Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare centrala termica apar...

samsung Xcover 5 Nu mai vrea

Telefon de budget pentru filme 10...

Recomandare serviciu / firma recu...
 La mulți ani @Piniuli!

Pret inghetata corso kaufland?

La multi ani @Constantin si Elena...

La mulți ani @Ion_Bumbu!
 Obiecte vechi și inutile car...

Mentenanta Acoperis

Cheder deteriorat , zgariat, cum ...

Laptop HP 15-AF001NQ, AMD E1-6015...
 Blat de bucatarie lungime 4,60 m

Termostat incalzire si racire

Configurare retea cu modem Vodafo...

Curtea Penala Internationala soli...
 

Mineriada din iunie 1990

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
Marius1989

Marius1989

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,919
  • Înscris: 09.04.2006
E bine totuşi că avem stat de drept şi că justiţia băsistă s-a pronunţat asupra dosarului mineriadei.

#20
moftware

moftware

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,402
  • Înscris: 08.05.2008
Niciunul de aici nu a participat la evenimente? Nici cu bata, nici cu cocoasa? Posted Image
Eu am fost "golan", dar tocmai incepuse sesiunea si am avut examen (la Politehnica, unde ajungeam cu metroul)
Se pare ca minerii nu s-au indepartat de centru, cu cateva exceptii, cand mici grupuri au fost "indrumate", adesea gresit.

Edited by moftware, 14 June 2014 - 13:17.


#21
terratec

terratec

    Troll hunter

  • Grup: Moderators
  • Posts: 12,073
  • Înscris: 02.03.2003
Cei care au participat cu cocoasa s-ar putea sa nu mai aiba capacitatea de a scrie.
Minerii nu prea au acces la net, se pare ca mor de foame in catunele din care au venit.

#22
moftware

moftware

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,402
  • Înscris: 08.05.2008
Ar mai fi "indrumatorii", cei de pe margine si cei din umbra, precum si rude sau prieteni ai celor care au incasat-o, fie si pentru ca... aveau barba (sic!)
Primii se ascund mai ceva ca ruinele Atlantidei, iar de la ceilalti am informatii doar la mana a n-spea. Se pare ca izvoarele istoriei recente nu sunt mai usor accesibile decat ale trecutului indepartat...

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate