Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...
 Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...
 switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa
 cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS
 

FIFA15

- - - - -
  • Please log in to reply
48 replies to this topic

#37
sclifositu

sclifositu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,694
  • Înscris: 28.08.2010

View Postoauzor, on 02 ianuarie 2015 - 23:47, said:

Nu poti sa cresti jucatorii.
Deci cu cat lam luat cu atat il tin pana il vand ? Si cu ce sunt mai buni cei cu negru daca sunt asa scumpi ?mersi de suport

Edited by sclifositu, 03 January 2015 - 00:01.


#38
oauzor

oauzor

    Active Members

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,409
  • Înscris: 25.10.2008

View Postsclifositu, on 03 ianuarie 2015 - 00:01, said:


Deci cu cat lam luat cu atat il tin pana il vand ?

Da.

Cei cu negru sunt TOTW (Team of The Week). In fiecare saptamana EA face un dream-team cu jucatorii cei mai buni din saptamana respectiva.

Edited by oauzor, 03 January 2015 - 00:10.


#39
sclifositu

sclifositu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,694
  • Înscris: 28.08.2010
Dici unu cu negru de 80 de exemplu nu e cu nimic mai bun decat unul de 85 ? Am vazut ca decat unul la nivelul lui e mai bun in rest nu stiu daca merita banii

#40
oauzor

oauzor

    Active Members

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,409
  • Înscris: 25.10.2008
Nu. Nu te mai uita la overall stats, uita-te ce stie sa faca jucatorul respectiv in functie de pozitie.

De exemplu, Schurrle e genial pe viteza, dribbling si sut si are doar 80 overall, Abate are 76 daca nu ma insel si rupe norma.

Uita-te la ce atribute are in functie de pozitie si de tactica. De exemplu, un fundas lateral trebuie sa aiba viteza, unul central sa aiba heading mare etc.

In general TOTW au valorile importante postului peste medie.

Edited by oauzor, 03 January 2015 - 00:44.


#41
sclifositu

sclifositu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,694
  • Înscris: 28.08.2010
Da asta zic si eu dar nu conteaza culoarea care o are la asta ma refer . Adica am un atacant cu negru de 78 si unul de 86 pe aceleasi pozitii si cel cu 86 este peste cel cu 78 la toate aspectele nu doar overall chiar daca asta cu negru este de 3-4 ori mai scump. Am crezut ca diferenta asta de bani se vede si intre jucatori

#42
sclifositu

sclifositu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,694
  • Înscris: 28.08.2010
Am o intrebare am luat un jucator care avea sageti la toate abilitatile si era mult peste acelasi tip de jucator daca intelegeti ce vreau sa zic .. si dupa ce l-am cumparat a devenit normal in loc de 92 de.exemplu la shoot avea 80 .. cum vine asta ?

#43
oauzor

oauzor

    Active Members

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,409
  • Înscris: 25.10.2008
Avea aplicat un boost pentru acele abilitati care tine doar un meci. Selecteaza un jucator, dai apply consumables si intra la Training.

#44
sclifositu

sclifositu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,694
  • Înscris: 28.08.2010

View Postoauzor, on 04 ianuarie 2015 - 01:39, said:

Avea aplicat un boost pentru acele abilitati care tine doar un meci. Selecteaza un jucator, dai apply consumables si intra la Training.
Am gasit acum mersi. Deci sunt consumabile astea

#45
sclifositu

sclifositu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,694
  • Înscris: 28.08.2010
E o prostie de joc fifa 15 pe langa 14 cred ca au schimbat echipa care il face si astia sunt tocana. Arbitrii sunt varza te placheaza ca la rugby si nu da faul iar tu daca ii atingi putin e fault plus goluri din ofside la greu mingi iesite afara si nu da out etc .. plus ca daca joci la world class aia joca ca in sf si echipa ta e tocana la semi pro sau pro se leaga toate pasele,suturile tot si la world class numai pase la adversar suturi la greu care trec aiurea pe langa sau in bara, am avut si 4 in bare din 10 suturi si restul milimetric pe langa si nu am dat gol. La fifa 14 nu aveam probleme de genu cu o echipa buna ma bateam cu orice echipa la world class. Asta e prea absurd

#46
pedrosirianu

pedrosirianu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 02.03.2009
CARE ARE XBOX ONE SI VREA SA JOACE FIFA 15 ADD S3THANGEL :)

#47
andy88365

andy88365

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 24.11.2014
Care are Fifa 15 Ultimate Team ps3 si vrea sa joace sa ma contacteze in privat :)

#48
raul1ro

raul1ro

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 591
  • Înscris: 17.02.2011
Daca este unul pe aicea care se pricepe la Creation Master 15 il rog sa imi trimita un PM. Am o dilema.

#49
TruculMagic

TruculMagic

    Egalitatea nu există decât în matematică

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,669
  • Înscris: 24.11.2015
Mi-am instalat fifa 2015 , nu pot sa controlez jucatorii... mergea aiurea. Fifa 08 am jucat ultima data (w, e, a , s, d erau butoanele de control) si imi placea, acuma are un kkt de cerc cu o linie si merg aiurea care pe unde ii duce mouseul.
Ceva sfaturi ?

Edited by TruculMagic, 30 September 2018 - 11:50.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate