Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Permis de conducere nou

Packet Loss la Digi

Masurare parametri CATV prin Conn...

Youtube a inceput sa aiba lag!?
 Internet Archive - adauga item la...

Electrica Furnizare + Poșta ...

Probleme cu scurgerea de ulei pe ...

Blocuri cu apartamente de 5+ camere
 Casa noua finisata, teava incalzi...

Ce marca si model de DVD-RW sa cu...

Achizitie camera video auto (II)

Baza de date cu imagini pe bani
 Robotul martian european, revigor...

Are cineva o inregistrare Radio R...

Geoana: „Sistemul de vot es...

Imprimare mai multe pagini intr-o...
 

Avantajul abonamentelor care ar mai fi?

- - - - -
  • Please log in to reply
39 replies to this topic

#37
Getodacul

Getodacul

    ±

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,863
  • Înscris: 03.03.2004
Singurele avantaje ale abonamentelor ar fi accesul la redirectionare si conferinta. Poate si la posibilitatea de a cumpara telefon in rate, dar de cand au aparut cardurile de credit cu rate fara dobanda, avantajul ala al abonamentelor s-a dus.

#38
Pololica

Pololica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,806
  • Înscris: 04.01.2015

View PostMembruAnonim, on 05 iulie 2017 - 15:57, said:

Sau la nunta. O masa te costa vreo 2 milioane, dar bautura (apa, suc, bere) este din partea casei, ”all you can drink”. Numai ca patronul localului e mai smecher ca nuntasii si ofera bauturile calde tocmai pentru a nu se consuma.


Nu inteleg asta cu comoditatea la abonati. Pai comoditatea este la cartela. Poti sa incarci cu mai multi euro si stai relax cateva luni sau 1 an jumate.
De exemplu incarc cu 100 de euro si am Promo6, cost 6 euro la 60 de zile, care se reinnoieste automat.

Mai incarc peste vreo 1 an jumate.

Daca ai cei 100E sa-i dai gramada. Vazusem zilele trecute, la orange ce-i drept, oferta de abonament cu si fara telefon, (unul la 11, fara aparat, si celalalt la 12, cu aparat): cu aparat 1.5 gigalai, fara aparat 5 gigalai.

Am uitat sa adaug la avantajele abonamentului: daca sunt de familie (Red4All in cazul de fata) ai reduceri la abonamentele secundare (plus 1 Giga la comun pentru cele din cadrul Red4All).

View PostGetodacul, on 05 iulie 2017 - 16:06, said:

Singurele avantaje ale abonamentelor ar fi accesul la redirectionare si conferinta. Poate si la posibilitatea de a cumpara telefon in rate, dar de cand au aparut cardurile de credit cu rate fara dobanda, avantajul ala al abonamentelor s-a dus.


Si te duci la banca sa te imprumuti... Am o jena la buzunar. Mi se pare destul de penibil (e ca si cum ai mercedes la scara blocului, dar ai doar 100 de lei pe luna de benzina/motorina)...

#39
odd

odd

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 16.03.2017
Pot sa adaug ca mi se pare penal sa creditezi cu 100e :))

#40
eboda

eboda

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 605
  • Înscris: 07.12.2007
5 EUR CU TVA

https://uploads.disq...png?w=600&h=842

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate