Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024
 Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica
 Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila
 Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K
 

Fuziunea Flanco - Flamingo

- - - - -
  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#19
UnForsaken

UnForsaken

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,693
  • Înscris: 11.02.2005
La ora actuala va ca, in comparatie cu alternativele (Ultra Pro, depozitul de calculatoare, best computers) , Flamingo au preturi bunicele.

#20
LOCOTUS

LOCOTUS

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 628
  • Înscris: 31.12.2003
are pe draku....cred ca compari tu mere cu pere sau ai netul limitat si nu poti cauta mai bine :)

#21
zuppy

zuppy

    elbonian

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,247
  • Înscris: 12.10.2002

 LOCOTUS, on Jan 12 2006, 08:50, said:

are pe draku....cred ca compari tu mere cu pere sau ai netul limitat si nu poti cauta mai bine :)
nu sunt cele mai mici, dar chiar nu are sens sa faci economie de 100.000 - 200.000 cand cumperi o componenta de 2-3 milioane si sa te incurci cu o firma de apartament de bloc (de garsoniera as zice :D).

cea mai importanta este garantia, si cu toate problemele pe care le-am avut cu flamingo, niciodata nu am avut probleme cu garantia. de fiecare data cand a fost o problema, s-a rezolvat pe loc.

#22
mariuscond

mariuscond

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 04.10.2004

 don_dannielo, on Jan 11 2006, 13:22, said:

Credisson nu este a lui Flanco?

Din cite stiu eu NU - e o alta firma de fapt. Acum ... ca o fi fost facut cu bani de la Flanco nu stiu ...

#23
UnForsaken

UnForsaken

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,693
  • Înscris: 11.02.2005

 LOCOTUS, on Jan 12 2006, 08:50, said:

are pe draku....cred ca compari tu mere cu pere sau ai netul limitat si nu poti cauta mai bine :)
Daca zici tu...

#24
CapitanuPICARD

CapitanuPICARD

    I love SRI & DNA

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,426
  • Înscris: 10.01.2005
cotiso hanganu, tipul care a fost tartor la marketing in flamingo acum niste ani de zile, parca este acum tot tartor, tot la marketing, dar la flanco. sau ma insel? ;)

#25
andyv

andyv

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 586
  • Înscris: 08.07.2003
Se pregatesc si firmele romanesti pentru intrarea in UE. Le va fi mult mai greu dupa ce vor intra greii  (Ex : MediaMarkt) si in Romania

#26
darwi

darwi

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 26.01.2006

 don_dannielo, on Jan 11 2006, 13:22, said:

Credisson nu este a lui Flanco?

Credisson a fost a lui Flanco, da din 2003 e o firma separata. Isi vad de treaba lor - adica credite si atata. Asa ca ii gasesti cam peste tot: Cosmo, Rombiz, Depozitul de calculatoare, Flamingo, etc.

 CapitanuPICARD, on Jan 13 2006, 12:57, said:

cotiso hanganu, tipul care a fost tartor la marketing in flamingo acum niste ani de zile, parca este acum tot tartor, tot la marketing, dar la flanco. sau ma insel? ;)

Cotiso Hanganu nu mai e de vreo 6 luni marketing la flanco. am impresia ca tot acolo e, da nu la marketing  B)

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate