi branduri.
Nu e cine ştie ce financiar, e chiar ieftină, contrar a ceea ce a scris colegul de mai sus, nu ştiu susţinător energetic mai ieftin [ pe lângă efectul cu "traficul" de grăsime din organism ], dar aş lua ceva calitativ, deci nu m-am decis la un brand, tot citesc ici-colo. Am văzut chiar şi in farmaciile naturiste, de Hofigal , am văzut şi la producătorii de suplimente specializaţi pe fitness/culturism, nici nu ştiu care e mai ok, mai corectă ca reţetă şi calitate a substanţelor pentru un efect maxim !

#25
vinciun

vinciun

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,663
  • Înscris: 24.10.2015
Ia de la produ atorii specializati in fitness/culturism. De obicei la farmacie suplimentele au niste doze foarte mici.



#26
overseas

overseas

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,104
  • Înscris: 09.01.2007
Dap, de la brandurile consacrate gen Optimum Nutrition, Animal, NOW, myprotein chiar.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate