Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 

The Expendables 3 (2014)

- - - - -
  • Please log in to reply
37 replies to this topic

#19
n3utr1n0

n3utr1n0

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,376
  • Înscris: 03.12.2012

View PostAtko, on 30 iulie 2014 - 11:59, said:

Salvează 25ron și du-te la cinema pe 22 august.

nu sunt de acord cu ce spui. daca a aparut pe net care e problema? pe bune , asa de rau am ajuns cu totii de nu vb de elefantul din camera? toti luam filme de pe net si le vedem. mare rahat. e ceva super comun.

eu am abonament la cinema si pot sa stau acolo de dimineata pana seara si sa ma uit la filme si tot ma uit la unele pe net. nu e vb de bani tot timpul. asa ca nu mai te gasii tu cel cu copyright ul.

#20
DaniJ90

DaniJ90

    You Are Terminated!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,105
  • Înscris: 22.11.2011

View Postn3utr1n0, on 02 august 2014 - 00:16, said:


nu sunt de acord cu ce spui. daca a aparut pe net care e problema? pe bune , asa de rau am ajuns cu totii de nu vb de elefantul din camera? toti luam filme de pe net si le vedem. mare rahat. e ceva super comun.

eu am abonament la cinema si pot sa stau acolo de dimineata pana seara si sa ma uit la filme si tot ma uit la unele pe net. nu e vb de bani tot timpul. asa ca nu mai te gasii tu cel cu copyright ul.
Eu nu am mai luat filme pe net de ceva timp, probabil am un an si ceva de cand nu am mai downloadat film de pe net...in fine.Mai inainte am venit la film, a fost mai slab ca celelalte, si nu ma refer la actori, la modul cum au jucat, ci la efecte speciale, locul actiunii, trebuia sa mai puna pe cineva cu Mel Gibson, etc.Efectele speciale m-au dezamagit cel mai tare, nu pot sa inteleg cum de nu sunt in stare sa puna o masina pe un trailer si sa iti dea senzatia ca e in mers, de ce prefera sa fac asta intr-un studio, arata foarte rau.Apoi faza cu elicopterul cand aterizeaza, se vede de la o posta ca e facuta pe calculator si nu e o problema asta, problema e ca arata rau, foarte rau.Chiar nu inteleg cum au dat-o in bara fix la capitolul asta, chiar si filmele cu Stallone din '80 si ceva aratau mai bine....

#21
tEo

tEo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,860
  • Înscris: 25.01.2002
@DaniJ90

probabil bugetul redus si-a spus cuvintul...



LE

nici mie nu mi-a placut E3.

Edited by tEo, 30 August 2014 - 11:17.


#22
DaniJ90

DaniJ90

    You Are Terminated!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,105
  • Înscris: 22.11.2011
Pai bugetul a fost tot ca la celelalte, undeva la 90 de milioane $, avand in vedere ca a fost filmat in Bulgaria, trebuia sa iasa ceva mult mai ok.....

#23
zedicus

zedicus

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,235
  • Înscris: 25.12.2013
E fain, dar tot Expendables 2 e mai bun. M-a surprins placut ca o parte din actiune s-a petrecut si in Romania.
Gagica aia mi s-a parut in plus si introdusa fortat. Doar ca sa le faca pe plac feminizdelor si ca deh, pentru ca drepturile femeilor, pentru ca "egalitatea" intre sexe and shit. In realitate isi lua aia pumni si gloante in cap in nici 5 secunde.

#24
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,867
  • Înscris: 06.01.2008

View Postzedicus, on 31 august 2014 - 12:41, said:

In realitate isi lua aia pumni si gloante in cap in nici 5 secunde.
Nu prea cred. Una ca asta te bate de-ti suna apa-n cap:
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/JAZWTm-lu1M?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ],
indiferent ce avantaje crezi ca ai avea ca barbat.

Edited by Hider141, 31 August 2014 - 16:42.


#25
zedicus

zedicus

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,235
  • Înscris: 25.12.2013

View PostHider141, on 31 august 2014 - 16:41, said:

Nu prea cred. Una ca asta te bate de-ti suna apa-n cap:
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/JAZWTm-lu1M?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ],
indiferent ce avantaje crezi ca ai avea ca barbat.

daca am o mitraliera nu mai scapa Posted Image

#26
Vortexx

Vortexx

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,568
  • Înscris: 13.05.2014
De ce sa o omori cand poti sa o......Posted Image

#27
zedicus

zedicus

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,235
  • Înscris: 25.12.2013
pai daca vrea sa ma atace

#28
Vortexx

Vortexx

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,568
  • Înscris: 13.05.2014
Mizeaza si tu pe un sex de impacare dupa ce te bate Posted Image.

Edited by Vortexx, 31 August 2014 - 20:14.


#29
OriOn20

OriOn20

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,678
  • Înscris: 07.04.2010

View PostHider141, on 31 august 2014 - 16:41, said:

Nu prea cred. Una ca asta te bate de-ti suna apa-n cap:
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/JAZWTm-lu1M?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ],
indiferent ce avantaje crezi ca ai avea ca barbat.
Da imposibil.
Cat are domnisoara 50-60kg? La asta se adauga si firea mai moale a femeilor si forta naturala mai scazuta.

De ce crezi ca in sporturile de contact nu exista categorie mixta, sa concureze barbat contra femeie la box de exemplu?

Nu este vorba de misoginism aici ci de realitate.
Duduia in film se batea cu soldati care sunt in general barbati antrenati si in forma fizica foarte buna.
Tin minte tot asa un film cu Angelina Jolie care dobora pe capete barbati de 2 ori cat ea.(mai mult de 45gk sigur nu are Angelina)

Nu pot sa zic ca nu imi place cand mai vad o domnisoara care imparte pumni si picoare dar realist sigur nu este.

Edited by OriOn20, 09 September 2014 - 11:44.


#30
kratima

kratima

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 221
  • Înscris: 13.07.2005
Slab, slab de tot... Primul a fost OK, al doilea super, asta al treilea e pierdere de timp si mancare de nervi...

#31
banculescu

banculescu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 902
  • Înscris: 04.10.2014
e bun pt fanii actorilor, ca altfel, scenariul e penibil ca la celelalte; macar ca is atatia actori buni si batrani in elel

#32
Shabiha92

Shabiha92

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 128
  • Înscris: 18.09.2014
La fel ca la si celelate 2, m-am uitat pentru numele grele care apar in film.Al 2-lea mi-a placut, al 3-lea mi-a lasat o impresie proasta.

#33
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
A aparut varianta BD rip? :D

#34
Cozzmy13

Cozzmy13

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,464
  • Înscris: 15.04.2014
BR Rip vrei sa spui. :))

#35
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
asa, asa, ca nu le am eu cu astea, eu sunt om serios, vizionez filmele la cinema Posted Image

#36
Cozzmy13

Cozzmy13

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,464
  • Înscris: 15.04.2014
Pe naiba.  =))

Și oamenii serioși nu știu ce e BR-Rip?
Ne facem Rip la Blu-ray sa avem back-up, si il ținem pentru noi.  :)

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate