Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...
 Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam

Mini server - VMware
 betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil
 Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...
 

Problema instalare windows

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
iulian135

iulian135

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 58
  • Înscris: 09.07.2014
Salutare.am o problema la instalarea windowsului....cu toate ca de pe acelasi CD l-am mai instalat de multe ori, de data asta..imi ramane blocat la expanding windows files...Prima data mi a ramas blocat la 0%  cam 1 ora...Dupa o ora,am scos cd-ul si l am bagat la loc...si a mers el ce a mers pana la 67%,unde aici iar sta de o ora,si din pacate nu a mai functionat faza cu scosul cd-ului...ce sa ii fac ?

#2
bogdan1811

bogdan1811

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 634
  • Înscris: 06.08.2015
Ai CD/DVD defect sau unitatea optica defecta, instaleaza de pe alta unitate sau inlocuieste sursa instalarii

#3
iulian135

iulian135

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 58
  • Înscris: 09.07.2014
Mi a venit ideea ,dupa 2 ore..sa caut alt cd si sa l pun...vad ca acum.a luat o la goana

#4
tom_1133

tom_1133

    utilizator Linux Mint

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,716
  • Înscris: 10.02.2011
Asta inseamna ca dvd-ul cu windows 7 s-a zgariat intr-un final de la atatea instalari facute cu el, dvd-ul cu w7 :)

#5
xmanyacs77

xmanyacs77

    *Roman Patriot*

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,130
  • Înscris: 10.07.2013

View Postiulian135, on 08 februarie 2016 - 17:17, said:

Mi a venit ideea ,dupa 2 ore..sa caut alt cd si sa l pun...vad ca acum.a luat o la goana

Vezi sa nu ai o problema la un modul de memorie RAM.........Posted Image

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate