Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 

Brown Residence Metalurgiei

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
aricica77

aricica77

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 27.09.2014
Recent am rezervat un apartament in Brown Residence Metalurgiei. Este situat in imediata apropiere a mall-ului Grand Arena Berceni, langa terenul de fotbal Offside Arena (putin chiar prea aproape). In acest moment se pregateste turnarea plăcii pentru etajul 2. Blocul are 4 etaje plus mansarda. Potrivit contractului blocul ar trebui sa fie gata la sfarsitul lunii mai.


A mai rezervat / cumpărat cineva aici? Are cineva mai multe informații? Cred ca ar fi bine să putem schimba păreri. Multumesc!

#2
e_bulu

e_bulu

    parabulum

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,352
  • Înscris: 29.12.2009
Brown?

#3
Michidoo

Michidoo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,425
  • Înscris: 15.01.2008

 e_bulu, on 27 septembrie 2014 - 10:29, said:

Brown?
genial nume! inspirat de culoarea locuitorilor din zona :D

#4
MihaiBlueIce

MihaiBlueIce

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 02.01.2012

 aricica77, on 27 septembrie 2014 - 10:16, said:

Recent am rezervat un apartament in Brown Residence Metalurgiei. Este situat in imediata apropiere a mall-ului Grand Arena Berceni, langa terenul de fotbal Offside Arena (putin chiar prea aproape). In acest moment se pregateste turnarea plăcii pentru etajul 2. Blocul are 4 etaje plus mansarda. Potrivit contractului blocul ar trebui sa fie gata la sfarsitul lunii mai.


A mai rezervat / cumpărat cineva aici? Are cineva mai multe informații? Cred ca ar fi bine să putem schimba păreri. Multumesc!

Am facut si eu rezervare aici pentru un apartament cu 2 camere :-). De asemenea am creat un grup pe FB (intitulat Brown Residence Metalurgiei) pentru o comunicare mai usoara intre viitorii proprietari

Edited by MihaiBlueIce, 30 September 2014 - 09:15.


#5
aricica77

aricica77

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 27.09.2014
Super! Să fie într-un ceas bun! Sunt mai multe conturi pe FB Brown Residence Metalurgiei. Sper să ne regăsim să putem schimba păreri, informaţii

#6
maryanyta

maryanyta

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 172
  • Înscris: 18.10.2014
buna

a mai facut cineva rezervare pentru un apartament

ma intereseaza si pe mine sa cumpar

#7
gproof

gproof

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 24.02.2007
Ce noutati mai aveti legate de proiect? Mai au disponibile apartamente? Cu locul de parcare cum se procedeaza?

#8
MihaiBlueIce

MihaiBlueIce

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 02.01.2012

 gproof, on 17 ianuarie 2015 - 11:51, said:

Ce noutati mai aveti legate de proiect? Mai au disponibile apartamente? Cu locul de parcare cum se procedeaza?

E destul de avansat proiectul, se afla in faza de inchidere a acoperisului si au trecut la etapa de finisaje interioare (alegerea materialelor: gresie, faianta, parchet, etc). Din cate stiu ar mai fi ceva disponibil dar nu pot spune cu exactitate ce, cel mai bine ar fi sa iei legatura cu cei de la Sud Rezidential care manageriaza disponibilitatea apartamentelor si a locurilor de parcare (cele subterane s-au epuizat, mai sunt disponibile doar supraterane).

Aderati la grupul de pe FB pentru o mai buna comunicare Brown Residence Metalurgiei

O sa incerc ca vin cu foto si cu info noi

Edited by MihaiBlueIce, 04 February 2015 - 08:50.


#9
SamSun

SamSun

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 29.04.2014
Buna ziua. Pentru cei care au cumparat in blocul C6 (denumit initial blocul 8) exista pe facebook un grup inchis al viitorilor locatari denumit ,, Brown Residence Metalurgiei 2- Bloc C6 (Blc.8 initial) , unde se pot discuta diverse aspecte.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate