Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Probleme sistem audio mașina

Radio care se incinge

problema -amplificator cu tranzis...

Retragere bani din cont inainte d...
 Plata cu cardul si bacsisul

Primire bani din Danemarca prin N...

Alerta securitate Fedora Linux 40...

Problemuțe sistem audio ma&#...
 Renovare balcon

installation has failed there was...

Montura polara.....

Sfat inchiriere locuinta unei per...
 Sursa stereo -> amplif mono

Dan Blondu vs. Marian Piciu

Side - Antalya

Nume fetita - international dar c...
 

DELIR LA ANTENA 3

- - - - -
  • Please log in to reply
55 replies to this topic

#19
jumborom

jumborom

    E bine așa cum e.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,618
  • Înscris: 25.11.2007

View PostTaylor_M, on 18 noiembrie 2014 - 14:06, said:

Chiar nu-si Calca nimeni le inima sa o puna pe youtube? E ilegal sau ce?

Face Antena cerere conform drepturilor de autor si dispare de pe YouTube. Ce vrei, chiar si ineptiile pot fi protejate de lege ...

L.E. Well, sa speram ca o sa reziste inregistrarea un timp.

Edited by jumborom, 18 November 2014 - 14:14.


#20
adcamo

adcamo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,022
  • Înscris: 12.02.2009
Pai la A3 sunt in delir de mult. Sa le spui ilogici inseamna sa le faci un compliment. Nici n am avut rabdarea sa citesc toata stenograma.

#21
prisonbreak

prisonbreak

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,209
  • Înscris: 15.05.2007
Mi-am scos din grila antena 3 de mult timp si observ ca bine am facut. Mi se pare masochism sa ii asculti pe aia cum mananca rahat si culmea e ca le si place.

Singurul din gasca aia despre care am avut o parere buna candva, demult, pe cand facea emisiune la Radio Contact, este Razvan Dumitrescu. Ma asteptam la alta evolutie a carierei lui.

#22
Claudiu_J

Claudiu_J

    Too old for this shit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,207
  • Înscris: 13.05.2008
daca s-a uitat cineva, la ce minut de cu spalarea de creier? Vreau sa imi iau portia de ura;

#23
utopium

utopium

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 46,180
  • Înscris: 14.08.2007
Eu stiu o gramada de basisti/macovisti care s-au uitat cu placere la Antena 3 zilele astea, ca la film, cu popcorn :) ... atata suferinta in direct, n-ai cum sa nu fii impresionat :) Si eu m-am uitat ceva timp duminica seara, la fel cum m-am uitat dupa esecul suspendarii, dupa alegerile din 2009 sau dupa arestarea lui Felixache. Singurele dati cand are sens sa te uiti la Antena 3, ba e chiar fain.

#24
bubalus

bubalus

    Membru chel

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,206
  • Înscris: 15.02.2005

Quote

Adina Anghelescu: De când până când te declari, e foarte straniu așa mod de a te declara învins, Viorică nu mai era acolo
loool....sa cad de pe scaun de ras.....

#25
utopium

utopium

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 46,180
  • Înscris: 14.08.2007

View Postclaudiujipa, on 18 noiembrie 2014 - 14:29, said:

daca s-a uitat cineva, la ce minut de cu spalarea de creier? Vreau sa imi iau portia de ura;
Nu stiu daca ai citit "1984" a lui Orwell, acolo era cu "Cele doua minute de ura" la tele-ecran, parca e referinta directa la "Sinteza zilei", desi e scrisa prin 1948, cand televiziunea era inca in stare incipienta.

#26
futurist

futurist

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,877
  • Înscris: 09.05.2008

View Postutopium, on 18 noiembrie 2014 - 14:33, said:

Eu stiu o gramada de basisti/macovisti care s-au uitat cu placere la Antena 3 zilele astea, ca la film, cu popcorn Posted Image ... atata suferinta in direct, n-ai cum sa nu fii impresionat Posted Image Si eu m-am uitat ceva timp duminica seara, la fel cum m-am uitat dupa esecul suspendarii, dupa alegerile din 2009 sau dupa arestarea lui Felixache. Singurele dati cand are sens sa te uiti la Antena 3, ba e chiar fain.
Big like!!
Sa-l vezi atat de catranit pe Badea, pe Gadea cu buzele uscate si pe Dana Grecu cum isi inghite saliva sa poata pronunta doua cuvinte merita toti banii. :D

#27
Taylor_M

Taylor_M

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,209
  • Înscris: 08.08.2014

View Posttetsuo, on 18 noiembrie 2014 - 14:11, said:



[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/dizsWITIf0M?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Enjoy! :)

Oricum eu ii dau doar 7/10. Nu se compara cu editia speciala cand a intrat Felix la bulau. :lol:
Iti sunt recunoscatoare, Tetsuo. :)

#28
draculescu

draculescu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,880
  • Înscris: 06.04.2013

View PostPrien, on 18 noiembrie 2014 - 13:49, said:

Mie imi place de madam Firea. Desi nu inteleg cum dracu a luat studintele de fisu 1,25 la bac.
Vorba aia, prezenta asigura nota 1 . Asa ca ma tot intreb ce dracu o fi scris ala de i-a dat 0.25?
Asa ca ea fiind o asemenea mama priceputa, normal ca la job e si mai buna....aaaaaaa ca sa zic asa...

0,25 a primit pentru ca si-a scris numele corect Posted Image

#29
ccf_cristi

ccf_cristi

    Asa si?!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,503
  • Înscris: 13.10.2010
Decat pana aici am avut rabdare sa citesc.

Quote

Mihai Gâdea: Arătăm fotografia cu autocarul la secţia de votare din Atena, este un autocar cu numere de Bucureşti. Ce să vezi, tocmai în ziua votului, un autocar a plecat dimineaţă din Bucureşti la Atena, cu nişte oameni care trebuiau să voteze. Ce să vedeţi, însă, doamnelor şi domnilor, nu era singurul autocar şi lucrul acesta se pare că s-a întâmplat şi în alte locuri.
Dupa astia trebuiau inchise granitele sa nu mai plece lumea in vacanta sau te miri cu cine stie ce treaba prin strainatate.Posted Image

#30
babalaul

babalaul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,308
  • Înscris: 02.08.2012

View Postdraculescu, on 18 noiembrie 2014 - 14:48, said:


0,25 a primit pentru ca si-a scris numele corect Posted Image
pai stie care  e ? Firea? Vranceanu? Pandele?

#31
jumborom

jumborom

    E bine așa cum e.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,618
  • Înscris: 25.11.2007

View Postbubalus, on 18 noiembrie 2014 - 14:37, said:

loool....sa cad de pe scaun de ras.....

Unde te-ai dus tu Vioricaaaaa, te-ai dus langa Voiculicaaaa, si m-ai lasat singuricaaaaa, cu fraierul de ponticaaaaa ...

#32
gerbil

gerbil

    Membru' activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,057
  • Înscris: 10.09.2005
Eu nu inteleg cum a ajuns Dana Grecu moderatoare daca este balbaita. Nu am nimic cu defectul, nu rad de ea, si eu sunt balbait si recunosc. Dar nu ma fac moderator. Mai aveam un profesor de romana in liceu, balbait, nici ala nu inteleg cum a ajuns profesor. Pile multe probabil.

Edited by gerbil, 18 November 2014 - 15:03.


#33
RoVal1972

RoVal1972

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,992
  • Înscris: 18.08.2005

View PostPrien, on 18 noiembrie 2014 - 13:49, said:

Mie imi place de madam Firea. Desi nu inteleg cum dracu a luat studintele de fisu 1,25 la bac.
Vorba aia, prezenta asigura nota 1 . Asa ca ma tot intreb ce dracu o fi scris ala de i-a dat 0.25?
Asa ca ea fiind o asemenea mama priceputa, normal ca la job e si mai buna....aaaaaaa ca sa zic asa...
Dragilor, eu am incercat sa l gasesc pe fisu lu Firea pe site ul edu.ro unde se publica rezultatele la bac. De ce nu l gasesc? Aveti idee de numele lui complet?

#34
DANANDREI2001

DANANDREI2001

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,706
  • Înscris: 10.08.2009

View Postsailor62, on 18 noiembrie 2014 - 14:09, said:


Deci e de asteptat ca la alegerile din 2016 va fi razboi total pe net...

Doamne fereste sa avem 20 de fanarioti.Posted Image
Desi daca numar clonele nu suntem departe.
Oricum Poiana are intodeauna dreptate la alegeri.
Base de 2 ori, KJ, recensamantul....ar trebui sa fim consultanti politici.

#35
jumborom

jumborom

    E bine așa cum e.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,618
  • Înscris: 25.11.2007

View Postclaudiujipa, on 18 noiembrie 2014 - 14:29, said:

daca s-a uitat cineva, la ce minut de cu spalarea de creier? Vreau sa imi iau portia de ura;

Minutul 53:23 din inregistrare.

Adrian Ursu: Ele confirmă într-un fel că ceea ce s-a întâmplat în perioada asta pe Internet, a fost o propagandă extrem de eficientă, că PSD a pierdut bătălia asta de multă vreme şi nu e în stare s-o recâştige şi mai confirmă cât de uşor e să manipulezi în acest mediu, cât de uşor e să arunci o temă şi să ţi se rostogolească pe urmă, fără să mai gândeşti. A fost o spălare de creier pe internet cum nu s-a mai văzut până acum. Nimeni n-a gândit pasul doi. S-a spus de pildă la un moment dat, vai ce ticăloasă măsura aia de a trimite pe studenţi în vacanţă. Ticăloasă că ce? I-a împiedicat cineva să voteze? Dacă se duc acasă, ei au dreptul să voteze.

Edited by jumborom, 18 November 2014 - 15:09.


#36
Smarty

Smarty

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 803
  • Înscris: 03.04.2006
http://www.petitieonline.com/in_atentia_cna__ridicarea_licentei_postului_antena3

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate