Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?
 Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF
 Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...
 Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 

Pareri USV

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
Anta69

Anta69

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 49
  • Înscris: 17.05.2015
Salut!
Tocmai am fost declarat admis la buget la Facultatea de Inginerie Electrica si Stiinta Calculatoarelor, sectia inginerie electrica: sisteme electrice, din cadrul USV. Sunt pe lista de asteptare la Calculatoare si Automatica; si informatica Aplicata din cadrul aceleiasi facultati. Totodata, am posibilitatea de a merge cu taxa la Universitatea din Bucuresti,  FMI sectia Informatica.
De USV am auzit de la o ruda si chiar ieri, in ultima zi de inscrieri m-am dus sa depun dosarul. Eu vrea sa lucrez in domeniul programarii sau aproape orice care are legatura cu programarea. Din cele de mai sus, voi ce ati alege, stiind ca e mai de viitor? Sigur ca la Bucuresti ar fi cel mai bine cu programarea, dar daca e sa intru la buget la USV pe care sa o aleg dintre cele 2 la care eventual, as intra(adica, unde se face mai multa programare)? Ce parere aveti de USV? Sper ca voi aveti mai multe informatii decat mine si o sa ma lamuresc si eu pana la urma.
Mersi!

Edited by Anta69, 23 July 2015 - 11:49.


#2
neagu_laurentiu

neagu_laurentiu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,604
  • Înscris: 30.07.2003

View PostAnta69, on 23 iulie 2015 - 11:48, said:

sectia inginerie electrica: sisteme electrice
Eu vrea sa lucrez in domeniul programarii sau aproape orice care are legatura cu programarea.
Unde vezi tu legatura intre ce se preda acolo si ce vrei tu: http://www.eed.usv.r.../licenta/se.pdf

Asa ca ori vezi daca intri la celelalte de acolo ori la FMI.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate