Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?
 A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...
 

Smiley

- - - - -
  • Please log in to reply
80 replies to this topic

#1
-Diana-

-Diana-

    Happy Zone

  • Grup: Moderators
  • Posts: 19,736
  • Înscris: 06.10.2012
Sunt vreo 5 barbati care-mi plac si mie maxim pe lumea asta, iar Smiley este unul dintre ei. :)
Stiu ca nu e Aria marturisirilor, asa ca acest topic va fi cu si despre Smiley, ma voi ocupa de el, dar va astept si pe voi. :)


Azi, Conversatie- impreuna cu Cabron.
Melodia se regaseste pe ultimul album al lui Smiley, intitulat Acasa si lansat in 21 nov 2013.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/prliGzDjA1A?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2
ovidiu21

ovidiu21

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,402
  • Înscris: 09.08.2006

View Post-Diana-, on 07 decembrie 2013 - 11:19, said:

Sunt vreo 5 barbati care-mi plac si mie maxim pe lumea asta, iar Smiley este unul dintre ei. Posted Image
Stiu ca nu e Aria marturisirilor, asa ca acest topic va fi cu si despre Smiley, ma voi ocupa de el, dar va astept si pe voi. Posted Image


Azi, Conversatie- impreuna cu Cabron.
Melodia se regaseste pe ultimul album al lui Smiley, intitulat Acasa si lansat in 21 nov 2013.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/prliGzDjA1A?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

De ce-ti place de Smiley?

#3
fan_ms440

fan_ms440

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 474
  • Înscris: 01.07.2011
doar 5? si cu mine cum ramane?

#4
ovidiu21

ovidiu21

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,402
  • Înscris: 09.08.2006

View Postovidiu21, on 07 decembrie 2013 - 11:25, said:

De ce-ti place de Smiley? Iti place ca barbat sau ca artist?


#5
-Diana-

-Diana-

    Happy Zone

  • Grup: Moderators
  • Posts: 19,736
  • Înscris: 06.10.2012
De el ca barbat sau ca artist, ma intrebi? :)

#6
ovidiu21

ovidiu21

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,402
  • Înscris: 09.08.2006
Ca barbat sa zicem :P :)))

#7
cephalophodes

cephalophodes

    .★☆ ★☆ ★☆ ★☆.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,493
  • Înscris: 22.09.2011
stai sa ne vezi pe NOI..........prin NOI vorbesc in numele meu si al colegilor SP....Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image

#8
-Diana-

-Diana-

    Happy Zone

  • Grup: Moderators
  • Posts: 19,736
  • Înscris: 06.10.2012
Da suntem pe aria de muzica, stii? :P

Imi place si punct, de obicei daca imi place cineva, nu pot sa afirm ca imi place pt X sau Y calitati, ochi etc, ci per ansamblu.

Si ontopic, ca trebuie sa nu incalcam Regulamentul forumului, melodia asta din 2010, va place? :) [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/JaWYCr9r8Ks?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#9
dan-s

dan-s

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,699
  • Înscris: 02.07.2013
Nu știu ce îți poate plăcea la respectivul om. Mi se pare muzica lui destul de mediocră... ca și majoritatea siliconatelor din muzica românească de azi. :P

#10
-Diana-

-Diana-

    Happy Zone

  • Grup: Moderators
  • Posts: 19,736
  • Înscris: 06.10.2012
Poate imi place muzica `mediocra` cine stie?
E loc sub soare pt toata lumea.

#11
dan-s

dan-s

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,699
  • Înscris: 02.07.2013
Diana, mai nou ești moderatoare? La ce arie ca să știu să fac trolling și să primesc un avertisment. :P

#12
althea

althea

    Guru Member

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 11,660
  • Înscris: 30.10.2009
Si mie imi place Smiley. Nu mor dupa ce canta insa cateva melodii chiar le tin minte. De exemplu asta:
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/joCK1xdKsPI?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

In rest, numai de bine - e un tip foarte ok: frumusel si nostim.

#13
cephalophodes

cephalophodes

    .★☆ ★☆ ★☆ ★☆.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,493
  • Înscris: 22.09.2011
are 3 sau 4 melodii care-mi plac pe album..   si cel mai mult asta...melodie care o am si pe grupul (feminin)..Posted Image

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/TaW6sUpJkJk?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

View Postdan-s, on 07 decembrie 2013 - 11:56, said:

Diana, mai nou ești moderatoare? La ce arie ca să știu sa fac trolling și să primesc un avertisment. Posted Image


mai bine faci pasi....

View Post-Diana-, on 07 decembrie 2013 - 11:26, said:

De el ca barbat sau ca artist, ma intrebi? Posted Image

ca barbat...pai ce vedem pare ok...dar in spatele fetei artistului, poate fi altceva decat afiseaza el ...

Edited by cephalophodes, 07 December 2013 - 12:13.


#14
mad_boy

mad_boy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 726
  • Înscris: 05.03.2009
Mie mi se pare cel mai nasol dintre vedetele autohtone - ca si aspect. Cu totate ca sunt hetero, nu pot sa nu recunosc un barbat bine. Si daca ar fi sa numesc cativa de pe la noi. as alege d'al'de Razvan Fodor, Bogdan Vladau si poate chiar si Varciu. Smiley, cu toate ca e  "corect" nu are nimic deosebit, ba chiar - imi pare mie  - are o fata tampa...nici nu stiu cum sa zic....

La capitolul artistic,are cateva realizari,dar aici chiar nu ma bag sa comentez,nefiind in aria mea de interese.

#15
althea

althea

    Guru Member

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 11,660
  • Înscris: 30.10.2009
Si mie mi se pare tampa fata Biancai Dragusanu dar Victor Slav - alt frumusel, in opinia mea dar cu gusturi ciudate la femei  -o vede altfel. Despre fata lui Smiley as zice ca e de baiat bun, ceea ce in ochii unui barbat ar putea fi egal cu una tampa :)

#16
tutuhugoneata

tutuhugoneata

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 686
  • Înscris: 01.02.2012
Ce gunoi imbecil ; generatia trash tv, de semi -analfabeti , in frunte cu spurcaciunea moga, fara nici un pic de educatie muzicala, derbedei de 2 bani... Semi -analfabeti specifici Romanicii fanariotizate si manelizate.... Nu uit nici un moment bata de baseball, cand trec pe langa asemenea Marlani, urmasii generatiei pro aka george vintila si haita... ”Parazitii” au o intotdeauna leac pentru gunoaiele societatii, ”demn” reprezentate de Pocitania asta....

Edited by tutuhugoneata, 07 December 2013 - 13:51.


#17
cephalophodes

cephalophodes

    .★☆ ★☆ ★☆ ★☆.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,493
  • Înscris: 22.09.2011

View Posttutuhugoneata, on 07 decembrie 2013 - 13:51, said:

Ce gunoi imbecil ; generatia trash tv, de semi -analfabeti , in frunte cu spurcaciunea moga, fara nici un pic de educatie muzicala, derbedei de 2 bani... Semi -analfabeti specifici Romanicii fanariotizate si manelizate.... Nu uit nici un moment bata de baseball, cand trec pe langa asemenea Marlani, urmasii generatiei pro aka george vintila si haita... ”Parazitii” au o intotdeauna leac pentru gunoaiele societatii, ”demn” reprezentate de Pocitania asta....


cine mai asculta parazitii si mafia.....???   doar pustanii fara coa_e care vor sa para ca LE au....dai drumul la playlist si ce vine...asta e........nu traiesc pentru muzica....muzica trebuie sa ma faca sa traiesc.....si pacat ca NOI ro, nu avem muzica.....poate doar putina....si nu stim s-o apreciem...

Edited by cephalophodes, 07 December 2013 - 14:11.


#18
Blue_Ivy

Blue_Ivy

    8-]

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,598
  • Înscris: 27.12.2012
Face muzica buna Smiley, e generatia noua, are stilul lui. Totusi, de ce "Smiley'? E mai mult :( decat :)

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate