Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
De ce nu protestati?

Etanșare intre cada perete b...

Backu-up box Fronius

Router de la Digi nu face fata la...
 Magnolii

Achizitie LG OLED evo 55C31LA - e...

Aplicatii PV Huawei Sun

Istoric deplasari - GPS
 Surub autoforant-metric mixt

Lipsa semnal - strategie de marke...

One week meal plan - Pachet

Apometru defect?
 Nelamurire legalitate TVA casa noua

Huawei P20 Lite, ecran negru la a...

Bibelorui, macrameuri si altele

Inventia secolului din Afganistan?
 

dupa 1 ian. 2007

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
1 răspuns la acest subiect

#1
Tino

Tino

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 66
  • Înscris: 17.08.2006
salutare am si eu niste intrebari  :) iar cu raspunsurile voastre o sa ma lamuresc
Dupa aderarea Romaniei din 2007 piata autoturismelor va mai fi profitabila ? cine mi-ar putea da detalii despre taxele vamale pentru masini ? ce se exclude ? ce se adauga ?  
va multumesc si astept raspunsuri   :peacefingers:

#2
Crysper

Crysper

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 425
  • Înscris: 09.09.2006

Quote

salutare am si eu niste intrebari smile.gif iar cu raspunsurile voastre o sa ma lamuresc
Dupa aderarea Romaniei din 2007 piata autoturismelor va mai fi profitabila ? cine mi-ar putea da detalii despre taxele vamale pentru masini ? ce se exclude ? ce se adauga ?
va multumesc si astept raspunsuri peacefingers.gif


dupa aderare piata autoturismelor va fi o porcarie mare, ue pune taxa de inmatriculare de 2000-3000 de euro daca nu ma insel,depinde de masina
http://www.eafacere....t...&artID=3983
dar cica preturile vor scadea in urmatorii ani

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate