Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Smiley

- - - - -
  • Please log in to reply
80 replies to this topic

#19
-Diana-

-Diana-

    Happy Zone

  • Grup: Moderators
  • Posts: 19,736
  • Înscris: 06.10.2012

View Posttutuhugoneata, on 07 decembrie 2013 - 13:51, said:

Ce gunoi imbecil ; generatia trash tv, de semi -analfabeti , in frunte cu spurcaciunea moga, fara nici un pic de educatie muzicala, derbedei de 2 bani... Semi -analfabeti specifici Romanicii fanariotizate si manelizate.... Nu uit nici un moment bata de baseball, cand trec pe langa asemenea Marlani, urmasii generatiei pro aka george vintila si haita... ”Parazitii” au o intotdeauna leac pentru gunoaiele societatii, ”demn” reprezentate de Pocitania asta....

Tu n-ai treaba?
Du-te si scrie pe topicul cu muzica clasica.

Ontopic> Pe unde-ti umbla inima :) [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/I0CLExHrvTk?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#20
petre69

petre69

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,785
  • Înscris: 27.01.2009
singurul lucru care imi place la smiley asta si la toata gasca asta de cantatori si cantatoare ,este ca nu iau bani de la stat cum iau toti trantorii de actori ,operisti,baletisti,teatristi,scriitori si poezitori
nu ii ascult muzica pt ca nu-mi place
nu imi place mecla lui deoarece are fata de tractorist
iar ca om e cam figurant si plin de basini
DAR
atata timp cat nu ia bani de la stat si nu fura ,nu am nimic impotriva lui si a altora care fac acelasi lucru
cand va vrea pomeni si pensie speciala ,atunci se schimba foaia ....................si am o presimtire ca va vrea deoarece se crede artist

#21
-Diana-

-Diana-

    Happy Zone

  • Grup: Moderators
  • Posts: 19,736
  • Înscris: 06.10.2012
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/wwlhLtPv04g?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#22
-Diana-

-Diana-

    Happy Zone

  • Grup: Moderators
  • Posts: 19,736
  • Înscris: 06.10.2012
Si daca ti se face dor, scrie-mi imi pare rau pe-un nor
Scrie-mi te iubesc pe-o stea, daca m-ai iubit in viata ta.
Daca ti se face dor, scrie-mi imi pare rau pe-un nor
Scrie-mi te iubesc pe-o stea, daca m-ai iubit in viata ta.
Si nu vreau sa te vad
Cu lacrimi pe obraz
Din tot ce am avut
Nimic n-a mai ramas
Si nu vreau sa te aud
Ca spui ca-ti este dor
Eu nu ma mai intorc
Inapoi in viitor.
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/Cv8rTU5UfVU?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#23
-Diana-

-Diana-

    Happy Zone

  • Grup: Moderators
  • Posts: 19,736
  • Înscris: 06.10.2012
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/vyJHvzw0VEo?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#24
-Diana-

-Diana-

    Happy Zone

  • Grup: Moderators
  • Posts: 19,736
  • Înscris: 06.10.2012
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/Elbjn-ytwQc?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#25
PlasticBoy18

PlasticBoy18

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,185
  • Înscris: 03.11.2009
Diana sunt multe fete/femei ca tine care spun ca le plac anumiti tipi de barbati sau artisti, dar culmea este ca se casatoresc/combina cu niste barbati care nu au pic de asemanare cu ceea ce spun ele ca-si doresc. Te numeri printre ele?

#26
-Diana-

-Diana-

    Happy Zone

  • Grup: Moderators
  • Posts: 19,736
  • Înscris: 06.10.2012
Hm, cam da. Posted Image

#27
Blue_Ivy

Blue_Ivy

    8-]

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,598
  • Înscris: 27.12.2012
Asta e foarte funny. Mai veche dar merge Posted Image  Voi cum ati reactiona?

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/s8MNi8aKjd4?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#28
-Diana-

-Diana-

    Happy Zone

  • Grup: Moderators
  • Posts: 19,736
  • Înscris: 06.10.2012
Zi tu daca nu e simpatic. Posted Image
Am ras cu pofta, e dragut rau omu` asta. :P

#29
Blue_Ivy

Blue_Ivy

    8-]

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,598
  • Înscris: 27.12.2012
Baa ia mana esti nebun? Deci... Posted Image

#30
PlasticBoy18

PlasticBoy18

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,185
  • Înscris: 03.11.2009

View Post-Diana-, on 15 decembrie 2013 - 13:30, said:

Zi tu daca nu e simpatic. Posted Image
Am ras cu pofta, e dragut rau omu` asta. Posted Image

Pe mine nu ma amuza nimic. Si Smiley asta are asa un accent de taranoi, si un comportament de cioban, un comportament foarte comun care nu il diferentiaza cu nimic fata de restul. Ma gandeam ca la banii si faima lui, comportamentul si caracterul sa fie pe masura. Infine, parerile sunt impartite, eu mi-am spus-o pe a mea.

#31
-Diana-

-Diana-

    Happy Zone

  • Grup: Moderators
  • Posts: 19,736
  • Înscris: 06.10.2012
PlasticBoy,

ti-am inteles opinia. Posted Image
De gustibus non est disputandum.

Asa taran cum zici tu ca e, a reusit in viata, cel putin pana acum, are abilitati atat in muzica, cat si in dans, este spontan si carismatic.
Oamenii mai au nevoie si de asemenea specimene, nu pot fi toti hipermanierati si cu batul in fund non-stop.

Pe langa asta, de curand a fost numit AMBASADOR AL BUNAVOINTEI PENTRU UNICEF.

Crezi tu ca UNICEF i-ar fi dat titlul asta, de pomana? Posted Image
Apropo, uite si spotul campaniei.

#32
PlasticBoy18

PlasticBoy18

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,185
  • Înscris: 03.11.2009
Daca mergem pe acest principiu pot spune si despre Fernando de la Caransebes ca a reusit in viata si a ajuns la TV, si multi altii. Nu am negat abilitatile lui in muzica cat si in dans, doar comportamentul mi s-a parut aiurea. Acele texte: baaaa, haaa, ia baa. De UNICEF nu stiu nimic, si daca a ajutat niste copii foarte bine, dar nu trebuie pupat in cur pentru asta. Are bani si isi permite.

Edited by PlasticBoy18, 16 December 2013 - 11:59.


#33
-Diana-

-Diana-

    Happy Zone

  • Grup: Moderators
  • Posts: 19,736
  • Înscris: 06.10.2012
Puteai sa te obosesti sa citesti articolele, inainte sa iti spui parerea, care e eronata in acest caz.
Nu a ajutat copii cu bani, sau o fi ajutat la viata lui....nu e treaba mea, dar oricum NU pentru asta a fost ales ambasador UNICEF, ci a fost ales de stafful de la UNICEF tocmai pt ca poseda niste calitati care il fac apt pt acest titlu.

#34
PlasticBoy18

PlasticBoy18

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,185
  • Înscris: 03.11.2009

View Post-Diana-, on 16 decembrie 2013 - 15:01, said:

Puteai sa te obosesti sa citesti articolele, inainte sa iti spui parerea, care e eronata in acest caz.
Nu a ajutat copii cu bani, sau o fi ajutat la viata lui....nu e treaba mea, dar oricum NU pentru asta a fost ales ambasador UNICEF, ci a fost ales de stafful de la UNICEF tocmai pt ca poseda niste calitati care il fac apt pt acest titlu.

Nu ma obosesc pentru asa ceva

#35
-Diana-

-Diana-

    Happy Zone

  • Grup: Moderators
  • Posts: 19,736
  • Înscris: 06.10.2012

View PostPlasticBoy18, on 16 decembrie 2013 - 17:47, said:


Nu ma obosesc pentru asa ceva

Atunci nu mai judeca lumea dupa aparente.

#36
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,877
  • Înscris: 28.11.2006
Si zana stupizelor a fost aleasa ambasador UNICEF. Compania asta nu prea-i a buna :P

Revenind la Smiley, pot sa spun ca e un produs foarte bine marketat (n-am gasit alta rima...) al celor de la MediaPro. Ca si cantaret, are cateva melodii OK dar si multe rateuri (de ex. Dead man walking si alte melodii in care are obsesia asta cu morti si crime). Ce sa zic, pe langa alti popcornisti e bun, dar se vede cat e de comercial.

Ca om de TV, producatorii au stiut exact unde sa-l puna (cred ca aici e mana Monei Segall, care se pricepe sa aduca audienta). La Voicea Romaniei e contraponderea lui Brenciu. Smiley e baiatul bun si amabil, Brenciu e ala rau si (destul de) arogant. E ca in filmele americane cu "good cop, bad cop". Si fiecare are personajul care-i place, deci se uita in continuare :greedy: La fel la Romanii au talent, unde de data asta face cuplu cu Bartos. Si aici Smiley e baiatul simplu (desi o mai da si in balarii) iar Bartos e smecherasul care mai baga si glume mai deocheate.

In rest tipul pare simpatic si spontan, nu prea l-am vazut balbaindu-se nici la emisiunile in direct. Nu ma dau in vant dupa el, dar fata de ce e pe piata muzicala si media din Romania, e destul de bun.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate