Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 

urmatorul G Update

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
adrianna

adrianna

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 367
  • Înscris: 24.08.2005
Urmatoru Google Update, va avea loc, cel tarziu la sfarsitul lunii Ianuarie, sau poate chiar mai devreme.

Informatia a venit de la o cunostinta care are un prieten angajat la Google Irlanda.

#2
FireEyes

FireEyes

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,098
  • Înscris: 02.12.2002
Updateurile se fac odata la 2-3 luni.
PR la 6 luni

asa stiam eu.

Edited by FireEyes, 09 December 2005 - 11:05.


#3
ciorbadeburta

ciorbadeburta

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 617
  • Înscris: 17.09.2004
iar eu zic ca updateuri se fac in functie de statisticile lor, in functie de numarul de siteuri nou indexate intr-o anumita perioada.

daca media de anul trecut sa zicem, era de 1.000.000 de siteuri noi / luna ( numar scos din burta, nu din ciorba:) ), iar in ultimul timp apar 2.000.000 / luna, clar si update-urile vor fi mai dese.... si invers

#4
Krumel

Krumel

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,371
  • Înscris: 19.05.2004
Asa se zvoneste.
Raportat la ce a fost pana acum, cam la sfarsitul lui Ianuarie  inceputul lui Februarie.

Page Rank Export List History Table
:photo:

#5
m-soft

m-soft

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 66
  • Înscris: 18.07.2004
Eu cred ca update la PR -ul din google toolbar se va face intre 14 si 21 Ianuarie 2006. Asta in caz ca mai e valabil ceva din ceea ce era inainte de Jagger - cel care a bulversat orice speculatie.

Edited by m-soft, 09 December 2005 - 22:40.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate