Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Radio care se incinge

problema -amplificator cu tranzis...

Retragere bani din cont inainte d...

Plata cu cardul si bacsisul
 Primire bani din Danemarca prin N...

Alerta securitate Fedora Linux 40...

Problemuțe sistem audio ma&#...

Renovare balcon
 installation has failed there was...

Montura polara.....

Sfat inchiriere locuinta unei per...

Sursa stereo -> amplif mono
 Dan Blondu vs. Marian Piciu

Side - Antalya

Nume fetita - international dar c...

A fost lansat MX Linux 23.3
 

DELIR LA ANTENA 3

- - - - -
  • Please log in to reply
55 replies to this topic

#55
RoTiberiu

RoTiberiu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 59
  • Înscris: 28.10.2014

View Postsailor62, on 19 noiembrie 2014 - 22:52, said:

Am o predictie , a3 vorschimba cat de repede  politica cu 180 grade curtind-ul pe sas, pt ca isi vad naruite sperantele in cea cel priveste pe varan -ponta nu a iesit , perlamentul s-a intors cu povestea cu gratierea....macar sa se razbune
Este posibil dar nu in totalitate.

Mai degrabă doar unu, doi jurnaliști sa se distanteze de VVP si sa vireze Iohannis.

Intrebarea mea este dacă aceeia care vor intoarce armele vor mai avea loc in gașca A3?

Edited by RoTiberiu, 20 November 2014 - 08:21.


#56
matyred

matyred

    Senior Membru...până într-o zi!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,649
  • Înscris: 19.02.2010
@jericho, nu știu cum ai reușit să-i urmărești, pentru că eu nu am rezistat mai mult de 5 minute!Ești tare!Ești psiholog cumva? :)
Sunt de tot râsul! Din ce am văzut eu și Radu Tudor ar trebui să ajungă la "Obregia", secția "Veselia"!:)
Cea ce este mai grav este că ăștia tot timpul vor avea serviciu în acest domeniu,chiar dacă această televiziune va da faliment!

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate