Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
In ce situatii cereti o a doua op...

DigiMobil - IP public?

Glet de finisaj peste chit acrili...

La multi ani @Passenger001!
 La multi ani @barbosa1bis!

La multi ani @MikeSpike!

Cum curat gletul de pe perete

Soluție incalzire apartament...
 Culori fire la boxele de jogger

Autorizatie Birou Acte Auto

Parbriz defect

Ajutor cercetare lucrare de diser...
 M-am culcat cu un tip și apo...

Facultate din Bucuresti posibil o...

Eroare steering

Recomandare service pentru repara...
 

Imprimanta Canon IP 1500 - probleme

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
37 răspunsuri în acest subiect

#37
johnny2700

johnny2700

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1
  • Înscris: 27.02.2011
Salut am un cannon pixma ip 1500 si am curatat buretzii.....insa dupa am intimpinat numai probleme.....nu mai in lua foaia una cate una...face un zgomot foarte tare vrand sa ia foaia o ia pe prima....si apoi le arunca si pe celelalte foarte repede.....e dereglata  complet.... ce sa fac???? cum o mai fac....la loc...imi prinde foaia la jumate...ma streseaza rau....am vreo sansa sa o mai fac..

#38
florex77

florex77

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 12
  • Înscris: 24.06.2009

View PostAAleXXX, on 29th July 2009, 11:39, said:

Dupa indelungi cautari am reusit sa aflu ca am defapt 2 probleme cu imprimanta si de accea da aceasta eroare. Una dintre  probleme este capul imprimantei, acela in care intra rezervele de tush. Incercat la alta imprimanta identica si imi zice sa il montez ca nu este, iar o alta problema se pare ca ar fi softul din memoria imprimantei care este picat(cel din memoria EEPROM). Cum sa o repar inca nu stiu....
ai reparato pana la urma . am si eu un canon ip 4300 si are aceasi eroare

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate