Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfaturi achizitie boxe hi-fi pent...

Baterie externa solara vs baterie...

recomandare placa captura video

Trecere apartament pe numele meu
 Seria 3 - E90 / 91

LakeSide 11 Straulesti

arii

Sapa peste pardoseala
 Smart phone pentru auz deficitar

Manager transport marfa. Pareri. ...

BIOS F.24 pentru HP Pavilion g7-2...

Meta Quest 3 512 gb
 Father's Day

Clipboard files copy/paste, filen...

Boardgame-uri despre cuvinte

Care-i treaba cu Reddit-ul? (nu m...
 

[De unde ] pot sa cumpar haine online ?

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
cata95lin

cata95lin

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 16.04.2017
Salut,

M-am plictisit sa tot caut prin mall-uri incaltaminte, camasi si alte haine, acelasi modele si aceeasi proasta calitate peste tot.
In ultimul timp am inceput sa cumpar online, dar singurele site-uri de pe care am comandat au fost fashiondays, sportsdirect, fashionup, assos si answear si as vrea sa incerc si alte site-uri.

Voi ce site-uri din Romania\UE folositi pentru a cumpara haine\inacaltaminte  ?

Edited by cata95lin, 01 May 2017 - 13:39.


#2
YourFan

YourFan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,326
  • Înscris: 30.01.2017
amazon.co.uk

View Postalexpet, on 01 mai 2017 - 13:54, said:

interesant....
da...

#3
bogdan181180

bogdan181180

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 924
  • Înscris: 01.04.2017
Stiam ca hainele online se cumpara de pe INTERNET. GOAGAL si te rezolva... bani sa ai Posted Image

Edited by bogdan181180, 01 May 2017 - 14:14.


#4
cata95lin

cata95lin

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 16.04.2017

View Postbogdan181180, on 01 mai 2017 - 14:13, said:

Stiam ca hainele online se cumpara de pe INTERNET. GOAGAL si te rezolva... bani sa ai Posted Image

Doream sa stiu ce site-uri foloseste lumea, ce experiente au avut cu ele, etc. Asa, si pe OLX sunt multe haine ce se vand la kilogram, dar sunt de unica folosinta :).

#5
corcodel10

corcodel10

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,236
  • Înscris: 12.12.2011
Eu iau de pe sportsdirect.com. Am luat ceva haine, bluze, tricouri, papuci de plaja, o vesta.
2 bluze, papucii si vesta nu mi s-au potrivit. O bluza si vesta le-am dat unor prieteni, papucii inca nu.
5 bluze, 3 tricouri mi s-au potrivit. Am "invatat" dimensiunile si, in cazul meu, ce are inscriptionat Pierre Cardin iau M, iar ce are Lee Cooper comand M la tricouri, S la bluze si M la hanorace (inca nu am comandat hanorace).

Acum, astept sa imi ajunga o comanda: 2 perechi de adidasi, un tricou si o bluza. Sper sa mi se potriveasca.

Comenzile ajung cam intr-o saptamana calendaristica, iti vin acasa prin curier (Atlassib si inca una, nu ii stiu numele). Platesti cu cardul, banca ia comision pt ca iti face conversia din lei in euro

#6
MikeSpike

MikeSpike

    Cinic real

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,683
  • Înscris: 22.01.2015
Astept sa comanzi pe orice site ce vinde superdry-jpn.Daca port L la astia trebe xxl,xl.numai pe probate merge.Crede-ma.

#7
marga32

marga32

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,074
  • Înscris: 11.06.2010
Masura ca masura, dar noi nu vorbim despre masuri cunoscute. Ai vazut ce maneci scurte au tricourile?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate