Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?
 Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...
 Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina
 Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei
 

Parcare privata pazita in Bucuresti

- - - - -
  • Please log in to reply
30 replies to this topic

#19
V_i_c_t_o_r

V_i_c_t_o_r

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,868
  • Înscris: 04.12.2010

View Postxcit, on 01 octombrie 2014 - 16:19, said:


Asa da, e corect, dar tu esti vreun ghicitor ceva? ca eu n-am vazut sa scrie pe undeva ca vine din alta parte...asa are logica intradevar
E o logica. Orice om daca pleaca din localitatea de domiciliu, de la gara sau autogara din acea localitate, isi lasa masina acasa, unde o stie parcata corespunzator. Eu daca plec cu trenul de la Gara de Nord, iau un taxi pana acolo sau ma duce vreun amic.

#20
grobianu

grobianu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 267
  • Înscris: 15.04.2009
@constant,
nu ma tem ca mi-o zgaraie cineva sau ca se constant1708 pasarile pe ea.
ma tem sa nu mi-o ridice aia cu platforma si dupa aia sa o caut pe la politie sau sa platesc cat costa Bugatti Veyron al lui spare-me.
...si as fi ramas recunoscator daca ati fi raspuns strict la subiect! dar se pare ca unii dintre voi nu va puteti  preface nici macar 3 secunde ca sunteti civilizati.
Multumesc, celor care au venit cu sugestii pertinente.
Multumesc de gazduire, se poate inchide.

Edited by grobianu, 02 October 2014 - 07:03.


#21
bicosu

bicosu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,034
  • Înscris: 03.01.2007
Parcheaza-o omule oriunde nu e parcare cu plata sau oprirea/stationare/parcarea interzisa.
Ti-au zis baietii unde s-o parchezi si tu tot mai insisti. Fa-i casco daca o iubesti asa mult.

#22
Nero-d

Nero-d

    je m'en fiche/pohui

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,138
  • Înscris: 30.01.2004
pai aia care ti-o ridica ti-o parcheaza in siguranta si o si pazesc... tot parcare cu plata privata se numeste
mai e o solutie s-o bagi la amanet

in sectorul 5 nu se ridica masini iar mare parte din zona unirii e sectorul 5

Edited by Nero-d, 02 October 2014 - 07:54.


#23
Startpause

Startpause

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,712
  • Înscris: 05.03.2005

View Postgrobianu, on 02 octombrie 2014 - 07:01, said:

@constant,
nu ma tem ca mi-o zgaraie cineva sau ca se constant1708 pasarile pe ea.
ma tem sa nu mi-o ridice aia cu platforma si dupa aia sa o caut pe la politie sau sa platesc cat costa Bugatti Veyron al lui spare-me.
...si as fi ramas recunoscator daca ati fi raspuns strict la subiect! dar se pare ca unii dintre voi nu va puteti  preface nici macar 3 secunde ca sunteti civilizati.
Multumesc, celor care au venit cu sugestii pertinente.
Multumesc de gazduire, se poate inchide.
hihi, cu mare drag te-am ajuta dar acolo nu prea "se iegzista" ce cauti matale Posted Image
mai toti suntem civilizati insa eu, cel putin, cred ca vii usor timorat cu gandul ca la "Bucale" mama ce-or sa-ti faca baietii la masina pentru ca nu ai numar de B. Nu stiu daca asa e dar eu asa banuiesc.
si-atunci cel mai logic gest e s-o lasi unde vezi parcare marcata, oriunde atat timp cat nu incurca.
ti s-a sugerat si parcarea de le unirea. sau de la universitate. fix de unde pleci matale, nu exista.
nu am bugatti veyron.

#24
babalaul

babalaul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,308
  • Înscris: 02.08.2012
parcheaz-o la aeroport contra plata. de la aeroport ai autobuz care are capatul chiar langa Mitropolie.

#25
mmcornel

mmcornel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 406
  • Înscris: 02.11.2009
ok, deci nu esti bill gates. esti un om din popor cu impresia ca in Bucuresti se umbla cu sabia la vedere si toti vor sa-ti fure masina. Posted Image

#26
Startpause

Startpause

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,712
  • Înscris: 05.03.2005
omul e din braila...cred ca castiga detasat vs. B la faze de genul asta :)

#27
dreaQ

dreaQ

    I'm too old for this shit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,382
  • Înscris: 02.06.2005

View Postbabalaul, on 02 octombrie 2014 - 10:22, said:

parcheaz-o la aeroport contra plata. de la aeroport ai autobuz care are capatul chiar langa Mitropolie.

Asta ar fi chiar culmea sa parcheze la aeroport (asta daca nu e ironie). Nu mai bine parcheaza in fata casei lui si ia trenul pana aici? :D
Cum zicea si spare-me, pune-o undeva unde nu incurca (ex in poarta garajului cuiva). Pe Bibescu Voda sau pe Sf. Ecaterina in zona facultatii de teologie (e perpendiculara pe Bibescu).

#28
xcit

xcit

    afara ninge linistit si in casa arza-te-ar focu'

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,894
  • Înscris: 29.06.2006
Persiflari zici? Hmm deja te-ai aruncat la de astea, sa fii sanatos si uite, pt ca am destule cunostiinte binevoitoare, m-au asigurat 100% ca poti s-o lasi in orice parcare marcata ca nu se fura hyundaiurile nici daca o lasi cu cheia in contact si usile deschise, chiar nu au ce sa faca cu ele. Bafta si concediu placut si fara griji

#29
grobianu

grobianu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 267
  • Înscris: 15.04.2009
gata, s-a rezolvat! am parcare gratuita, pazita efectiv non-stop. in spatele parlamentului, la "mama" acasa, ca d-aia mi-am petrecut toata viata in armata.
voi, cei din "bucale" stiti la ce institutie ma refer.
apropo, @spare-me! nu stiu ce varsta ai dar sunt aproape sigur ca pe vremea cand locuiam in marele "bucale", tu ... oricum asta se intampla acum exact 24 de ani, asta ca sa ai un punct de referinta vizavi de ce faceai tu pe atunci.
faza cu sabia mi-a placut!
Inca o data, multumesc tuturor!

#30
Tarzy

Tarzy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,637
  • Înscris: 28.11.2001
http://www.parchez.c...re-universitate - ai de mers 1 statie de metrou;

http://www.parchez.c...agazinul-unirii

http://www.parchez.c...ntercontinental - tot 1 statie de metrou


concediu placut

#31
Startpause

Startpause

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,712
  • Înscris: 05.03.2005

View Postgrobianu, on 02 octombrie 2014 - 17:12, said:

gata, s-a rezolvat! am parcare gratuita, pazita efectiv non-stop. in spatele parlamentului, la "mama" acasa, ca d-aia mi-am petrecut toata viata in armata.
voi, cei din "bucale" stiti la ce institutie ma refer.
apropo, @spare-me! nu stiu ce varsta ai dar sunt aproape sigur ca pe vremea cand locuiam in marele "bucale", tu ... oricum asta se intampla acum exact 24 de ani, asta ca sa ai un punct de referinta vizavi de ce faceai tu pe atunci.
faza cu sabia mi-a placut!
Inca o data, multumesc tuturor!
pe vremea cand tu locuiai, si eu locuiam, acum 24 de ani.
problema e ca daca treci prin atata stres pentru ca sta masina 5 zile parcata...te compatimesc.
oricum, ai parcat aproape :)) lol

daca o lasai la unirea pe trotuar undeva sau pe splai, imediat langa, era mai luminata si mai bine pazita de 1000 de ori :)
tu sa fii sanatos. distractie placuta in grecia.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate