Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!
 Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...
 Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...
 Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024
 

Windows Phone 8.1

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
2912 replies to this topic

#721
netty1994

netty1994

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,099
  • Înscris: 22.01.2014
pai nu nu ma int jocuril ci web,mesaje

#722
CristianLC

CristianLC

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,035
  • Înscris: 10.01.2014
In cazul asta, Lumia clar.

#723
netty1994

netty1994

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,099
  • Înscris: 22.01.2014
androidu m-a cam dezamagit la mesaj...daca trimit mesaj si blochez tell se mai trimite la anu :))

#724
Ouroboros

Ouroboros

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,983
  • Înscris: 08.01.2014

View Postnetty1994, on 18 mai 2014 - 22:04, said:

androidu m-a cam dezamagit la mesaj...daca trimit mesaj si blochez tell se mai trimite la anu Posted Image)
Cred că avea ceva telefonul tău. Deși nu m-ar mira.

#725
netty1994

netty1994

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,099
  • Înscris: 22.01.2014
nu nu are am incercat mai multe aplicatii de mesagerie si face la fel sau daca am prea multe mesaje mi se incarca 1-2 minute o fereastra cu "trimite" atunci cand tirmit mesaj

#726
tryky

tryky

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 661
  • Înscris: 16.04.2014
Sa va spun ce am facut :
-tineam mortis sa scap de logo-ul operatorului Wind IT si vroiam ca tel. meu sa nu mai fie branduit. Asa ca am urmat  pasii de pe xda  si am scapat si de
logo-ul operatorului mobil , si tel meu lumia 1020 este acum no-brand. Aveam wp 8.1 cand ma-m apucat de treaba iar acum a revenit la wp 8.0.
Sistemul meu de operare ocupa 2 gb din memorie inainte cu tel. branduit pe wind IT.  iar acum no-brand sistemul ocupa 2.2 gb.
INTREBARI :
1- Este normal ca un tel. ne-branduit sa ocupe mai mult spatiu din memorie  in comparatie cu un tel. branduit?
2-Ce product code ma sfatuiti sa pun si din ce tara/regiune? (acum il am pe Italia)

P.S. - am sters linc-ul de la xda sa nu fiu injurat daca mai incearca cineva si da gres (eu ma-m riscat si am reusit) Daca il vrea cineva trebuie doar sa-l ceara .....

Edited by tryky, 19 May 2014 - 19:57.


#727
AEROAQUA

AEROAQUA

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,603
  • Înscris: 05.01.2007

View Posttryky, on 19 mai 2014 - 19:40, said:

Sa va spun ce am facut :
-tineam mortis sa scap de logo-ul operatorului Wind IT si vroiam ca tel. meu sa nu mai fie branduit. Asa ca am urmat  pasii de pe xda  si am scapat si de
logo-ul operatorului mobil , si tel meu lumia 1020 este acum no-brand. Aveam wp 8.1 cand ma-m apucat de treaba iar acum a revenit la wp 8.0.
Sistemul meu de operare ocupa 2 gb din memorie inainte cu tel. branduit pe wind IT.  iar acum no-brand sistemul ocupa 2.2 gb.
INTREBARI :
1- Este normal ca un tel. ne-branduit sa ocupe mai mult spatiu din memorie  in comparatie cu un tel. branduit?
2-Ce product code ma sfatuiti sa pun si din ce tara/regiune? (acum il am pe Italia)

P.S. - am sters linc-ul de la xda sa nu fiu injurat daca mai incearca cineva si da gres (eu ma-m riscat si am reusit) Daca il vrea cineva trebuie doar sa-l ceara .....

Pe WP8 nu arata bine spatiul...unele update-uri in loc sa apara la system apar la others....sunt multe alte chestii..

Edited by AEROAQUA, 19 May 2014 - 20:55.


#728
tryky

tryky

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 661
  • Înscris: 16.04.2014
.

View PostAEROAQUA, on 19 mai 2014 - 20:54, said:

Pe WP8 nu arata bine spatiul...unele update-uri in loc sa apara la system apar la others....sunt multe alte chestii..
Si pe wp 8.1 sistemul tot 2 gb imi ocupa.
Totusi poti sa ma sfatuiesti ce product code si din ce tara regiune sa pun?

Edited by tryky, 19 May 2014 - 21:10.


#729
AEROAQUA

AEROAQUA

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,603
  • Înscris: 05.01.2007

View Posttryky, on 19 mai 2014 - 21:12, said:

.


Si pe wp 8.1 sistemul tot 2 gb imi ocupa.
Totusi poti sa ma sfatuiesti ce product code si din ce tara regiune sa pun?
Hmm.. nu prea stiu...La mine pe 520 SW Variant CEE (059S7H0 RM-914 VAR EU HU AL BA BG CY CZ GR HR AV)
http://forum.gsmhost...tml#post9580564

059T9Z6 RM-875 VAR EURO AL BA BG CY CZ+ AV YLW
059T9Z4 RM-875 VAR EURO AL BA BG CY CZ+ AV BLK
059T9Z5 RM-875 VAR EURO AL BA BG CY CZ+ AV WHT

Astea probabil sunt la liber pentru ro... sa nu gresesc...

Edited by AEROAQUA, 19 May 2014 - 22:10.


#730
tryky

tryky

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 661
  • Înscris: 16.04.2014

View Posttryky, on 19 mai 2014 - 19:40, said:

Sa va spun ce am facut :
-tineam mortis sa scap de logo-ul operatorului Wind IT si vroiam ca tel. meu sa nu mai fie branduit. Asa ca am urmat  pasii de pe xda  si am scapat si de
logo-ul operatorului mobil , si tel meu lumia 1020 este acum no-brand. Aveam wp 8.1 cand ma-m apucat de treaba iar acum a revenit la wp 8.0.
Sistemul meu de operare ocupa 2 gb din memorie inainte cu tel. branduit pe wind IT.  iar acum no-brand sistemul ocupa 2.2 gb.
INTREBARI :
1- Este normal ca un tel. ne-branduit sa ocupe mai mult spatiu din memorie  in comparatie cu un tel. branduit?
2-Ce product code ma sfatuiti sa pun si din ce tara/regiune? (acum il am pe Italia)

P.S. - am sters linc-ul de la xda sa nu fiu injurat daca mai incearca cineva si da gres (eu ma-m riscat si am reusit) Daca il vrea cineva trebuie doar sa-l ceara .....
Nu imi mai raspunde nimeni? Astept si alte raspunsuri.

#731
Ouroboros

Ouroboros

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,983
  • Înscris: 08.01.2014
Din utilizarea mea normală pe WP8, WP8.1 preview 1 și apoi 2, nu-s diferențe de consum mari. Al meu în standby cu WiFi conectat, 3G on și localizare on, consumă 3 (in funcție de puterea semnalului).

Cu utilizarea mea normală apucă 10-13 h.

#732
adcamo

adcamo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,022
  • Înscris: 12.02.2009
Vad ca a venit un update dar nimic de gen explorer/manager. Exista si n am vazut eu ?

#733
Ouroboros

Ouroboros

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,983
  • Înscris: 08.01.2014
Nu încă. Azi poți în continuare să fi nemulțumit.

#734
adcamo

adcamo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,022
  • Înscris: 12.02.2009

View PostOuroboros, on 22 mai 2014 - 14:31, said:

Nu încă. Azi poți în continuare să fi nemulțumit.
Ce ma tot freci la cap ? Am recunoscut tot ce are wp bun. Lipsa acelui manager e un minus. Ai postat un link ca va fi introdus. Am primit un update si nu era. Am intrebat. Ce atat tambalau ? Am mai spus,verifica pe uservoice sa vezi cati il cer,nu sunt eu vreo exceptie.

#735
Ouroboros

Ouroboros

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,983
  • Înscris: 08.01.2014

View Postadcamo, on 22 mai 2014 - 15:08, said:

Ce ma tot freci la cap ? Am recunoscut tot ce are wp bun. Lipsa acelui manager e un minus. Ai postat un link ca va fi introdus. Am primit un update si nu era. Am intrebat. Ce atat tambalau ? Am mai spus,verifica pe uservoice sa vezi cati il cer,nu sunt eu vreo exceptie.
Da ce crezi că eu nu vreau file manager? :lol: Ar fi chiar util. Aia va fi o aplicație independentă de update-ul de sistem. Așa cum sunt aplicațiile Nokia.

#736
AEROAQUA

AEROAQUA

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,603
  • Înscris: 05.01.2007

View PostOuroboros, on 22 mai 2014 - 15:15, said:

Da ce crezi că eu nu vreau file manager? Posted Image Ar fi chiar util. Aia va fi o aplicație independentă de update-ul de sistem. Așa cum sunt aplicațiile Nokia.

N-ai cu cine...

#737
adcamo

adcamo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,022
  • Înscris: 12.02.2009

View PostAEROAQUA, on 22 mai 2014 - 15:22, said:



N-ai cu cine...
Bine ca are cu tine. Putem sa nu tranformam topicul asta intr un flame ? Da,recunosc,vreau acel manager,indiferent de forma. L as prefera integrat in so,asa ar fi logic,dar e ok si ca aplicatie.

#738
Ouroboros

Ouroboros

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,983
  • Înscris: 08.01.2014
Logic p*ula. Aplicația "hărți" de pe WP8 e mai proastă decât Here Maps dar pe 8X de ex nu se poate dezinstala. E integrată. Crezi că nu aș vrea s-o dezinstalez? N-am nevoie de 100 de aplicații pentru 1 singur lucru. E mai bine să se poată dezinstala.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate