Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
"Moda" tinerilor care se ...

E.on energie aplicație intre...

Masina de tuns... buruieni

Recomandare drona
 Exista un soft care sa reia autom...

Identificare plante

Cum declari o variabila care nu s...

Schimbare certificat de inmatricu...
 Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...
 Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam

Mini server - VMware
 

Geanta/ghiozdan Adidas .

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
ElaxC

ElaxC

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 417
  • Înscris: 19.06.2010
In primul rand im icer scuze daca nu e pus la categoria care trebuie , dar am cautat pana mi-a venit acru o categorie potrivita .
Sa trecem la subiect .
Caut de ceva timp o geanta Adidas ptr scoala .. mi-ar placea ceva de genul asta : http://www.bazuka.ro...s-alb-negru.jpg . BTW este pentru scoala , pentru pus carti , caiete pixuri etc. As vrea ceva ( site ) de unde pot comanda online :D . Cine ma poate ajuta ? :D Nu trebuie neaparat modelul ala dar vreau sa fie de la adidas .. paote sa fie si alt model .

#2
Paullik

Paullik

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,760
  • Înscris: 05.07.2008
Vazusem pe la Hervis ceva de genu':
http://www.bazuka.ro...tru-deschis.jpg
E ghiozdan de pus in spate nu geanta cum ai pus tu, dar ai zis ca merge si ghiozdan.

#3
mngx

mngx

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,445
  • Înscris: 30.07.2009
cauta pe o k a z i i punct ro...sigur o sa gasesti.

#4
ElaxC

ElaxC

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 417
  • Înscris: 19.06.2010
@ Paullik : vreau ca modelul ala ... nu stiam cum sa.i spun daca.i spuneam geanta altii puteau crede ca ma refer la geanta de femeie .. asa e un fel de ghiozdan :) . Vreau modelul ala de pus pe umar :)

@ mngz : chiar n.am chef de pierdut timpul cu licitatii .

#5
ElaxC

ElaxC

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 417
  • Înscris: 19.06.2010
nu stie nimeni .. haideti ma .. :D

#6
redalert

redalert

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 98
  • Înscris: 28.10.2009
Ditamai brandu Adidas la vedere poarta doar cocalarii. Sau esti cumva de etnie roma?

Edited by redalert, 09 October 2010 - 23:18.


#7
ElaxC

ElaxC

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 417
  • Înscris: 19.06.2010

View Postredalert, on 10th October 2010, 00:17, said:

Ditamai brandu Adidas la vedere poarta doar cocalarii. Sau esti cumva de etnie roma?

Frate am zis ceva de genu :) . Nu , nu sunt de etnie roma , si nu tin cont de chestiile alea :) daca imi place mie si ma simt bine imi iau . Am zis ce sa fie ca modelul ala :) . si de unde pot sa fac rost .

#8
connectorxp

connectorxp

    Avid mountaineer.

  • Grup: Moderators
  • Posts: 14,906
  • Înscris: 14.11.2004
Ia-ti un rucsac de spate, e mai comod, mai ales cand alergi, am purtat si eu genti de tipul ala (sport nu cum este cea de la Adidas), dar de 3 ani port rucsac si nu am nicio greata, este chiar mai incapator, mai aspectuos si foarte functional, am o gramada de buzunare si prinderi de care pot atasa diverse si pot sa si alerg cu el in spate.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate