Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intrebari despre carucior electric

Tester pH-ul apei

Achizitionarea unui subwoofer auto

Aparat foto zoom mare
 Daca aveți chef, descrieți locuin...

Smecheri vs populime

La multi ani @Lieutenant!

La multi ani @xmanyacs77!
 Tableta office

Comanda Mobexpert - o zi inainte ...

Ocolirea limitatoarelor de viteza...

Recomandare adeziv - pt pervaz PVC
 Sfat achizitie, Xiaomi 14 Ultra s...

Priza contorizare consum energie

Cat timp purtați o pereche d...

Problema Makita PLM 4628n
 

Recomandare cadru pat + saltea 160/200

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
ands

ands

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 373
  • Înscris: 13.11.2006
Va salut!
Am cautat ceva informatii despre subiectul propus, insa cele gasite sunt vechi si nu ma ajuta foarte mult. Astfel incat: ma intereseaza un cadru pat + saltea 1.60/2.00.Am un pat care scartaie la orice miscare. Nu ma pricep la mesterit, deci as vrea ceva nou cat mai calitativ. Conditia de baza pt cadru e sa nu scartaie, iar pt saltea sa fie cat mai confortabila si durabila. Nu sufar de cine stie ce afectiuni la spate, deci vreau ceva normal, pe care sa pot dormi cat mai bine. Buget: 1600 - 1700 ron. Va multumesc anticipat pt raspunsuri.

Edited by ands, 17 November 2014 - 18:18.


#2
underrated

underrated

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,222
  • Înscris: 03.08.2010
daca vrei soliditate+ chic+ pret imbatabil, iti recomand asa ceva:

http://www.ikea.com/...081/#/S99006649

eu am si sunt supermultumit. salteaua am luat-o din dedeman, foarte buna, fata vara-iarna, superortopedica, si am prins-o la o promotie cu vreo 350 de lei, marca Prestige.

#3
afrondra

afrondra

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 64
  • Înscris: 21.03.2012

View Postunderrated, on 17 noiembrie 2014 - 18:59, said:


Si eu am tot d-asta.
L-am luat deoarece cautam un pat metalic si cat mai aerisit, deoarece cu cel de PAL avusesem probleme din cauza igrasiei (adica a mucegait, inclusiv salteaua). Are 5 ani si a fost folosit intens (in afara de dormit adultii si alte alea, 2 copii au topait in el aproape zilnic) si inca se tine bine.
Salteaua s-a cam dus (e relaxa ortopedica) si sunt si eu curioasa ce saltele recomanda altii.

#4
ancarusu

ancarusu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 25.07.2014
Noi ne-am luat patul cu restul accesoriilor de dormitor de la dedeman prin octombrie am prins ceva promotie iar salteaua nu a fost deloc ieftina am luat un optimus de la bien dormir dar asa de bine nu am dormit in viata mea nici eu si sotul zice la fel.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate