Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Garantie apartament dezvoltator

Aplicație GPS cu zoom automa...

Ipad Pro & Air 2024

Service si revizii reprezentanta
 Ati returnat produse pe aliexpres...

Certificate de nastere digitale

Fitbit sau huawei band ?

Tatuator handpoke
 Plaja de nudisti in Grecia?

Mufa microusb a telefonului mobil...

"Ciudatenii" control pasa...

Impamantare
 Apple maps pe Windows 10

Sfarsitul woke-ismului si al core...

Probleme fibra (internet ) rooter...

Renovare completa + pompa de cald...
 

bluetooth dongle usb

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
vjnookie

vjnookie

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 352
  • Înscris: 29.02.2004
salutare, vreau si eu sa iau un bluetooth usb ca sa conectez mobilul la pc doar ca...si aici vine problema.... nu trebuie sa fie pe standardul bluesoleil pentru ca are conflicte cu pcsuite de la nokia. are cineva un asemenea device care sa foloseasca direct driverele din xp? daca da ce marca e.

mersi

#2
corneliyu

corneliyu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 75
  • Înscris: 04.04.2006
Nokia 6230i si Bluesoleil folosesc  eu si mere perfect cu nokia pc suite nu prea am ce sa fac ca prin softul de la bluesoleil imi transfer muzica filmuletze si pozele si invers.

#3
adi55

adi55

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 121
  • Înscris: 13.06.2002
Iti recomand MSI BTOES 2.0 sau MSI Starkey 2.0. Sunt foarte bune si in plus merg si pe Windows XP bluetooth dar au driverele de la widcomm, care sunt fara nici o indoiala cele mai bune. Eu am un Starkey cumparat de la Elka Systems, dar au si pe la Flamingo si nu numai...

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate