Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024
 Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica
 Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila
 Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K
 

Ce telefon aţi alege ?

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

Poll: care e cel mai bun? (46 member(s) have cast votes)

care e cel mai bun?

  1. motorola v3 (10 votes [21.74%])

    Percentage of vote: 21.74%

  2. nokia 6600 (11 votes [23.91%])

    Percentage of vote: 23.91%

  3. nokia 6230i (25 votes [54.35%])

    Percentage of vote: 54.35%

Vote Guests cannot vote

#1
SIDO

SIDO

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 22.12.2005
:worthy:  help me

#2
andumar

andumar

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 44
  • Înscris: 29.09.2004
V3 - parerea mea ca este nasol... nu are card... si nu stiu nu-mi place... afisajul este peste celalalte

6600 - e misto pacat ca nu are mp3, dar are SYMBIAN. si afisaj mare

6230i - camera 1.3, afisaj mic...

daca nu folosesti mp3 (cu toate ca am auzit ca se pot pune aplicatii si citeste si mp3... dar nu se aude bine) recomand 6600, daca nu 6230i... in orice caz V3 NU.... SPOR LA CUMPARARE!!!

#3
SIDO

SIDO

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 22.12.2005
ms :worthy:
:coolspeak:

#4
ebola23

ebola23

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,219
  • Înscris: 02.01.2005
6230i am ales eu.Daca nu ar fi strict intre astea 3,poate te gindesti si la un 6670

#5
andumar

andumar

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 44
  • Înscris: 29.09.2004
6670 e foaaartee taare frate  :coolspeak:

#6
EPoX

EPoX

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,215
  • Înscris: 18.01.2004
eu am 6600 si am mp3 ... cauti soft si iti pui ...si gata ... asculti mp3-uri :)

====

anunta-ne si pe noi ce ai ales pana la urma

#7
safari-BOOM

safari-BOOM

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 04.01.2006
Sal all!Uite eu vreau sa cumpar luna asta un Sony Ericsson W800I si as vrea sa stiu si eu pararea voastra  despre acest tip de tel.Cat de bun este ca telefon in primul rand si apoi ca imagine si calitate video.

#8
Solmyr_PL

Solmyr_PL

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 35
  • Înscris: 23.05.2005
nici 6670-u nu poate fi folo prea bine pt mp3. are mp3 nativ, dar e MONO. din alea 3, 6230i-u. de ce? pt k e cel mai usor de folosit, un tel care isi face bine treaba iar dotarile sunt bine integrate si de calitate. v3-u e prea de fite, e un tel cu care ori iti faci treaba adik organizer, agenda, sunat, vorbit, mesaje, e-mail, ori te dai mare in mall. in rest, multimedia - 0. nema card, nema camera (bine, are o tentaiva care face poze...doar tentaiva, pana si 6600-le e superior la asta).
6600-le e prea mare, si e lent. deh, e primu symbian 7.0.... dak chiar folosesti soafte avansate de symbian, sau esti gamer si n-ai bani de psp, merita. dak il iei pt poze si mp3...forget about it. camera e proasta, cu toate soaftele gen photoacute & stuff. mp3-u se aude prost rau, si pe speaker si pe casti. filme se vad naspa, procesarea fiind redusa, sacadeaza&altele. a, si e mare, si gros.
nu sunt unu din cei care ridica in slabi 6230i-u, nici nu am asa ceva(cum are juma de romanie) dar din ce ai enumerat e klar cel mai bun, si e mai bun ca majoritatea telefoanelor de pe piata.(poate nu k k750, cum zic cei din connect, dar deh, fiecare cu "Testarea" lui). ecranu o fi mic, da si telefonu e mic, iar spatiu de taste e destul mare pt a fi folosit de orice mana. luati o comparatie cu t610 (care are 99% acelasi gabarit k 6230-u), doar k are ecranu mai mare. tastele alea sunt mici, iar un om matur, cu degete mari, ii vine greu sa le apese, sau sa miste joystick-u. io zic k 6230-u, si i-u , au ecrane perfecte pentru gabaritu lor, si pentru o suprafata generoasa de tastatura. mp3-u...nu se aude la fel de tate k pe k750/w800, poate si datorita castilor,  dar se aude calitativ, si poate fi folosit cu succes. camera, chiar dak multi o injura (deh, nu are focalizarea lu k750, sau senzoru ccd dp sharp) dar face niste instantanee bune, stie sa-si regleze bine lumina si contrastu, iar pe timp de noapte reuseste sa releve ceva. revenind la ecran, e mic, da are o super rezolutie, si reuseste sa domine cu succes telefonul. la k750 mi se pare o porcarie ecranul ala mic, la un telefon destul de mare, chiar se potriveste ca nuca in perete. agenda e super incapatoare si bine realizata (1000 de contacte, nu 500 de numere k la SE !!!! ). bateria....bateria e o veriga slaba si inca continua sa fie slaba a lu nokia. adik de la 3650 pana la n70 , nokia se incapataneaza sa foloseasca acelasi bl-5c...op baterie de 970, specificatii bune, acu 4 ani !! totusi, telefoanele astea au ditamai ecranele, care trebuie intretinute cu curent...cheers :)

#9
Vanish

Vanish

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,023
  • Înscris: 30.07.2004
Mi-a placut cum a judecat colegul forumist de mai sus.
Votez pentru N6230i, e telefon fff bun (are si tata impreuna cu juma de Romanie), se aude bine, bateria tine binisor (cam vreo 4 zile), sunetul se aude ff bine. N660, bun telefon dar uzat moral, desi nu pare are ceva lipsuri (sunt fost posesor si stiu ce zic), ia Mototolea are un design superb, dar cantitatea imensa de review-uri nasoale ma fac sa stramb din nas.


Uiiii, postul cu Nr 900, la mai mare.

#10
Agitatu

Agitatu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 44
  • Înscris: 23.12.2005
Clar N6230i ... mi se pare un telefon care arata bine in mana oricui. Elegant, cu dotari bunicele la un pret acceptabil. Merita banii ;)

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate