Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Caut splitter semnal satelit

Instalatii sanitare

Program de slabire cu succes gara...

Reconditionare cada baie din fonta
 Problema imprimanta

Here goes nothing

BCR sau Raiffeisen

Visual Studio 2022 instaleaza Epi...
 Sfat alegere parbriz

EMAG - recenzii false facute de ei?

Recomandare telefon 900-950

Nivel de trai
 Semnal bun da'... prost

De ce statiile de radio FM nu ren...

Pe unde pot sa gasesc statistici ...

Este reconditionat acest laptop?
 

Little dirty secrets

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
641 replies to this topic

#37
Bokie

Bokie

    pensionata la cerere

  • Grup: Banned
  • Posts: 5,518
  • Înscris: 13.12.2011
daca mi-e foame cand merg la cumparaturi gust de la aia care ofera mostre pana ma satur, chiar daca n-am de gand sa cumpar.

#38
Business_style

Business_style

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,207
  • Înscris: 10.07.2010
1. Nu pot avea o erectie in prezenta altor femei decat a prietenei (trebuie sa existe o legatura emotionala stransa).
2. Am fost o singura data la o curva (de lux) am platit 200 euro sa am parte de tot pachetul, dar desi tipa arata incredibil de bine, ora mea de relaxare a insemnat sa beau 3 cafele si sa-i tin un discurs despre viata ei (psihologie). In prezent ea lucreaza ca educatoare Posted Image
3. Imi place la nebunie sa flirtez cu altele, imi place jocul ala mai mult decat sexul.
4. Am o slabiciune pentru femeile trecute de 30 de ani.
5. Desi de fata cu altii dovedesc ca sunt un tip rafinat, acasa mananc cu mana (fara linguri / furculite) si beau direct din sticla.
6. Stiu sa gatesc o gramada de feluri de mancare, dar nu o fac niciodata de fata cu prietena, ca daca afla ma pune la treaba Posted Image
7. Acum 8 ani am furat un laser dintr-un supermarket (3 lei), desi aveam bani ca sa cumpar 10 bucati, vroiam sa vad daca pot sa o fac.
8. Am acasa o lista cu profilul psihologic a tuturor celor cu care intru in contact.
9. Am pus un microfon (spybug) in cabinetul psihologului si cand ma plictisesc, mai ascult diverse probleme ale oamenilor si modul cum le rezolva psihologul ...
10. Desi in societate, incerc sa par dur, autoritar, acasa imi place la nebunie sa fiu tinut in brate si giugiulit Posted Image
11. Imi este frica sa ma casatoresc, si invoc motive de timp si altele...
12. Cand prietena imi zice: "vezi pana vin eu de la servici, daca ai timp sa faci curat in casa", eu daca am timp stau pe net sau la Tv si sun o doamna care se ocupa cu asa ceva si imi face ea curat, iar seara eu primesc complimentele :)

Edited by Business_style, 19 January 2014 - 21:14.


#39
Oscilatrix

Oscilatrix

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,581
  • Înscris: 30.11.2009
Am furat un gloss din Tesco =)))))))))))))).Voiam sa vad daca am tupeu.
Si acum cativa ani penseta lu' socru-miu.

Ok, astea chiar sunt embarassing.

Edited by Oscilatrix, 19 January 2014 - 21:43.


#40
Bokie

Bokie

    pensionata la cerere

  • Grup: Banned
  • Posts: 5,518
  • Înscris: 13.12.2011
ai folosit penseta aia?

#41
Oscilatrix

Oscilatrix

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,581
  • Înscris: 30.11.2009
Normal, pai am furat-o pentru ca era cea mai buna penseta pe care am vazut-o si inca o am. Si da, am dezinfectat-o inainte :lol: .

#42
Bokie

Bokie

    pensionata la cerere

  • Grup: Banned
  • Posts: 5,518
  • Înscris: 13.12.2011
am si eu o penseta ruginita care a fost lasata din generatie in generatie. nu pot sa ma pensez decat cu ea. daca dispare fac moarte de om. Posted Image

Edited by Bokie, 19 January 2014 - 21:51.


#43
Oscilatrix

Oscilatrix

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,581
  • Înscris: 30.11.2009

View PostBokie, on 19 ianuarie 2014 - 21:50, said:

am si eu o penseta ruginita care a fost lasata din generatie in generatie. nu pot sa ma pensez decat cu ea. daca dispare fac moarte de om. Posted Image

Am avut si eu una exact asa, dar a decedat acum cativa ani :( .

#44
jeffy86able

jeffy86able

    True Evil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,524
  • Înscris: 06.01.2012
Imi place sa ma usuc cu uscatorul de par in cap chiar si atunci cand nu am parul ud .
Senzatia de cald la cap si frig in camera imi da fiori .
Ca si On_my_Way nu suport sa fiu atins de necunoscuti si am un sentiment de vinovatie si slabiciune daca sar vreo zi de antrenamente .
Am o vaza in camera lu' frati-miu pe care o folosim amandoi ocazional ca cos de gunoi .
Am destul haine dar port doar cateva perechi care mi se pare ca imi vin bine sau in care ma simt bine .
De fiecare data cand vin musafiri ma schimb in hainele de strada ca astea pt. acasa mi se par oribile .
Ma pis in dus de fiecare data cand fac dus , iar daca stau pe vine mai nimeresc piciorul stang pt. c-o am pe stanga un pic .
Intreb toate femeile pe care le cunosc daca fac anal si daca inghit , desi nu prea intereseaza analul .

Edited by jeffy86able, 19 January 2014 - 22:19.


#45
Bokie

Bokie

    pensionata la cerere

  • Grup: Banned
  • Posts: 5,518
  • Înscris: 13.12.2011
ah, mi-ai adus aminte, jeffy.
in casa stau mereu in pijamale, ma schimb doar daca astept pe cineva. si nici macar atunci intotdeauna.

#46
Oscilatrix

Oscilatrix

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,581
  • Înscris: 30.11.2009
Ma spal pe maini in toaletele publice doar daca mai e cineva care sa ma vada.

#47
bioshockul20

bioshockul20

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 95
  • Înscris: 18.01.2014

View PostJesssica, on 19 ianuarie 2014 - 14:18, said:

Hai, ma, da' ziceti si voi ceva mai intim, dirty (dupa cum scrie-n titlu), nu chiar banalitati de astea cu obsedata de curatenie/spalat pe maini.

Eu inca n-am descoperit placerea masturbarii; de fiecare data cand incep, ma dau batuta fiindca efectiv nu simt mare branza. Inainte s-o fac, ma gandesc la tot felul de scenarii, oameni care-mi plac, intru in starea care trebuie, dar pur si simplu nu ating apogeul si ma las. Habar n-am, poate ''practice makes it perfect'', o sa incerc chiar dupa ce termin de scris postul asta si-apoi ma apuc de invatat. (yeah, right)

Daaar, cand am chef, imi place sa (ugh, mi-e rusine) fac ceva ce am citit chiar pe forum mai demult. Imi tin urina pana cand simt ca nu mai pot, dau drumul putin, apoi iar o tin cu muschii inclestati pana-mi dau lacrimile si-apoi repet chestia asta de vreo 2 ori. Chiar relaxant.

edit: M-am razgandit cu masturbarea, ma duc sa beau mai bine 1l de apa.

Cum sa nu simti nimic? Freci clitorisul cu mana?

#48
Jayanti

Jayanti

    in and out

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,659
  • Înscris: 08.03.2011

View PostOscilatrix, on 19 ianuarie 2014 - 22:32, said:

Ma spal pe maini in toaletele publice doar daca mai e cineva care sa ma vada.
Ewww. Eu mă spăl şi înainte şi după.


Când eram mică-mică, credeam că sunt al doilea mesia şi că am o misiune de îndeplinit pe pământ.
Dacă ajung acasă obosită, în loc să mă bag la duş şi apoi la culcare, deschid laptopul, pierd trei ore pe net, iar dacă mă ia somnul crunt, mă întind pe pat şi adorm îmbrăcată şi cu lumina aprinsă.
Când mi se prezintă persoane noi, le uit instantaneu numele.
Ascund dulciuri de cei dragi. Ca să mănânc eu mai multe.

#49
Barboso

Barboso

    Satir bătrân, "United Gashka" member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 52,266
  • Înscris: 24.01.2008
Si io uit numele.  Persoane, carti, filme... nu conteaza.
Culmea e ca altfel am memorie buna.   :lol:

#50
DrAlban

DrAlban

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 775
  • Înscris: 11.08.2013
Nu imi place sa fac dus,doar baie.

#51
-same-

-same-

    Inactive member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,466
  • Înscris: 21.12.2013
Rad ca prostul dupa sex. Mai exact dupa ce termin.

#52
edy_wheazel

edy_wheazel

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,060
  • Înscris: 31.07.2007
-Urasc sa fac chestii ce nu-mi plac, sunt o putoare. Curatenia ii una dintre ele.
-Nu i-am schimbat apa la broasca testoasa de vreo luna si pute ca dracu'. Noroc ca hiberneaza. Sper, ca poate o murit, da' nu cred.
-Bilele de muc le arunc pe covor, niciodata nu le lipesc de scaun.
-Ma imbat si cateodata borasc prin baruri si taxiuri. Am borat intr-un strip-tease pe o mocheta groasa de-o palma si pana la urma am plecat si l-am lasat pe unu' cu o nota de plata de vreo 1000 si ceva de lei. Mocheta nu era inclusa.
-Le spun la strip-teuse ca io-s insurat si-mi iubesc nevasta, sa mearga la prietenii mei. Fac asta deoarece stiu ca asa vin la mine. Nu le prind de cur da' le ascult povestile de cacat si le dau sfaturi de cacat.
-Pastrez biletele dulci/perverse/numere de telefon de la fete/femei. Nu stiu de ce, nu le sun niciodata.
Mai sunt, da' nu-mi aduc aminte acum.

View PostOscilatrix, on 19 ianuarie 2014 - 22:32, said:

Ma spal pe maini in toaletele publice doar daca mai e cineva care sa ma vada.

Io in general ma spal indiferent cat as fi de beat, plus ca ma si revigoreaza.

View PostBarboso, on 20 ianuarie 2014 - 01:39, said:

Si io uit numele.

Trebuie sa ma intalnesc cu o persoana de cel putin 20 de ori ca sa-i tin minte numele.

Edited by edy_wheazel, 20 January 2014 - 06:22.


#53
River_Song

River_Song

    Regina Mundi

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,298
  • Înscris: 17.07.2012
Am o oglinda care mareste de 10 ori si ma uit la pori zilnic cu aceeasi fascinatie.

#54
jeffy86able

jeffy86able

    True Evil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,524
  • Înscris: 06.01.2012
Adevarat , nici eu nu tin minte numele dar meclele mi le amintesc si dupa 20j de ani .
Sunt ordonat cand vine vorba de haine si obiecte prin camera si dau cu aspiratoru' regulat , dar prafu' pe mobila il sterg abia cand e de 2 degete .
Am aceeasi periuta de dinti de vreun an .
Cand ma imbat flirtez cu fete\femei care nu-mi plac .
Ma sperie de moarte gandul ca s-ar putea sa ajung in pat cu una care-mi place si n-o sa am erectie\termin inainte sa incep desi nu patesc d-astea .
Am avut o alunita pe fata cand eram mic care-mi parea inestetica rau asa ca am scos-o cu o forfecuta de unghii , Hannibal Lecter style .
Mi-au aparut cateva fire albe pe la tample si le smulg cu penseta deoarece nu suport ideea . ( inca )

P.S : Astept cu mare interes ciudateniile lui Puferiu si Buteliearagaz .

Edited by jeffy86able, 20 January 2014 - 06:37.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate