Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
COD Eroare ABS ( Ford Mondeo MK5 )

Implanturi dentare clinici Consta...

Viata cu butelie versus retea de ...

Nelamurire succesiune
 Roka Residence Doamna Ghica

Concediu medical pe zile din urma

Receiver satelit care sa faca aut...

Recuperare sim/eSIM digi.
 charger "laptop de muzeu"...

apartament vandut de tatal sotiei...

Socializare -grupuri

Puteti sa-mi indicati numele soft...
 Pret zugravit

Megalopolis (2024)

Integra A8690

Solutie asamblare perete - cada.
 

Nu pot deschide un port pe router

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
tantarzamfir

tantarzamfir

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 05.05.2020
va salut respectuabil.. scriu si eu aici pentru ca nu prea am eu treaba cu scrisul pe forumuri, daca gresesc iertati-ma am nevoie de ajutor cu un router de la tekeom HG658V2 asta mi l-au dat ei... am deschis si eu un server privat sa ma joc cu un prieten 2... de CS 1.6 :) nu pot deschide portul 27015 :) se stie careva de pe aici cu astea? am incercat din router la gateway si la sectia de internet>forwarding... am pus portul pe ip-ul pc-ului adica 192.168.1.2 ... sa ajung prin portul 27015 inspre IP-ul public.. :) ma poate ajuta cineva de pe aici? sau chiar si un link spre alt post de pe aici care sa ma ajute sa-mi rezolv problema

#2
Adrianradu

Adrianradu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,677
  • Înscris: 02.10.2016
Nu este permis in Telekom

#3
Master_Yoda

Master_Yoda

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,140
  • Înscris: 27.08.2014
Ce nu este permis?

@tantarzamfir vezi aici cum se face https://portforward.com/huawei/hg658/
Vezi de la pasul 3, ignora pasul 1 si 2 si nu downloada nimic pe PC ca aia iti ofera programul lor dubios care face automat.

Edited by Master_Yoda, 05 May 2020 - 21:16.


#4
tantarzamfir

tantarzamfir

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 05.05.2020

View PostMaster_Yoda, on 05 mai 2020 - 21:10, said:

Ce nu este permis?

@tantarzamfir vezi aici cum se face https://portforward.com/huawei/hg658/
Vezi de la pasul 3, ignora pasul 1 si 2 si nu downloada nimic pe PC ca aia iti ofera programul lor dubios care face automat.


chiar iti multumesc dar dat fiind vorba e modemul V2... nu are asa interfata e mult mai ciudata si cred ca pasii i-am facut deja... insa nu vrea nici cum... mai am un SmartAX MT882 dar ala e doar LAN fara wifi si am nevoie si de wifi prin casa

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate