Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Finala Eurovision 2024

De ce nu protestati?

Etanșare intre cada perete b...

Backu-up box Fronius
 Router de la Digi nu face fata la...

Magnolii

Achizitie LG OLED evo 55C31LA - e...

Aplicatii PV Huawei Sun
 Istoric deplasari - GPS

Surub autoforant-metric mixt

Lipsa semnal - strategie de marke...

One week meal plan - Pachet
 Apometru defect?

Nelamurire legalitate TVA casa noua

Huawei P20 Lite, ecran negru la a...

Bibelorui, macrameuri si altele
 

dupa 1 ian. 2007

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
Tino

Tino

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 66
  • Înscris: 17.08.2006
salutare am si eu niste intrebari  :) iar cu raspunsurile voastre o sa ma lamuresc
Dupa aderarea Romaniei din 2007 piata autoturismelor va mai fi profitabila ? cine mi-ar putea da detalii despre taxele vamale pentru masini ? ce se exclude ? ce se adauga ?  
va multumesc si astept raspunsuri   :peacefingers:

#2
Crysper

Crysper

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 425
  • Înscris: 09.09.2006

Quote

salutare am si eu niste intrebari smile.gif iar cu raspunsurile voastre o sa ma lamuresc
Dupa aderarea Romaniei din 2007 piata autoturismelor va mai fi profitabila ? cine mi-ar putea da detalii despre taxele vamale pentru masini ? ce se exclude ? ce se adauga ?
va multumesc si astept raspunsuri peacefingers.gif


dupa aderare piata autoturismelor va fi o porcarie mare, ue pune taxa de inmatriculare de 2000-3000 de euro daca nu ma insel,depinde de masina
http://www.eafacere....t...&artID=3983
dar cica preturile vor scadea in urmatorii ani

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate