Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...
 La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!
 Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...
 Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...
 

Animal X- Stralucesc la fel

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
26 replies to this topic

#1
-Diana-

-Diana-

    Happy Zone

  • Grup: Moderators
  • Posts: 19,736
  • Înscris: 06.10.2012
Lansat 2 dec 2013....adica azi. :)

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/GPD3VQcU1as?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Baietii de la Animal X stralucesc la fel, asa cum ne-au aratat in atatia ani de muzica.
Fana lor, deh...Posted Image

#2
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,920
  • Înscris: 01.01.2010
Bai, nu puteau gasi si ei, din milioanele de fete frumoase romance, decat tipa asta?! Si care-i treaba cu botoasele astea?! God...poate sunt eu in urma, dar nu m-as fi uitat dupa tipa asta in tineretile mele.
Bun... Melodia este ok. Ceva nou, as spune eu. Nu am inteles de ce s-au despartit. Este Animal X, sau o melodie a unui membru al trupei?

#3
-Diana-

-Diana-

    Happy Zone

  • Grup: Moderators
  • Posts: 19,736
  • Înscris: 06.10.2012
Animal X.
Priveste cu atentie videoclipul si vei gasi si restul trupei, nu e numai Serban/Hiena, chiar daca el e in prim-plan langa gagica aia. Posted Image
Tu poate stii vechea trupa aia din 99, cu Vierme, Soparla si Hiena, dar in 2010 Soparla a parasit formatia.

Uite actuala trupa> Hiena, Vierme, King Tzapu, Martzianoo, Greiere.
Detalii aici.

#4
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,920
  • Înscris: 01.01.2010
Indeed. Sincer sa fiu, dupa primele secunde, am ascultat doar muzica, cu filmul in bara.

#5
-Diana-

-Diana-

    Happy Zone

  • Grup: Moderators
  • Posts: 19,736
  • Înscris: 06.10.2012
Si contul de FB :P

#6
vimann

vimann

    Feed on Tragedy

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,727
  • Înscris: 06.07.2005

View PostYOUR_GOD, on 02 decembrie 2013 - 11:03, said:

Bai, nu puteau gasi si ei, din milioanele de fete frumoase romance, decat tipa asta?! Si care-i treaba cu botoasele astea?! God...poate sunt eu in urma, dar nu m-as fi uitat dupa tipa asta in tineretile mele

E femeie vreunuia si i s-a facut un favor sa apara in video. Prajina botoxata inexpresiva...

Edit: acum am vazut finalul clipului, nice Posted Image

Edited by vimann, 02 December 2013 - 11:18.


#7
-Diana-

-Diana-

    Happy Zone

  • Grup: Moderators
  • Posts: 19,736
  • Înscris: 06.10.2012
Sabina Trandafir e tipa, e model.

#8
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,920
  • Înscris: 01.01.2010
Zici ca-i moarta. Sincer sa fiu, mai rar vezi in vreun videoclip, o femeie care sa nu aibe nimic frumos, ba mai mult, cu o tentativa esuata de bot umflat.

Da Diana, am vazut-o. Cred ca o sa pun acolo un link catre acest subiect.

#9
Ann0nyym0us

Ann0nyym0us

    Arrogant bastard

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,415
  • Înscris: 15.12.2009
Diana is in loooove Posted Image Suna ok melodia, chiar daca nu mai sunt asa cum erau pe cand cantau disco/dance prin 2000 si un pic.

#10
-Diana-

-Diana-

    Happy Zone

  • Grup: Moderators
  • Posts: 19,736
  • Înscris: 06.10.2012
Nu ma pricep la silicoane in buze, fie cum ziceti voi, dar ea e doar model si joaca un rol in piesa asta.
Tema subiectului nu e ea, stiti da? Posted Image

View PostAnn0nyym0us, on 02 decembrie 2013 - 11:19, said:

Diana is in loooove Posted Image Suna ok melodia, chiar daca nu mai sunt asa cum erau pe cand cantau disco/dance prin 2000 si un pic.

Ma bucur ca iti place, si mie, am facut deja 20 de vizualizari. :P
Cand am deschis subiectul, era urcata pe YT de 15 min, baietii nici macar nu au pus-o pe paginile lor...inca. Posted Image

View Postvimann, on 02 decembrie 2013 - 11:16, said:

Edit: acum am vazut finalul clipului, nice Posted Image

Like-ul a fost pt partea asta, prima fraza cu aprecierile la adresa gagicii, nu ne fac cinste, cica trebuie sa fim mai buni, da? :)

#11
potae

potae

    Sorosist frumos si liber

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,429
  • Înscris: 20.08.2013
Lol cica era o perioada cand Hiena baga droguri si nu ii se mai zicea 'Animal' (as in animal x) ci 'Leguma' :w00t:

#12
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,825
  • Înscris: 10.12.2006
E ok tipa si nu cred ca a pupat inca botox, asa arata ea mai iesit din comun. Se vede aici daca o compari cu sor-sa https://fbcdn-sphoto...094714292_n.jpg
Oricum n-as zice ca-i urata.

Nu prea inteleg care-i scopul clipului, tipa murise si asta a luat-o razna? Cu masina aia nu cred ca ar duce lipsa de atentie feminina.

Piesa are potential.

#13
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,920
  • Înscris: 01.01.2010

View Post-Diana-, on 02 decembrie 2013 - 11:27, said:

Nu ma pricep la silicoane in buze, fie cum ziceti voi, dar ea e doar model si joaca un rol in piesa asta.
Tema subiectului nu e ea, stiti da? Posted Image
Videoclipul reprezinta, sau artrebui sa reprezinte, viziunea artistului in privinta artei sale. In ceea ce priveste muzica, nu am inteles niciodata de ce sunetul trebuie insotit de imagine. Se pare insa, ca vizualizarea unor imagini cu relevanta la felul in care este simtita muzica, ofera o experienta mai bogata si o intelegere mai usoara a ideii artistului. Buun. Eu ascult melodia si imi place. Pe unii ne sensibilizeaa, dar..n-am ce face si imi arunc o privire la monitor, cand...din starea mea de sensibilitate romantica, ma trezeste la realitatea dura, un bot umflat si o femeie fara trasaturi vii. Iti dai seama ca am fost traumatizat?!
Am apreciat melodia, suna ok. Nu ma dau in momentul acest, in vant dupa ea, dar merge. Am apreciat insa, in egala masura si videoclipul. Criticile, folosite cum trebuie, pot construi.

#14
badlink

badlink

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,708
  • Înscris: 24.02.2010
Superba piesa; Excelent videoclipul; Ms.

#15
mad_boy

mad_boy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 726
  • Înscris: 05.03.2009
Clipul e inspirat dintr un film. Ala cu Brat Pitt, Fight Club cred ca se numeste filmul. La fel si acolo personajul principal are un prieten, cu care vb, se bate, etc etc si la final se dezvaluie ca "prietenul" e doar in imaginatia personajului principal.

#16
vimann

vimann

    Feed on Tragedy

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,727
  • Înscris: 06.07.2005

View Post-Diana-, on 02 decembrie 2013 - 11:27, said:

Like-ul a fost pt partea asta, prima fraza cu aprecierile la adresa gagicii, nu ne fac cinste, cica trebuie sa fim mai buni, da? Posted Image

Imi ia foc sangele latin cand vad ca tipele astea sunt scoase la inaintare. Clipul era mult mai reusit daca in locul ei era o tipa finuta. Eu sunt sigur ca "Sabina" l-a lasat pe Hiena singurel din cauza ca era mai scund. Posted Image

#17
-Amza-

-Amza-

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 366
  • Înscris: 26.08.2013
1 - Videoclip slab, prost, tembel.
2 - Ce dracu se poarta izmenele alea mulate de homosexual?

#18
-Diana-

-Diana-

    Happy Zone

  • Grup: Moderators
  • Posts: 19,736
  • Înscris: 06.10.2012

View Post-Amza-, on 02 decembrie 2013 - 13:28, said:

1 - Videoclip slab, prost, tembel.
2 - Ce dracu se poarta izmenele alea mulate de homosexual?

Serban e slab, cum crezi ca i-ar sta cu pantaloni bufanti? :)
Hai si tu in 2013, se poarta slim. :)

View Postvimann, on 02 decembrie 2013 - 13:14, said:

Imi ia foc sangele latin cand vad ca tipele astea sunt scoase la inaintare. Clipul era mult mai reusit daca in locul ei era o tipa finuta. Eu sunt sigur ca "Sabina" l-a lasat pe Hiena singurel din cauza ca era mai scund. Posted Image

Asa se poarta, bre, nimic nu stii.
D-aia nu vin alea la film cu tine, vezi? Posted Image

View PostYOUR_GOD, on 02 decembrie 2013 - 12:04, said:

Am apreciat melodia, suna ok. Nu ma dau in momentul acest, in vant dupa ea, dar merge. Am apreciat insa, in egala masura si videoclipul. Criticile, folosite cum trebuie, pot construi.

Asa e. Nu-s avocata lor, ci doar am crescut cu muzica lor, mi-au ramas dragi. :)

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate