Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar
 pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Parola la lock screen
 Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 

Facultatea de Drept UB

- - - - -
  • Please log in to reply
256 replies to this topic

#253
crisstinelu

crisstinelu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 08.10.2009
Am de vanzareAttached File  IMAG0088.jpg   200.91K   14 downloadsAttached File  IMAG0090.jpg   149.85K   2 downloadsAttached File  IMAG0088.jpg   200.91K   14 downloads doua carti pentru voi,poate este careva interesat.sunt scrise in limba engleza.

#254
HighHopes

HighHopes

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 508
  • Înscris: 03.06.2013

 michael-myers, on 03 septembrie 2013 - 20:31, said:

hai mai,chiar asa de nasol e?Ia aratati-mi si mie niste carti/cursuri.
Imagineaza-ti ca avem materii la care trebuie sa invatam (deci nu sa citim ca pe Harry Potter) 900 pagini, pe semestru, pentru o singura materie. Comparand cu alte facultati (am prieteni pe la istorie, jurnalism etc), cantitatea de informatii e colosala.

Edited by HighHopes, 14 November 2013 - 23:46.


#255
Jeanny

Jeanny

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 03.08.2016
Imi puteti spune cam la ce nivel se studiaza limba straina aleasa la facultatea de drept din Bucuresti?

#256
Razvan0209

Razvan0209

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 176
  • Înscris: 23.06.2010
Pentru engleza iti pot da niste informatii doar. Daca ai cambridge/ YELTZ sau mai stiu eu ce poti sa iti echivalezi dar o sa mai trebuiasca sa faci 2 prezente, de asemenea, mai poti echivala si cu un "examen" care se da la ceva centru de limbi al facultatii (te intreaba cum te cheama in engleza). Daca alegi sa nu echivalezi trebuie sa ai prezenta de minimum 50%+1 la seminare, seminare care sunt cele mai plictisitoare pe care le-ai putea avea profesoara fiind batuta in cap.

#257
roxanadanca

roxanadanca

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 13.12.2013
pentru  anumite informatii (ascunse) legate de avocatura va recomand cu caldura sa cititi cartea "Secretele Avocaturii-Vicleniile fata de Client"

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate