Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Solutie antimanele

- - - - -
  • Please log in to reply
354 replies to this topic

#1
Serban30

Serban30

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 120
  • Înscris: 19.01.2005
Eu am gasit solutia antimanele. Se pun 2 boxe cu 3 canale si 2 subwoofere serioase si se pun metale grele !!! Nu sunt fan rock dar mai bine ascult asa ceva decat manelele alea imputite. Cum vecinul de sub mine e manelar ( imputit ) l-am terminat psihic cu metale. De atunci....e liniste  :D .

#2
Rabbit

Rabbit

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,085
  • Înscris: 28.11.2001
Încearcă ceva death-metal, dacă suporți.

#3
shobi

shobi

    dabăl iu ti ef?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,945
  • Înscris: 18.01.2005
:roflmao:

bine ca n-am vecini care asc manele la maxim


pacat ca am un club de manele langa mine :death:

bine ca am termopan :roflmao:

#4
brebe85

brebe85

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 866
  • Înscris: 31.10.2004
ce e cu gandirea asta superficiala?

#5
shobi

shobi

    dabăl iu ti ef?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,945
  • Înscris: 18.01.2005
metallica - fight fire with fire ... that`s what he did :P

#6
eye_kyu02

eye_kyu02

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 12.01.2006
daca pun aici link-ul catre un site cu o tema anti-manele e reclama? am dat peste un site, simplu si zic k e interesat pt toti anti-manelisti..

#7
shobi

shobi

    dabăl iu ti ef?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,945
  • Înscris: 18.01.2005
nu e ... baga :)

#8
tudor2006

tudor2006

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 130
  • Înscris: 12.01.2006
Domnilor,
De ce trebuie sa existe o solutie antimanele? Sau de ce trebuie sa existe o solutie antirock? La fiecare lucru care nu ne place(pentru ca aici nu e cazul de ceva vital), trebuie sa intervenim rapid prin mijloace dure si deloc paciuitoare pentru a combate fenomenul? Nimeni nu a auzit de ignoranta, sau de buna intelegere? Nu zic ca bataia nu e rupta din Rai, dar serios vorbind, ce tie nu-ti place altuia nu-i face.
N-am nimic cu manelistii, dealtfel cu nimeni din lumea muzicii. Imi ascult muzica ce-mi place, iar daca vecinul de la 2 sau cel de la 4 sare calul cu volumul de la muzica, ma duc si-i sun la usa. Nu intelege? Telefon la Politie, si viata e mai frumosa. Legal.

#9
Sh0rty

Sh0rty

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 483
  • Înscris: 05.01.2006

View Posttudor2006, on Jan 13 2006, 14:31, said:

Domnilor,
De ce trebuie sa existe o solutie antimanele? Sau de ce trebuie sa existe o solutie antirock? La fiecare lucru care nu ne place(pentru ca aici nu e cazul de ceva vital), trebuie sa intervenim rapid prin mijloace dure si deloc paciuitoare pentru a combate fenomenul? Nimeni nu a auzit de ignoranta, sau de buna intelegere? Nu zic ca bataia nu e rupta din Rai, dar serios vorbind, ce tie nu-ti place altuia nu-i face.
N-am nimic cu manelistii, dealtfel cu nimeni din lumea muzicii. Imi ascult muzica ce-mi place, iar daca vecinul de la 2 sau cel de la 4 sare calul cu volumul de la muzica, ma duc si-i sun la usa. Nu intelege? Telefon la Politie, si viata e mai frumosa. Legal.


Asa e mai bn cum zice nenea :notangel:

#10
eye_kyu02

eye_kyu02

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 12.01.2006
ok, sper sa nu incalc vreo regula.. so:

http://www.cutthecrap.lx.ro - anti manele ! cut the crap!

site-u' e simplu zic yo.. pareri s pot pun dak vreti tot p postul asta, dak nu o sa fac altu', ideii, opinii.. p care am sa le i transmit adminstratorului si astfel vom imbunatati site-u' cat mai bun

#11
Sh0rty

Sh0rty

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 483
  • Înscris: 05.01.2006
"Ritmurile de manea sunt facute pe piciorul omului. De aia plac. Stilul evolueaza. Acum nu se mai canta ce era acum 10 ani. S-a diversificat: blues-manea, mai lenta, de inima albastra, manele cu ritmuri dance, hip-hop, raggae, muzica usoara. Pe ultimul meu album, al 24-lea, doar 25% mai sunt manele, restul sunt alt fel de muzica. Am luat cate putin din fiecare si am incercat sa-mi fac stilul meu personal. Dar si maneaua, ca si celelalte genuri muzicale, evolueaza, devin mai sofisticate"


Citat din site-ul de mai sus.....

#12
eye_kyu02

eye_kyu02

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 12.01.2006
nu e citat din site-u' cut the crap, e din editia de colectie a jurnalului national

#13
Sh0rty

Sh0rty

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 483
  • Înscris: 05.01.2006

View Posteye_kyu02, on Jan 13 2006, 18:29, said:

nu e citat din site-u' cut the crap, e din editia de colectie a jurnalului national
cum zici tu :notangel:

#14
eye_kyu02

eye_kyu02

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 12.01.2006
uita-te mai bine p site, si vezi k e link catre editia de colectie a jurnalului.. site-u' n-are nici un articol propriu,doar linku'ri

#15
Sh0rty

Sh0rty

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 483
  • Înscris: 05.01.2006

View Posteye_kyu02, on Jan 13 2006, 19:54, said:

uita-te mai bine p site, si vezi k e link catre editia de colectie a jurnalului.. site-u' n-are nici un articol propriu,doar linku'ri

linkuri mult zis e doar unu :lol:

#16
Blitzkrieg

Blitzkrieg

    SIR

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,050
  • Înscris: 13.02.2005
Solutii antimanele:
Antiman.A
Antiman.B
...
Antiman.Z
W32.Sober.Antiman.X@mm
W32.Netsky.Antiman.P@mm
W32.Beagle.Antiman
Paytime.Antiman.D        and so on...
Kill'em All  :drac:  :bandit:

#17
dpar

dpar

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 603
  • Înscris: 30.01.2005
Militez pentru infiintarea bisericutei secesioniste anti-manele. Rog - sper - in numele tuturor potentialilor membri pe manelari sau quasi~ sa se abtina de la intinarea acestui topic.

Edited by dpar, 13 January 2006 - 20:47.


#18
Sh0rty

Sh0rty

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 483
  • Înscris: 05.01.2006

View PostBlitzkrieg, on Jan 13 2006, 21:09, said:

Solutii antimanele:
Antiman.A
Antiman.B
...
Antiman.Z
W32.Sober.Antiman.X@mm
W32.Netsky.Antiman.P@mm
W32.Beagle.Antiman
Paytime.Antiman.D        and so on...
Kill'em All  :drac:  :bandit:


what?? :death: ce vrea sa insemne alea :death:

Attached Files



Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate