Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare drona

Exista un soft care sa reia autom...

Identificare plante

Cum declari o variabila care nu s...
 Schimbare certificat de inmatricu...

Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...
 Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam
 Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...
 

Capul penisului s-a inrosit

* - - - - 4 votes
  • This topic is locked This topic is locked
7 replies to this topic

#1
ionut1922

ionut1922

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 20.12.2022
Buna, vin cu urmatoarea problema:
Capul penisului s-a inrosit de vreo 3 zile asa ca am fost medic am facut o gramada de analize pentru infectii, boli cu transmitere sexuala si toate au iesit ok. Dupa ce am facut analize medicul mi-a recomandat travocort timp de 5 zile dupa cicatridin baume b5 timp de 2 sapt. Am urmat tratamentul si inca e inrosit capul penisului.
Acuma nu stiu ce sa fac, ori am ceva ori is panicat....a mai patit cineva asa ceva ? Sa merg iar la medic pentru alte analize?

#2
persona695

persona695

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,599
  • Înscris: 17.07.2014
Vezi și la femeia cu care ai fost cum sunt analizele.

#3
CUCUL

CUCUL

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 252
  • Înscris: 21.04.2022
Inainte sau dupa? Poate s-a rusinat.

#4
jumperishere

jumperishere

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 611
  • Înscris: 18.11.2021
mergi la dr. cauta un dr barbat daca esti timid. barbatii trec peste timiditate ;)

Edited by jumperishere, 20 December 2022 - 18:50.


#5
Natural4living

Natural4living

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 341
  • Înscris: 10.08.2022

View Postionut1922, on 20 decembrie 2022 - 18:03, said:

Dupa ce am facut analize medicul mi-a recomandat travocort timp de 5 zile dupa cicatridin baume b5 timp de 2 sapt. Am urmat tratamentul si inca e inrosit capul penisului.


Da de lucru i-ai dat la acelasi loc de munca?ca atunci poti continua tratamentul la infinit.

#6
ovidiu21

ovidiu21

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,403
  • Înscris: 09.08.2006

View Postionut1922, on 20 decembrie 2022 - 18:03, said:

Buna, vin cu urmatoarea problema:
Capul penisului s-a inrosit de vreo 3 zile asa ca am fost medic am facut o gramada de analize pentru infectii, boli cu transmitere sexuala si toate au iesit ok. Dupa ce am facut analize medicul mi-a recomandat travocort timp de 5 zile dupa cicatridin baume b5 timp de 2 sapt. Am urmat tratamentul si inca e inrosit capul penisului.
Acuma nu stiu ce sa fac, ori am ceva ori is panicat....a mai patit cineva asa ceva ? Sa merg iar la medic pentru alte analize?
Spala-te bine acolo jos, nu neaparat este de la contact sexual, eu mai am problema asta.

Edited by ovidiu21, 20 December 2022 - 19:09.


#7
jumperishere

jumperishere

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 611
  • Înscris: 18.11.2021
daca dai o simpla cautare pe google la cremele mentionate, o sa constati ca ai primit tratament pt infectie si pt iritatie. deci, nu ai bts. e posibil ca tratamentul necesar sa fie crescut la 14 zile. insa nu poti stii decat daca mergi la dermatolog. nu amana, mai ales daca nu e ceva grav. altfel, s-ar putea transforma in ceva serios

s-ar putea eventual sa-ti dea ceva tratament bazat pe lucoid ... care iti vindeca iritatia in cateva zile ... ;)

#8
Adm

Adm

    Property Caretaker

  • Grup: Administrators
  • Posts: 24,138
  • Înscris: 22.05.2003
Lasa jucaria in pace, isi revine de la sine.
Spal-o zilnic cu decalotare, de rpeferinta cu un gel intim (ceva care nu e f activ).

In cel mai rau caz ce se poate intampla? Se usuca si cade!

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate