Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024
 Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica
 Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila
 Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K
 

Online shopping

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
madalinutza

madalinutza

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 383
  • Înscris: 04.11.2005
Tocmai am achizitionat un SE K750i si pot sa spun ca nu exista ceva sa vreau sa gasesc in acest telefon si sa nu gasesc dupa o sarguincioasa sau mai putin butonare.  Mentionez ca in ultimii 5 ani am incercat aproape toate marcile de telefoane existente si impresia mea sincera este ca acest telefon da clasa la toate aspectele. Dar sa nu ma grabesc cu concluziile, abia l-am luat, pana la urma tot o sa gasesc o chichita sa ma deranjeze la el ...
Btw, am comandat acest model acum aprox. o saptamana la EUROGSM si dupa ce m-au trimis astazi sa-l ridic baietii de la magazin mi-au spus ca a venit cu 3 zile mai devreme si intre timp s-a vandut ... m-am certat cu ei 15 minute, pana la urma am avut noroc sa-l gasesc la Internity doar putin mai scump. Intre altele le-am spus ca eu nu inteleg ratiunea comenzilor online daca telefoanele se vand in regim de magazin normal, mi-au spus ca nici ei ... no comment ! Pot sa va spun ca n-am intalnit in cariera mea de "cumparator" indivizi mai indolenti si mai putin interesati sa scoata basma curata obrazul companiei ... adica tot ce-am auzit in cele 15 minute a fost ca le pare rau si ... cam atat, nici o incercare de a  rezolva situatia altfel sau macar de a ma face sa cred ca a fost o incurcatura ingrozitoare care nu se va mai repeta ... Daca va plac preturile lor si aveti incredere ( pana la urma telefoanele vin tot sigilate, la cutie, nu se poate intampla mare lucru ) mergeti direct la un magazin, aveti mai mari sanse sa plecati cu un telefon decat comandand si asteptand dupa ei, cum scrie cu neobrazare in termenii aia de utilizare de pe site !

   Happy New Year everybody !!!

#2
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
bun venit in lumea cumparaturilor online; incearca sa cumperi de la best comp sau flaming; sa vezi atunci!!!!!

#3
raiiar

raiiar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,568
  • Înscris: 30.11.2002
Macar da un sfat bun, desi din pacate previzibil, despre EUROGSM.

#4
onlyone

onlyone

    - - - GAME MASTER - - -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,845
  • Înscris: 08.10.2005
Madalinutza, la ce pret l-ai luat?
La orange shop este putin peste 10 milioane tva inclus ceea ce, zic eu, este super pret ptr telefonul asta.

#5
flex21

flex21

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 403
  • Înscris: 25.10.2003
Nu o sa ii inteleg niciodata pe cei care cumpara online produse la preturi imense ! Cel mai bine si recomandat e fata in fata , testeaza si produsul in fata ta , il probezi in magazin etc. , e o diferenta ca de la cer la pamant !

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate