Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
apartament vandut de tatal sotiei...

Socializare -grupuri

Puteti sa-mi indicati numele soft...

Pret zugravit
 Megalopolis (2024)

Integra A8690

Solutie asamblare perete - cada.

Balans la ridicare picior dupa ac...
 Izolatie intre OSB si placa de be...

instalatie incalzire apartament 2...

HEV D Segment - intrebari/pareri ...

Hyperos consum excesiv baterie?
 Contractul pentru Salubrizare est...

Elicopterul care-l transporta pe ...

Sfaturi achizitionare apartament ...

Permis de conducere nou
 

IDM Club Bucuresti

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
cosminn

cosminn

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 178
  • Înscris: 13.10.2005
Vreau sa ma inscriu la club IDM pentru inot..
Imi poate spune cineva daca bazinul mare (semiolimpic) este deschis? Auzisem ca ar fi in renovari..

De asemenea, daca mai este cineva interesat pentru inscriere ca membru rog sa-mi dea un PM cu datele de contact.. daca ne strangem mai multi (cel putin 2 persoane) taxele de inscriere ca membru sunt semnificativ mai mici

#2
ruthless

ruthless

    Consulting Voyager

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,449
  • Înscris: 17.05.2006

 cosminn, on 17th August 2009, 11:11, said:

Vreau sa ma inscriu la club IDM pentru inot..
Imi poate spune cineva daca bazinul mare (semiolimpic) este deschis? Auzisem ca ar fi in renovari..

De asemenea, daca mai este cineva interesat pentru inscriere ca membru rog sa-mi dea un PM cu datele de contact.. daca ne strangem mai multi (cel putin 2 persoane) taxele de inscriere ca membru sunt semnificativ mai mici

cam la ce pret?

#3
cosminn

cosminn

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 178
  • Înscris: 13.10.2005

 ruthless, on 18th August 2009, 08:21, said:

cam la ce pret?
720 RON inscriere ca membru pentru o singura persoana
540 RON inscriere grup de 2+persoane (deci 25% reducere)

mai multe detalii pe http://www.idmclub.r...vin-membru.html

esti interesat sa ne inscriem? daca nu gasesc pe nimeni dornic sa formam un grup de 2 pers. pt. inscriere ma voi inscrie si individual in urmatoarele zile..

#4
GrooveRo

GrooveRo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 23.03.2007
Acum puteti avea acces si la piscina mare, semi-olimpica, pentru un abonament separat. Pentru mai multe detalii intrebati la receptie.

#5
cosminn

cosminn

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 178
  • Înscris: 13.10.2005

 GrooveRo, on 22nd December 2009, 11:28, said:

Acum puteti avea acces si la piscina mare, semi-olimpica, pentru un abonament separat. Pentru mai multe detalii intrebati la receptie.


curand fac 6 luni decat am card de membru (cu acces la sala fitness si piscina mica)
ce variante de reinnoire exista pentru acces la vechea sala+piscina mare (semi-olimpica)?

#6
Arthurios

Arthurios

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 68
  • Înscris: 02.02.2007
Cei interesati de abonament de grup pentru IDM sa acceseze acest topic: http://forum.softped...howtopic=624588

#7
jamalex2001

jamalex2001

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 259
  • Înscris: 02.03.2010
MAI ESTE CINEVA INTERESAT DE ABONAMENT DE GRUP?

ASTAZI SE INTALNESTE O GRUPA DE 10+ OAMENI IN FATA LA IDM LA ORA 5 :) PENTRU A PUTEA PARTICIPA SI VOI LA INSCRIEREA DE GRUP (360/ 6 LUNI) VA ROG SA CONFIRMATI  PE PM (ALATURI DE UN NR DE TELEFON).

MULTUMESC

#8
jamalex2001

jamalex2001

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 259
  • Înscris: 02.03.2010
la mine nu mai este valabil...

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate