Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!
 Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...
 Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...
 Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024
 

Vagin devenit brusc stramt dupa orgasm clitoridian?!

- - - - -
  • Please log in to reply
35 replies to this topic

#19
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,871
  • Înscris: 25.01.2007

View Postmichael-myers, on 19 august 2014 - 13:21, said:

,poate i s-au contractat peretii vaginului in asa fel dupa orgasmul clitoridian,incat au facut imposibila penetrarea
zi mersi ca nu erai cu dansa'n'transa, ca mai ramaneati naibii'nciotati.

#20
Purpura

Purpura

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,818
  • Înscris: 14.02.2014

View Postxcit, on 19 august 2014 - 16:03, said:


daca tot se da virgina, s-ar putea sa i-l rupa altii in urma vreunei reclamatii Posted Image)

Chestia asta se numeste viol prin toata tarile cu apa calda.

Si de unde ai ajuns tu la concluzia ca s-a dat virgina? Trebuia sa-i joace cearsaful sau sa-i aduca certificat de la ginecolog?

#21
michael-myers

michael-myers

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 656
  • Înscris: 02.08.2013

View Postpetre69, on 19 august 2014 - 16:07, said:

Sa strans ca poate i-aai dat cu lamaie

View PostFriskey, on 19 august 2014 - 17:09, said:

Ti s-a terminat creditul.
Posted Image

View PostPurpura, on 19 august 2014 - 15:41, said:

Vad ca nici el nu baga botu', deci ar fi bine sa-i rupa si ea lui curu' de oftica.
Cum sa pupi unde futi?!

View PostMichidoo, on 19 august 2014 - 15:48, said:

Domnul e prea pretios pentru o virgina. Ea oricum nu stie ce-i aia, deci nici nu va cere. Problem solved.
Am avut o experienta cu o virgina veritabila.Am iesit amandoi traumatizati din ea,cred ca eu mai mult decat ea.Chiar nu inteleg de ce unii le apreciaza si tin atat de mult la pielita aceea,care in cazul respectivei,era o ditamai cărnotenie, groasa,si al dracu' daca puteam sa bag macar un deget fara sa tipe aia ca din gura de sarpe.Am avut cateva zile bune de furca.In fine,nu detaliez aici.Fereasca Dumnezeu.

#22
xcit

xcit

    afara ninge linistit si in casa arza-te-ar focu'

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,894
  • Înscris: 29.06.2006

View Postmichael-myers, on 19 august 2014 - 14:10, said:

din moment ce oral n-a vrut sa-mi faca

View Postmichael-myers, on 19 august 2014 - 17:34, said:

Cum sa pupi unde futi?!

care varianta ti-ar conveni? in prima cand se simte oftica ca nu ti-a facut o mwie, sau a doua cand se arata cocosul din tine? in prima varianta o mai pupai unde futeai? ce va mai place s-o dati in tangouri pe forumuri....in realitate ai fi pus-o pe paine iti zic io

#23
Jericho77

Jericho77

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,435
  • Înscris: 10.05.2014
Io am alta problema cu cazul

cum adica nu se uda?

mai lucreaza la preludiu. dar daca nu si nu, Houston we have a problem

Edited by Jericho77, 19 August 2014 - 20:30.


#24
rozone

rozone

    Active Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 1,241
  • Înscris: 01.01.2014
"cum adica nu se uda?"
Sunt si asa ceva , stau prost cu instalatia de irigare , ceva tevi infundate , nu cunosc fenomenul dar sunt aride . Trebuie sa foloseasca geluri si alte chimicale, au efect invers , cind se excita in loc sa se umezeasca se stafidesc si deobicei au si sinii mici si asimetrici.

Edited by rozone, 19 August 2014 - 20:35.


#25
Jericho77

Jericho77

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,435
  • Înscris: 10.05.2014
stiu ca sunt.
slava domnului inca n-am cunoscut niciuna indeaproape, m-a dus gps-ul departe de "sanii mici si asimetrici"

#26
m0rpheus

m0rpheus

    Ză uan!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,844
  • Înscris: 26.02.2008

View PostMichidoo, on 19 august 2014 - 14:15, said:

tu ori glumesti, ori n-ai nici cea mai vaga idee despre cum functioneaza o femeie. Ea n-o fi fost virgina, dar cred ca tu cam esti...Sau pur si simplu nu te intereseaza placerea partenerei, ceea ce pe termen lung nu va fi chiar in avantajul tau.

Tie dupa orgasm iti mai functioneza jucaria? Mai simti ceva daca ti-o stimuleaza? Ei bine, asa e si la ea. Poate ca mai beneficiezi de ceva lubrifiere de pe urma orgasmului, dar zona isi pierde excitabilitatea rapid. Exact ca la tine. Si nu cred c-o mai intereseaza penetrarea sau alt orgasm. Cel putin nu in momentul ala. A, ca reluati activitatile dupa ceva pauza, asta e alta poveste. Dar probabil ti-e lene s-o uzi din nou. Recomandarea mea: folositi un gel lubrifiant. Desi n-o sa va rezolve 100% problema, ca poate fi liubrifiata artificial dar sa ramana stramta si atunci se lasa cu dureri si disconfort.
Eu te contrazic - toate au vrut să şi-o tragă cât mai repede după orgasmul clitoridian, dacă se putea să-ncepem cât mai repede cât încă aveau spasmele alea, cu atât mai bine.

#27
Michidoo

Michidoo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,425
  • Înscris: 15.01.2008
daca ea e virgina si el nici macar nu pune botul, cum mama ma-sii sa se ude biata fata? Doar ca da si el cu degetul prin balarii pe-acolo? Hai sa fim seriosi, or fi femei frigide, dar nici c-au dat de barbati prea priceputi.

View Postm0rpheus, on 19 august 2014 - 21:19, said:

Eu te contrazic - toate au vrut să şi-o tragă cât mai repede după orgasmul clitoridian, dacă se putea să-ncepem cât mai repede cât încă aveau spasmele alea, cu atât mai bine.
urmeaza sa-mi spui ca toate, dar absolut toate, au avut si orgasm vaginal.

Edited by Michidoo, 19 August 2014 - 21:36.


#28
m0rpheus

m0rpheus

    Ză uan!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,844
  • Înscris: 26.02.2008
Ei, eu am marşat pe ideea ta - "ea n-o fi virgină". Cu virgine nu ştiu cum e şi nici nu mă interesează.

#29
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Copilasi, s-a facut noaptea ...intrati in pat Posted Image  Ce   legatura are umezitul cu virginitatea (presupunand ca ar fi) Posted Image  Ori voi credeti ca umezeala vine din interior..iar himenul ala e o membrana etansa ?...

Edited by MembruAnonim, 19 August 2014 - 21:56.


#30
Purpura

Purpura

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,818
  • Înscris: 14.02.2014

View Postmichael-myers, on 19 august 2014 - 17:34, said:


Am avut o experienta cu o virgina veritabila.Am iesit amandoi traumatizati din ea,cred ca eu mai mult decat ea.Chiar nu inteleg de ce unii le apreciaza si tin atat de mult la pielita aceea,care in cazul respectivei,era o ditamai cărnotenie, groasa,si al dracu' daca puteam sa bag macar un deget fara sa tipe aia ca din gura de sarpe.Am avut cateva zile bune de furca.In fine,nu detaliez aici.Fereasca Dumnezeu.

Depinde de virgine, fiecre e construita altfel.

View Postm0rpheus, on 19 august 2014 - 21:19, said:

Eu te contrazic - toate au vrut să şi-o tragă cât mai repede după orgasmul clitoridian, dacă se putea să-ncepem cât mai repede cât încă aveau spasmele alea, cu atât mai bine.

I-auzi. Mie-mi trece tot cheful dupa orgasm.

#31
m0rpheus

m0rpheus

    Ză uan!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,844
  • Înscris: 26.02.2008

View PostPurpura, on 19 august 2014 - 22:23, said:

I-auzi. Mie-mi trece tot cheful dupa orgasm.
Ţie. Dar alea care au orgasme multiple te contrazic.

#32
Purpura

Purpura

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,818
  • Înscris: 14.02.2014

View Postm0rpheus, on 19 august 2014 - 22:45, said:

Ţie. Dar alea care au orgasme multiple te contrazic.

Orgasmele multiple sunt altceva, nu exista perioada de racire intre ele.

#33
michael-myers

michael-myers

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 656
  • Înscris: 02.08.2013
Mda,chestia e ca pana acum nu am mai procedat asa,fosta nu avea probleme cu instalatia,spre deosebire de actuala,totul decurgea chiar perfect,venea de la sine si sexul era mult mai placut...nu trebuia sa o umezesc nu stiu cat inainte sau sa folosim lubrifianti,geluri sau alte rahaturi de astea.
Am repetat ''procedura'' mai mult ca sa ma conving,si pare-se ca intradevar,dupa orgasm,colul se inchide ,facand mai mult sau mai putin grea penetrarea...acum nu stiu cum o fi la altele,puteti incerca cu prietena voastra ,intai sa-i provocati un orgasm,iar mai apoi sa incercati sa o penetrati,sunt curios.Ma simt de parca cine stie ce descoperire am facutPosted Image
Pana la urma,sunt nevoit sa dau dreptate acestor spuse

View PostMichidoo, on 19 august 2014 - 14:15, said:

Tie dupa orgasm iti mai functioneza jucaria? Mai simti ceva daca ti-o stimuleaza? Ei bine, asa e si la ea. Poate ca mai beneficiezi de ceva lubrifiere de pe urma orgasmului, dar zona isi pierde excitabilitatea rapid. Exact ca la tine. Si nu cred c-o mai intereseaza penetrarea sau alt orgasm. Cel putin nu in momentul ala. A, ca reluati activitatile dupa ceva pauza, asta e alta poveste. Dar probabil ti-e lene s-o uzi din nou. Recomandarea mea: folositi un gel lubrifiant. Desi n-o sa va rezolve 100% problema, ca poate fi liubrifiata artificial dar sa ramana stramta si atunci se lasa cu dureri si disconfort.


#34
rozone

rozone

    Active Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 1,241
  • Înscris: 01.01.2014
Poate e dimmabila , cauta potentimetrul .
Cauta momentul sa te prinda cu dinsa-n trinsa , mai dai cu vaselina , mai dimmezi un sin si poate iese ceva grozav fiind strimta . Tipa sigur scapa de sex anal .

#35
broucker

broucker

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 540
  • Înscris: 24.12.2005
Penis captivus cumva?

#36
rozone

rozone

    Active Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 1,241
  • Înscris: 01.01.2014
Nu-i captivus , aia e dureros si te faci de mindra minune si pe holurile spitalului , strangularis mai degraba .

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate