Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mufa microusb a telefonului mobil...

"Ciudatenii" control pasa...

Impamantare

Apple maps pe Windows 10
 Sfarsitul woke-ismului si al core...

Renovare completa + pompa de cald...

Libre Office nu vad liniile

Modalitați amuzante și ...
 O disparitie de ani buni, Acces D...

Mancarea e scumpa

Parere achiziționare BMW G20

Schimbarea bateriei moderne la VA...
 Rostschreck Lidl

Si noi suntem Florin Piersic? / J...

Rascumparare euroobligatiuni (pri...

Detartraj partial slatina
 

Recomandare Scaun de birou

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
no_comment

no_comment

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,068
  • Înscris: 13.02.2013
Salut!

Vreau sa imi iau scaun pentru biroul pe care am calculatorul si nu prea stiu ce sa aleg.
As cauta in primul rand sa fie rezistent deoarece am 115 kile si am vazut ca unele au limita la 100 de kile. Caracatita trebuie sa fie din metal!
Apoi nu stiu daca tapiteria e mai bine sa fie din piele naturala sau material textil.
Ca buget, sa zicem undeva la 500 de lei.
Din ce am vazut eu pe net, mi-a placut acest model. Dar scrie ca are sezutul si spatarul din PU. Ce naiba inseamna "PU"? Si imi cam depaseste bugetul. L-as fi cautat pe alt sait, poate il gaseam mai ieftin, dar nu scrie cum se numeste.
Multumesc.

#2
tsunnami

tsunnami

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,223
  • Înscris: 17.02.2009
max. 110kg IKEA
http://www.ikea.com/...3100/#/70261150

eu am fost multumit de el 5 ani
acum am unul identic

Edited by tsunnami, 31 August 2015 - 05:15.


#3
maddogg

maddogg

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 674
  • Înscris: 25.11.2004
Ia-l pe asta
Am aceeasi greutate ca a ta, in plus manerele la el sunt si ele din metal spre deosebire de scaunul sugerat de tine. Il am de 8 ani si uzura e minima spre deloc.

Edited by maddogg, 31 August 2015 - 06:31.


#4
no_comment

no_comment

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,068
  • Înscris: 13.02.2013

View Postmaddogg, on 31 august 2015 - 06:29, said:

Ia-l pe asta
Am aceeasi greutate ca a ta, in plus manerele la el sunt si ele din metal spre deosebire de scaunul sugerat de tine. Il am de 8 ani si uzura e minima spre deloc.
Sa stii ca imi place, dar din pacate pretul e cam piperat. Daca am calculat eu bine, vine undeva spre 12 milioane de lei vechi. Posted Image

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate