Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Probleme timonerie schimbator sau...

Centrala Ariston Cares Premium 24...

La multi ani @Klasse!

La multi ani @shmecherul!
 pareri ipad 6-2018- flip

Cum au aparut supermarketurile in...

Campanii mincinoase Carrefour

Tv toshiba defect
 touchscreen navigatie stricat

bonsai - de unde?

Resetare Bonus Malus

Unitatea optica DVD-rw absenta pe...
 Problema configurare Wireguard

Dozatoare de apa, cu alimentare d...

Intarziere aterizare avioane

Accident masina reparata pe CASCO
 

Eroare pariu live bet 365?!

- - - - -
  • Please log in to reply
15 replies to this topic

#1
Sergio79

Sergio79

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 09.01.2013
Salut!
Am pariat live bet 365, la meciul U 19 Cambodgia-Brunei, peste 7,5 cornere, într-un moment când erau 6 cornere, în final au fost 8, văzute live de mine și pe Bwin, însă bet 365 a validat în final doar 7. Cornerul din min. 81, acordat de arbitru și executat, nu a fost înregistrat de bet 365. Am contactat telefonc reprezentantrul bet 365, care mi-a spus că au fost doar 7 cornere și că pariul a fost pierdut! Am avut un câștig de 400 lei. Mă poate ajuta cineva cu un sfat? Mulțumesc anticipat!

#2
hunab

hunab

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,802
  • Înscris: 23.12.2011
Mergi cu caseta tehnica a meciului si incearca sa-i dovedesti, eventual inregistrarea meciului.

#3
Byblos4

Byblos4

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,664
  • Înscris: 26.09.2014
caseta tehnica arata 7 cornere

#4
Sergio79

Sergio79

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 09.01.2013

View PostByblos4, on 20 octombrie 2014 - 16:58, said:

caseta tehnica arata 7 cornere
Imi pui și mie linkul că nu am găsit caseta tehnică, cu cornere?

#5
Byblos4

Byblos4

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,664
  • Înscris: 26.09.2014
http://www.nowgoal.c...il/1065664.html

#6
Daian95

Daian95

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,424
  • Înscris: 17.03.2012
Ai pierdut, imi pare rau.

Sfatul meu e sa te lasi, buzunarul tau imi va multumi.

Edited by Daian95, 20 October 2014 - 17:52.


#7
Robiacs

Robiacs

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,923
  • Înscris: 18.10.2010
Ba din potriva, 100% o sa mai bage si data viitoare deoarece a fost foarte aproape de a castiga. Si tot asa pana pierde tot. Odata ce te-a luat febra pariurilor/jocurilor de noroc, nu prea mai scapi.

Edited by Robiacs, 20 October 2014 - 18:12.


#8
Sergio79

Sergio79

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 09.01.2013

View PostByblos4, on 20 octombrie 2014 - 17:28, said:


Mersi, dar eu am văzut cu ochii mei cornerele 7 și 8. Și pe Bwin au arătat 8 cornere în min.88...mă rog, cei de la bet 365 mi-au trimis un mesaj și mi-au înapoiat circa 60% din suma ce ar fi trebuit să o câștig:




Trimis

20.10.2014 19:07


Referinta

WMS0377357311


Buna ziua Petre Sergiu

Va contactam in legatura cu pariul cu numarul de referinta FL5902187810F plasat la cote de 2.10 pe Peste 7.5 (Cornere - 2 variante Cambogia v Brunei). Din pacate, aceasta selectie a avut cote incorecte in momentul plasarii si, in conformitate cu regulamentul nostru de pariuri, va fi decisa la cotele revizuite de 1.28.

Va rugam sa ne acceptati scuzele pentru orice inconveniente cauzate.

Cu stima,
Echipa bet365



P.S. Sincer nu știu ce să mai cred!



View PostByblos4, on 20 octombrie 2014 - 17:28, said:


Mersi, dar eu am văzut cu ochii mei cornerele 7 și 8. Și pe Bwin au arătat 8 cornere în min.88...mă rog, cei de la bet 365 mi-au trimis un mesaj și mi-au înapoiat circa 60% din suma ce ar fi trebuit să o câștig:




Trimis

20.10.2014 19:07


Referinta

WMS0377357311


Buna ziua Petre Sergiu

Va contactam in legatura cu pariul cu numarul de referinta FL5902187810F plasat la cote de 2.10 pe Peste 7.5 (Cornere - 2 variante Cambogia v Brunei). Din pacate, aceasta selectie a avut cote incorecte in momentul plasarii si, in conformitate cu regulamentul nostru de pariuri, va fi decisa la cotele revizuite de 1.28.

Va rugam sa ne acceptati scuzele pentru orice inconveniente cauzate.

Cu stima,
Echipa bet365



P.S. Sincer nu știu ce să mai cred!



#9
Byblos4

Byblos4

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,664
  • Înscris: 26.09.2014
e bine ca ti-ai recuperat banii si ai si ceva profit, asta e tot ce conteaza

asa e cand pariezi pe ciudatenii necunoscute, la care nici nu poti afla rezultatele de pe alte site-uri

#10
Sergio79

Sergio79

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 09.01.2013

View PostByblos4, on 20 octombrie 2014 - 19:07, said:

e bine ca ti-ai recuperat banii si ai si ceva profit, asta e tot ce conteaza

asa e cand pariezi pe ciudatenii necunoscute, la care nici nu poti afla rezultatele de pe alte site-uri

Așa este. E o învățătură de minte...dar vizualizasem toată transmisiunea live. Totuși, dacă am pierdut în opinia lor, de ce mi-au mai returnat o parte din bani? Rămân la părerea că operatorul lor de la meci, cred că era la toaletă când s-a executat cornerul 7 din min.81.

#11
greenvision

greenvision

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,120
  • Înscris: 03.01.2010

View PostSergio79, on 20 octombrie 2014 - 19:14, said:

Așa este. E o învățătură de minte...dar vizualizasem toată transmisiunea live. Totuși, dacă am pierdut în opinia lor, de ce mi-au mai returnat o parte din bani? Rămân la părerea că operatorul lor de la meci, cred că era la toaletă când s-a executat cornerul 7 din min.81.
Ti-a dat pariul castigator dar la o alta cota

#12
banculescu

banculescu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 902
  • Înscris: 04.10.2014

View PostSergio79, on 20 octombrie 2014 - 19:14, said:

Așa este. E o învățătură de minte...dar vizualizasem toată transmisiunea live. Totuși, dacă am pierdut în opinia lor, de ce mi-au mai returnat o parte din bani? Rămân la părerea că operatorul lor de la meci, cred că era la toaletă când s-a executat cornerul 7 din min.81.
credeti ca sta cineva la fiecare meci ? eu credeam ca e un sistem automat.

#13
Un-ZeU

Un-ZeU

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,791
  • Înscris: 23.09.2011
Ca tot e despre bet 365 vand cont  pret 1000  E

#14
teknotronik

teknotronik

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,585
  • Înscris: 29.11.2008

View PostRobiacs, on 20 octombrie 2014 - 18:11, said:

Ba din potriva, 100% o sa mai bage si data viitoare deoarece a fost foarte aproape de a castiga. Si tot asa pana pierde tot. Odata ce te-a luat febra pariurilor/jocurilor de noroc, nu prea mai scapi.

Vorbesti din propria ta experienta sau din auzite?

nu poti sa bagi in aceeasi oala pariurile sportive cu jocurile de noroc.

View PostSergio79, on 20 octombrie 2014 - 19:14, said:

Așa este. E o învățătură de minte...dar vizualizasem toată transmisiunea live. Totuși, dacă am pierdut în opinia lor, de ce mi-au mai returnat o parte din bani? Rămân la părerea că operatorul lor de la meci, cred că era la toaletă când s-a executat cornerul 7 din min.81.

Am prins de multe ori pariuri cu cotele neblocate cand s-a marcat si initial mi-au bagat banii in cont conform cotei prinse.
Ulterior insa mi-au retras banii si mi-au platit cu o cota de @1,28, mai mult sau mai putin, scuzandu-se ca pariul a fost plasat pe o cota necorespunzatoare.
Este posibil ca si la tine sa se fi petrecut acelasi lucru.
Poate ai pus pariul in timp ce se executa un corner si inca nu schimbasera cotele si de aceea considera ca nu era corespunzatoare cota.

#15
Robiacs

Robiacs

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,923
  • Înscris: 18.10.2010

View Postteknotronik, on 29 octombrie 2014 - 22:50, said:


Vorbesti din propria ta experienta sau din auzite?

nu poti sa bagi in aceeasi oala pariurile sportive cu jocurile de noroc.
Nu vorbesc din auzite, din pacate am un prieten care e dependent de pariuri sportive, iar de la sume mici de 5-10 lei, a inceput sa joace si cu 100-200 lei si de multe ori pierde.

#16
teknotronik

teknotronik

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,585
  • Înscris: 29.11.2008
Este adevarat ca marea majoritate a pariorilor pierd la pariuri, altfel nu ar mai exista casele de pariuri.
Exista persoane care incearca, pierd, isi dau seama ca pierd si renunta sa o mai faca.
Cei care nu se pot abtine au o problema si o patesc indiferent ca pariaza in sport, joaca la jocuri de noroc, joaca poker, table, investesc in bursa,....
Se poate castiga la pariuri?
Te asigur ca se poate, vorbesc din experienta proprie si a mai multor persoane pe care le cunosc.
Cum?
Greu! Chiar foarte greu!
Dar ceea ce conteaza este ca nu este imposibil.

Se poate castiga la jocuri de noroc?
Categoric, nu!

De aceea am spus ca nu pot fi bagate in aceeasi oala pariurile sportive cu jocurile de noroc.

Si sa pariezi 100-200 de lei poate fi mult pentru cel care nu-si permite sa o faca, pentru alte persoane nu reprezinta nimic.

Edited by teknotronik, 30 October 2014 - 08:39.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate