Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3
 Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...
 Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 

Epilator IPL?

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
doinaapetre

doinaapetre

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 30.01.2014
Buna fetelor,
Vreau sa va intreb daca stiti de unde pot lua un epilator IPL. Ma intereseaza unul mai ieftin, pentru ca deja am dat multi bani pe sedintele de epilare definitiva la salon, si asta numai pentru brate. Nici nu vreau sa ma gandesc cat ma costa pentru tot corpul...Daca cineva si-a cumparat sau a vazut pe undeva un epilator ieftin astept pareri. Multumesc

#2
Adm

Adm

    Property Caretaker

  • Grup: Administrators
  • Posts: 24,137
  • Înscris: 22.05.2003
Bun si ieftin nu exista.
Problema vine mai ales din faptul ca au baterii foarte mari, iar lampa are durata de viata limitata (nu mica, dar nici milenara).
Eu am de cca 2 ani de pe amazon.co.uk Philips Lumea

Vad ca exista si pe emag.
E bun daca nu ai padure, adica pentru intretinere.

#3
ionu34

ionu34

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 119
  • Înscris: 17.03.2014
Nu crezi ca ar plati prea mult transportul daca isi comanda de-afara? Eu propun unul din Ro, care zic eu ca este la fel de bun. http://www.tpb.ro/ap...lator-ipl.html Nu este Philips neaparat, dar cred ca se ridica la nivelul asteptarilor.

Edited by ionu34, 11 April 2014 - 10:40.


#4
doinaapetre

doinaapetre

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 30.01.2014
Multumesc mult pentru raspunsuri. M-am uitat la cei de la emag.. defapt m-am uitat pe mai multe magazine de la noi, insa diferentele de pret sunt mari, probabil ca si calitatea lor difera in functie de marca. Nu cred ca voi lua din strainatate totusi. O sa ma uit si pe ce mi-a dat ionu 34. Va multumesc mult.

#5
pg-soare

pg-soare

    Ciclist de mahala

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,533
  • Înscris: 14.09.2008

 Adm, on 11 aprilie 2014 - 10:17, said:

Bun si ieftin nu exista.
Problema vine mai ales din faptul ca au baterii foarte mari, iar lampa are durata de viata limitata (nu mica, dar nici milenara).
Eu am de cca 2 ani de pe amazon.co.uk Philips Lumea

Vad ca exista si pe emag.
E bun daca nu ai padure, adica pentru intretinere.

Dar exista prost si scump. Cum iti dai seama?

#6
DascaluNadia

DascaluNadia

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 26.04.2014
Buna Doina
Nu stiu daca mai esti interesata, insa eu am un epilator Flash&Go pe care l-am luat din Anglia si as vrea sa il dau deoarece nu am rabdare sa ma fac eu singura acasa si am decis sa merg la salon. Am fost multumita de el , dar necesita timp si rabdare ca sa il folosesc :)) De asemenea, mi-au mai ramas si 3 cartuse la el care au 1000 de lead-uri . Scrie-mi daca crezi ca te-ar interesa :)

#7
ottovintila

ottovintila

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 17.07.2006
Eu recomand siteul Total Pro Beauty. Mereu sunt oferte la aparate de epilare definitiva. Gama de aparate de epilare definitiva Silk'n sunt practic primele modele aparute pe piata si pastreaza cele mai bune specificatii.

Edited by ottovintila, 06 November 2023 - 16:38.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate