Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tatuator handpoke

Plaja de nudisti in Grecia?

Mufa microusb a telefonului mobil...

"Ciudatenii" control pasa...
 Impamantare

Apple maps pe Windows 10

Sfarsitul woke-ismului si al core...

Renovare completa + pompa de cald...
 Libre Office nu vad liniile

Modalitați amuzante și ...

O disparitie de ani buni, Acces D...

Mancarea e scumpa
 Parere achiziționare BMW G20

Schimbarea bateriei moderne la VA...

Rostschreck Lidl

Si noi suntem Florin Piersic? / J...
 

display port freesync sound?! nvidia

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
ebin_os

ebin_os

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 619
  • Înscris: 31.03.2007
am un monitor iiyama gaming g-master red eagle gb2488hsu-b3 , 144hz , l`am conectat prin display port la o gtx 1070
1. imi transmite sunetul prin display port in boxele monitorului, imi solicita mai tare placa video? sau ar fi mai bine sa folosesc acel jack-jack pentru a duce sunetul in monitor care ar fi avantajul daca as transfera sunetul prin jack-jack in monitor
2. am activat din monitor freesync care stiu ca merge doar la radeon, dar intrebarea mea este daca are vre`un efect daca il tin activat pe nvidia vad ca imi limiteaza hzz la 120 , dar parca se aude sunetul mult mai frumos in monitor )) sau probabil doar mi s`a parut?!
3. sa il tin cu freesync 120 hz sau cu freesync off la 144 hz?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate