Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare bec far VW Touran 1T3

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...
 Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...
 

Gazele s-ar putea scumpi cu 35% de la 1 ianuarie. Decontul pomenilor electorale?

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
74 replies to this topic

#73
_overboost

_overboost

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,726
  • Înscris: 06.07.2013
Eu n-as fi _ATAT_ de sigur ca e "din pacate". S-ar putea ca sutul asta in cur sa fie al mai mare pas iniante in viitorul nu foarte indepartat. Uneori ma gandesc chiar la o teorie a conspiratiei ceva mai avansata...

#74
Balamache

Balamache

    Scriitor de carti de colorat.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,522
  • Înscris: 23.11.2013
Nu e chiar asa de nasol, cred ca ne putem descurca si fara gaze. Mie doctorul mi-a zis: "Bai baiatule, daca n-ai gaze, ia un triferment".

#75
costaan

costaan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,683
  • Înscris: 04.01.2005
în general, schimbările politice se fac astfel
- cei care pleacă au băgat taxe
- cei care intră menţin taxele şi scumpesc produsele de bază şi energetice.
astfel, suntem  preafericiţii votanţi ai unor politicieni de mare valoare spirituală şi morală.
Ţin să aduc elogii sublimilor conducători ai ultimului sfert de veac ce au dus pe culmi de prosperitate un popor demn de toată lauda! O duc atît de bine că 4 milioane sunt în concedii prin lume!
din nefericire nu prea are cine se bucura... că-s plecaţi....

Aşa că nu disperaţi! Bucuraţi-vă de scumpiri că vor veni cei ce au fost scoşi în şuturi cu taxe!

chiar discuta pe post un distins domn ministru că încă mai avem de aliniat preţurile la GAZE... probabil nu ştie că-i cu jumătate mai scump ca-n Europa... ca toţi miniştrii ce conduc această binecuvîntată ţară! ... spuneam...ca toţi miniştrii rupţi total de realitate, probabil numiţi pe funcţii prin considerentul apartenenţei la un grup de prieteni cu scopul clar de a scoate ţara din criza economică...fără economie...

View PostBalamache, on 24 noiembrie 2014 - 23:46, said:

Nu e chiar asa de nasol, cred ca ne putem descurca si fara gaze. Mie doctorul mi-a zis: "Bai baiatule, daca n-ai gaze, ia un triferment".
se vede înaltul nivel de învăţămînt medicamentos al dragei noastre ţări... trifermentul se dă cînd ai gaze...(aşa cum are naţiunea noastră... şi să nu luam trifermentul, dragul nostru guvern nici nu ni-l distribuie!. Ne dă de import cu 500 dolari mia...)
chiar de sunt de import la preţ umflat bineee bineee(aici triviermentul trebuia distribuit preainteligenţilor negociatori)... aşa ca pentru inteligenţii europei, să/i mulţumim predeşteptului conducător ce a negociat în spirit de înaltă clasă politică importul de la ruşi. Sincer, nu găseam în restul lumii un preţ mai mare, oricîte eforturi ar fi făcut inteligenţele cenuşii indubiutabile de la ministerele economice ...

View Postandreic, on 24 noiembrie 2014 - 21:54, said:

Cat timp pretul nu este liberalizat... cineva trebuie sa acopere diferenta nu ? Stiam ca se numeste subventie.

http://www.zoso.ro/gaze-subventionate/
în europa este 380 dolari mia
dumneavoastră speraţi ca prin liberalizare, la cei 500 actuali să se mai pună măcar 200 adică măcar dublul europei
da, este un preţ corect liberalizat...cu toate că personal mă gîndeam la un triplu... deoarece ţara noastră plină de inteligenţă are în subsol...faţă de celelalte state ce nu au şi importă ca cei mai puţin inteligenţi... cu 380....
dar şi aici se simte dragostea guvernelor şi a conducătorilor pentru bietul om de rînd ce cu drag îi votează, cu eforturi supraomeneşti şi iubire de neam!
Domnilor economişti! noi cei mai săraci din europa, ne dorim ca gazul nostru să fie cel mai bun!
La 1300 dolari mia mc!!!!

Edited by costaan, 25 November 2014 - 00:34.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate