Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?
 A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...
 

Sleep paralysis dar fara demoni

- - - - -
  • Please log in to reply
98 replies to this topic

#91
cipri63

cipri63

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 486
  • Înscris: 28.08.2008
Pentru experiente hardcore reteta-i simpla:insoara-te si stai cu soacra.O sa ai si demoni si paralysis din belsug.(si imunitate garantata  la samani  sau vrajitoare).

#92
Astro-Liv

Astro-Liv

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 864
  • Înscris: 06.01.2014

View Postbarbu78, on 28 septembrie 2014 - 20:07, said:

Ai vazut numerograma babei Vanga? Eu am un 9 in plus si sint scorpie!
Pe moment m-am ars! Categoric eu nu voi mai musca din latura incerta!
Dar de ce, credeti ca noi, nu sintem mai activi" decit Vanga ? Unde sa o vedeti pe a mea. Din saman , devin inger. Nr. de personalitate- 1, de destin- 1, de viata 1, de ego- 1, de mostenire 1, dar nu va introduc mai adinc, ca imi este frica ca o sa ajugem la misterul din alfabetul lui Pitagora si la numerele din mana lui Fatima (le stiti) ?

#93
barbu78

barbu78

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,590
  • Înscris: 03.11.2011
Cred ca stiu cine sinteti.
Eu sint doar toata apa si in destin am de-mi rezolvat problemele cu divinitatea, ceea ce fac. Am primit ceva lectii, pe drept si bune, de la Dumnezeu. Am inteles ca exista puteri mai mari decit cele date de 7 de 1 si aceste puteri pot fi folosite fara a gresi.

Edited by barbu78, 30 September 2014 - 16:39.


#94
Astro-Liv

Astro-Liv

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 864
  • Înscris: 06.01.2014

View Postbarbu78, on 30 septembrie 2014 - 16:29, said:

Cred ca stiu cine sinteti.
Eu sint doar toata apa si in destin am de-mi rezolvat problemele cu divinitatea, ceea ce fac. Am primit ceva lectii, pe drept si bune, de la Dumnezeu. Am inteles ca exista puteri mai mari decit cele date de 7 de 1 si aceste puteri pot fi folosite fara a gresi.
Stiti cine sint ? Posibil. Dupa ce ? Dupa aritmosofie ?

Sint convinsa ca exista persoane cu o mai buna experienta de viata decit mine. Si daca sinteti una din aceea, sigur puteti vedea viata printr-o alta prisma (mai ales cu atita apa). In unele situatii oricit de grele, altii pun suflet, altii pun logica. Nu cred ca pot sa spun care este regula ideala, insa daca rezultatul este corect, nu ma intereseaza metoda. Si nici PUTEREA de dinafara sau din OM. Puteri sigur exista ...si uneori e bine sa le respectam, se spune !

#95
barbu78

barbu78

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,590
  • Înscris: 03.11.2011

View PostAstro-Liv, on 30 septembrie 2014 - 18:27, said:

In unele situatii oricit de grele, altii pun suflet, altii pun logica.
Ati omis credinta...

#96
Astro-Liv

Astro-Liv

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 864
  • Înscris: 06.01.2014
In unele situatii oricit de grele, altii pun suflet, altii pun logica.

View Postbarbu78, on 30 septembrie 2014 - 22:32, said:

Ati omis credinta...
Nu avem credinta separat aici...ea intra in ambele oricum. Adica si un om care este sufletist poate fi credincios si un om care are logica. Vorbesc numai despre SUFLET si LOGICA, la un om. In situatii grele, indiferent de credinta, unii intimpina situatiile mult prin suflet, altii mult prin logica gindirii. Acuma cine se imbolnaveste mai rapid ... Dumnezeu stie.

#97
barbu78

barbu78

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,590
  • Înscris: 03.11.2011
Ei, cu credinta povestea este mai lunga, credinta are mai multe intelesuri. Daca in VT avem doar un sens dat credintei, in NT se completeaza la acest sens inca cel putin doua sensuri si unul dintre aceste sensuri ale credintei include si sufletul si logica.

#98
CentOS_Operator

CentOS_Operator

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 641
  • Înscris: 11.02.2015
offf...corpul paralizeaza oricum in timpul somnului!  e un mecanism inate corpului!

aia e astral projection ce vrei tu

#99
CristianMoldoveanu

CristianMoldoveanu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 103
  • Înscris: 18.02.2015
Ce mi se pare mie incredibil, e lejeritatea cu care e tratat subiectul strangularii in somn si intrarii in transa unde intalnesti demoni si stafii. Parca ar vorbi despre ce cumparaturi sa faca maine la piata. Avem nevoie de psihiatri mai multi in Romania. Multi oameni au nevoie de ajutor de specialitate.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate