Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Help mouse

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
petman

petman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,863
  • Înscris: 28.11.2001
De cateva zile mouse-ul meu a luat-o razna. Nu-l ating dar cursorul incepe o cursa nebuneasca pe ecran, stanga-dreapta. Chiar si atunci cand vreau sa dau un click pe ceva, imi zboara cursorul. Ce poate fi?
L-am curatat, am scanat de virusi, face si cand nu sunt pe net. Ma gandesc ca e dus ceva la el dar nu vad ce, asa dintr-o data, nici nu l-am trantit macar.
Vreau un sfat: se merita sa bag niste bani intr-un mouse de asta mai ieftin, 400 k - 500 k, optic cu cablu sau wireless?

#2
bebe

bebe

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 15.07.2003
N-ai spus cum se numeste mouse-ul pe care il acum, dar banuiesc ca n-o fi ceva de marca.  :)

Si modelele de soareci ieftini optici pot avea aceleasi probleme, poti insa sa ai si noroc cumparand unul "mai de calitate". Solutia: cumperi mai des si mai ieftin sau cumperi mai rar dar mai scump.

#3
BlindGirl

BlindGirl

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 514
  • Înscris: 06.07.2003
numai vezi sa nu fie vreun mouse.exe prin procese... ca ..recunosc..eu m-am mai jucat cu asa ceva pe la cunoscuti..si se plangeau ca si tine :P ... ca daca e asa scapi ieftin de tot..doar cu end process :)

#4
petman

petman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,863
  • Înscris: 28.11.2001
Mouse-ul de acu e un logitech cu 3 butoane si scroll. Nu am nimic in procese suspect. E ciudat ca nu face tot timpul.

#5
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
foarte posibil sa fie cablul/mufa ps2.
am mai patit si eu cam la fel :D

#6
k0n@d

k0n@d

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 388
  • Înscris: 11.03.2002
petman: E optic?

#7
Alice

Alice

    Big Boobs

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,145
  • Înscris: 05.12.2002
daca vrei sa dai relativ putin bani (<1.000.000) si nu vrei jocuri, mergi pe un wireless optical ieftin.
daca vrei ceva bun, mx700.

#8
ram

ram

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,411
  • Înscris: 22.01.2002
Aceleasi probleme le am si eu cu un A4Tech cu scroll, dar pe alte sisteme functioneaza !

#9
petman

petman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,863
  • Înscris: 28.11.2001
Nu e optic. Si jocuri nu prea am timp sa joc.

#10
Paxus

Paxus

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,560
  • Înscris: 29.08.2002
eu am un microsoft optical si cu scrol si nu am avut probleme si il am de 6 luni

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate