Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Nu gasesc un topic, un fel de caf...

Jocuri Android Multiplayer online...

Diferenta consum smart meter - Co...

Recomandare demontare+instalare ...
 CAIET SERVICE PREDEAL II

Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024

Scot penele dupa montajul tamplar...
 Masina de spalat vase si grasimea

Noua lege de acces in paduri

Sunt ouale proaspete?

Aplicatie invatare limba Germana
 Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 

FIFA15

- - - - -
  • Please log in to reply
48 replies to this topic

#1
MegaDigitaler

MegaDigitaler

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 516
  • Înscris: 09.02.2012
FIFA 15 Official E3 Gameplay Trailer. Feel The Game. Pre-order: http://o.ea.com/23064. New features: http://o.ea.com/22269
Out 23 September North America. 25 September Europe. 26 September UK.
Xbox One, PS4 and PC powered by the EA SPORTS IGNITE Engine. Also available on Xbox 360, PS3 and other platforms.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/TnTYVT6lwBc?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2
oauzor

oauzor

    Active Members

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,409
  • Înscris: 25.10.2008
Acelasi FIFA, doar ca nu o sa se mai numeasca fifa 14, ci fifa 15, si eventual modifica meniurile putin.

Nu inteleg de ce e tot messi personajul principal, puteau sa bage un Ronaldo, Neymar, Ibrahimovic plus multi altii.

Eu am fifa 14 original si n-am de gand sa mai cumpar vreun joc fifa vreodata din cauza la Ultimate Team, e singurul mod care imi place din tot jocul, si e facut in asa fel incat sa n-ai sanse daca nu bagi bani.

Adica dau bani sa iau jocul original, si dupa aia sa mai dau inca o caruta de bani sa-mi fac echipa? No thanks, f**k you EA.

Edited by oauzor, 24 July 2014 - 23:47.


#3
n-amname

n-amname

    Brain Power User

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,728
  • Înscris: 10.11.2013
Fifa 15 va fi cu totul altfel fata de fifa 14 ..Vezi diferentele dintre cerintele de joc
fifa 14
http://www.systemreq...a-14/11809/?p=a
fifa 15:
http://www.systemreq...a-15/12203/?p=a
Acelea sunt cerintele oficiale, sunt si pe alte siteuri. Jocul next gen , de pe xbox one si ps4, va fi portat si pe pc :).

#4
MikeD

MikeD

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 605
  • Înscris: 04.09.2013
Deci contează cerințele?
Așa fac și eu un joc, pun niște cerințe nesimțite și fac milioane?

#5
oauzor

oauzor

    Active Members

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,409
  • Înscris: 25.10.2008

View Postn-amname, on 24 iulie 2014 - 23:59, said:

Fifa 15 va fi cu totul altfel fata de fifa 14 ..Vezi diferentele dintre cerintele de joc
fifa 14
http://www.systemreq...a-14/11809/?p=a
fifa 15:
http://www.systemreq...a-15/12203/?p=a
Acelea sunt cerintele oficiale, sunt si pe alte siteuri. Jocul next gen , de pe xbox one si ps4, va fi portat si pe pc :).

So what, au imbunatatit putin cerintele grafice. Lucrul asta nu ma convinge sa le dau iar bani pe acelasi joc. Acelasi lucru l-au facut si cu fifa 14, e practic un fifa 13 cu grafica putin mai buna si ceva modificari minore la gameplay, si cat au laudat noul mod de control al jucatorilor la fifa 14...vrajeala.

Singurul lucru care m-ar face sa il cumpar ar fi experienta multiplayer. E o mizerie cum au bagat diviziile alea la fifa 14, mai ales la Ultimate Team. Eu cu o petarda de echipa in Div 1 ma pune sa joc contra la toti obsedatii care au bagat o tona de bani in packuri, au numai vedete in echipa, nu stiu sa joace, si ma bat numa' la viteza si la suturi de la distanta.

#6
n-amname

n-amname

    Brain Power User

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,728
  • Înscris: 10.11.2013
"Putin"? Din cate am vazut diferenta este de "putin mai mult"..Dar e treaba voastra ce faceti cu banii, FIFA oricum se va vinde cu sau fara voi, ideea e ca nu este acelasi joc. Cand o sa iasa va veti convinge cu totii..
Despre multiplayer nu stiu ce sa spun, n-am mai jucat asa ceva cu "straini" de la Fifa 2008 incoace deoarece era o sursa constanta de nervi, multi ofticati, multi fixati sa repete acelasi scheme de 1000 de ori si prea frustrant sa dai de oameni care nu-s pe stilul tau de joc, intre prieteni merge dar online neah, aduce mai multi nervi fata de satisfactii. Sistemul descris de tine este intr-adevar tampit dar da rezultate financiare deoarece altfel ar fi fost exclus.

View PostMikeD, on 25 iulie 2014 - 00:01, said:

Deci contează cerințele?
Așa fac și eu un joc, pun niște cerințe nesimțite și fac milioane?
Cerinte nesimtite nu exista in cazul jocurilor next gen, diferenta in bine este simtitoare cand vine vorba de grafica si de experienta oferita utilizatorului..

#7
noname01

noname01

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 693
  • Înscris: 11.08.2013
Da men, grafica ca grafica dar gameplayul e same shit, ce experienta de joc? poti sa joci si fifa 2002 ca aceeasi experienta o ai,

#8
nealsmith

nealsmith

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 622
  • Înscris: 14.07.2014

View Postn-amname, on 25 iulie 2014 - 00:41, said:

"Putin"? Din cate am vazut diferenta este de "putin mai mult"..Dar e treaba voastra ce faceti cu banii, FIFA oricum se va vinde cu sau fara voi, ideea e ca nu este acelasi joc. Cand o sa iasa va veti convinge cu totii..
Despre multiplayer nu stiu ce sa spun, n-am mai jucat asa ceva cu "straini" de la Fifa 2008 incoace deoarece era o sursa constanta de nervi, multi ofticati, multi fixati sa repete acelasi scheme de 1000 de ori si prea frustrant sa dai de oameni care nu-s pe stilul tau de joc, intre prieteni merge dar online neah, aduce mai multi nervi fata de satisfactii. Sistemul descris de tine este intr-adevar tampit dar da rezultate financiare deoarece altfel ar fi fost exclus.

Cerinte nesimtite nu exista in cazul jocurilor next gen, diferenta in bine este simtitoare cand vine vorba de grafica si de experienta oferita utilizatorului..

E chiar enervant pe mutiplayer de ceva vreme.Plin de ofticati care ies din meci,plin de amatori care te injura daca pierd

#9
tiestodj20

tiestodj20

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,701
  • Înscris: 04.06.2007

View Postoauzor, on 25 iulie 2014 - 00:08, said:

So what, au imbunatatit putin cerintele grafice. Lucrul asta nu ma convinge sa le dau iar bani pe acelasi joc. Acelasi lucru l-au facut si cu fifa 14, e practic un fifa 13 cu grafica putin mai buna si ceva modificari minore la gameplay, si cat au laudat noul mod de control al jucatorilor la fifa 14...vrajeala.

Singurul lucru care m-ar face sa il cumpar ar fi experienta multiplayer. E o mizerie cum au bagat diviziile alea la fifa 14, mai ales la Ultimate Team. Eu cu o petarda de echipa in Div 1 ma pune sa joc contra la toti obsedatii care au bagat o tona de bani in packuri, au numai vedete in echipa, nu stiu sa joace, si ma bat numa' la viteza si la suturi de la distanta.
Mai bine faci cont pe Origin si joci Fifa World moka, e la fel ca celelalte si e online.

Edited by tiestodj20, 25 July 2014 - 11:06.


#10
maxmedia1999

maxmedia1999

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,408
  • Înscris: 29.06.2012

View Postoauzor, on 24 iulie 2014 - 23:46, said:

Nu inteleg de ce e tot messi personajul principal, puteau sa bage un Ronaldo, Neymar, Ibrahimovic plus multi altii.

Eu nu inteleg de ce i-au pus lui Reus atata dribling zici ca e Maradona Pele Messi la un loc sau Aguero orice sut e gol

View Postoauzor, on 24 iulie 2014 - 23:46, said:

Eu am fifa 14 original si n-am de gand sa mai cumpar vreun joc fifa vreodata din cauza la Ultimate Team, e singurul mod care imi place din tot jocul, si e facut in asa fel incat sa n-ai sanse daca nu bagi bani.

Adica dau bani sa iau jocul original, si dupa aia sa mai dau inca o caruta de bani sa-mi fac echipa? No thanks, f**k you EA.

Si nici nu e garantat daca dai bani ca o sa ai si echipa,o sa cumperi packs-uri si astepti cu mila sa-ti pice un jucator mai bun.Am vazut o reclama la fifa world beta si m-am gandit sa joc si eu(e free) dupa 800 si ceva de meciuri online de abia am putut sa mai incheg o echipa pt diviziile superioare adica 1 si 2 ,am strans bani pt Aguero, pt Reus cred ca mai trebuie sa joc inca 200 300 de meciuri


View Posttiestodj20, on 25 iulie 2014 - 11:04, said:

Mai bine faci cont pe Origin si joci Fifa World moka, e la fel ca celelalte si e online.


Pierde vremea de pomana si e foarte posibil sa rupa tastatura sau controller ce are :))))) sistemul e facut ca sa bagi bani cu gramada altfel nu poti castiga dai de disperati care baga bani si nu ii poti bate,te intoarce cu Reus in coltul careului sut vinclu gol sau cu Aguero,timpul e scurt si nu ai ce sa le faci,majoritatea meciurilor se termina 1-0 si cand iti da unu gol cu capul din corner unde e la noroc ajungi sa faci ca asta:

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/M8pR1rZZHEs?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]


Nu mai zic ca e plin de buguri,lag si tampiti care lasa reluarea de 100 de ori sa-ti arate ei tie ce gol de cacat ti-au dat.Oricum daca vrea sa-si faca nervi il invit sa joace.

#11
Hezbollah

Hezbollah

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 53
  • Înscris: 03.08.2014
Am jucat fifa incepand de la fifa 98 si pana la fifa 14,si personal se vad modificari in fiecare an.Cel mai tare joc de genul asta.O sa cumpar fifa pana mor.

#12
MooF2010

MooF2010

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,326
  • Înscris: 24.05.2010
mda... deci joc fifa 14 la full si fifa 2015 demo nu se deschide.... nici eroare nu da :))) tare

#13
oauzor

oauzor

    Active Members

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,409
  • Înscris: 25.10.2008
Vrea cineva un cont de FIFA 14 cu aprox 6.000.000 coins? Posted Image

#14
asasinuxp

asasinuxp

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,387
  • Înscris: 23.08.2010
Daca-l dai moaca da Posted Image

#15
oauzor

oauzor

    Active Members

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,409
  • Înscris: 25.10.2008
N-am cum sa-l dau moka, macar banii pe licenta sa ii recuperez...

#16
Robiacs

Robiacs

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,923
  • Înscris: 18.10.2010

View Postoauzor, on 19 septembrie 2014 - 23:36, said:

Vrea cineva un cont de FIFA 14 cu aprox 6.000.000 coins? Posted Image
''So what, au imbunatatit putin cerintele grafice. Lucrul asta nu ma convinge sa le dau iar bani pe acelasi joc.''

Te-ai razgandit? Posted Image

Edited by Robiacs, 20 September 2014 - 17:21.


#17
oauzor

oauzor

    Active Members

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,409
  • Înscris: 25.10.2008
Nope, doar ca nu mai am timp sa ma joc, si oricum, in ultima vreme imi faceam doar nervi cu fifa.

#18
maxmedia1999

maxmedia1999

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,408
  • Înscris: 29.06.2012

View Postoauzor, on 20 septembrie 2014 - 20:02, said:

Nope, doar ca nu mai am timp sa ma joc, si oricum, in ultima vreme imi faceam doar nervi cu fifa.

Si la mine aceeasi problema nu stiu ce fac astia de la EA dar s-au stricat rau de tot,o data la 25 30  de meciuri trebuie sa schimbi echipa ca nu mai joaca nimic se dau fundasii la o parte,nu mai intra pase,goluri,nimic.Din campion div 1 cad pana in div 3 la retrogradare,cum schimb echipa imediat urc iar in prima,multi se plang de chestia asta. Probabil e facut in asa fel incat sa bagi bani sa faci tranzactii.E facut prost rau sistemul asta in loc sa joc stau sa bag contracte in jucatori,pozitii,formatii,mai mult pierzi vremea cu asta decat sa joci. Inca o chestie daca tragi pachete cu contul bun unde ai numai victorii sau procentajul e bun nu iti pica nimic daca tragi de pe un cont varza cu multe infangeri imediat iti cad jucatori buni

Edited by maxmedia1999, 24 September 2014 - 07:16.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate