Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare telefon 900-950

Nivel de trai

Semnal bun da'... prost

De ce statiile de radio FM nu ren...
 Pe unde pot sa gasesc statistici ...

Este reconditionat acest laptop?

Prelungire fire electrice

Amintiri despre satelit si retran...
 Care este cel mai bun mod de a pr...

Recomandare centrala termica apar...

samsung Xcover 5 Nu mai vrea

Telefon de budget pentru filme 10...
 Recomandare serviciu / firma recu...

La mulți ani @Piniuli!

Pret inghetata corso kaufland?

La multi ani @Constantin si Elena...
 

Bilete VIP pt meci - cum se intra la stadion?

- - - - -
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1
coszzmin

coszzmin

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 19.11.2013
Am o mica problema. De curand am primit 2 bilete la meciul cu Romania-Grecia la vip, eu unu nu am fost niciodata la stadion insa acuma am de gand sa merg numai ca nu stiu unde ar trebui sa ma duc, mai exact unde sunt locurile pt vip, oricum daca a puteti ajuta ce ceva scrieti sau chiar si referinte la alte siteuri daca puteti. Multumesc.

#2
driftking91

driftking91

    Freak on a leash

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,741
  • Înscris: 28.12.2008
http://nab.ro/schema-national-arena/

Presupun că stadionul poţi să-l găseşti.

Edited by driftking91, 19 November 2013 - 12:03.


#3
coszzmin

coszzmin

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 19.11.2013

 driftking91, on 19 noiembrie 2013 - 12:02, said:

http://nab.ro/schema-national-arena/

Presupun că stadionul poţi să-l găseşti.
Si unde mai exact e vip? acolo arata doar cele 2 tribune si cele 2 peluze

#4
bossake

bossake

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,730
  • Înscris: 22.11.2007
Poti intra in  incinta complexului pe oriunde, apoi te duci la intrarea de la tribuna1 si de acolo e foarte simplu te indrepti catre intrarea catre usa(poarta) care iti este indicata pe bilet. Ce vip ai? Ca daca ai vip3 nu e nimic vip, sunt doar scaune obisnuite. La vip1 si 2 sunt niste fotolii smechere :)

#5
driftking91

driftking91

    Freak on a leash

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,741
  • Înscris: 28.12.2008

 coszzmin, on 19 noiembrie 2013 - 12:07, said:

Si unde mai exact e vip? acolo arata doar cele 2 tribune si cele 2 peluze

Stânga roşu, scrie VIP acolo...

#6
nemuriciu

nemuriciu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 677
  • Înscris: 20.01.2011

 coszzmin, on 19 noiembrie 2013 - 12:07, said:

Si unde mai exact e vip? acolo arata doar cele 2 tribune si cele 2 peluze

Tie ti-e lene si sa te uiti mai atent pe poza aia....

Vip-ule!

#7
bulan60

bulan60

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,274
  • Înscris: 19.01.2009
Si ti-ai facut cont special ca sa afli chestiunea asta?
Sper ca dupa meci sa mai vizitezi forumul.

#8
coszzmin

coszzmin

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 19.11.2013

 nemuriciu, on 19 noiembrie 2013 - 12:35, said:


Tie ti-e lene si sa te uiti mai atent pe poza aia....

Vip-ule!
De fapt mai intai ma uitasem pe google si am dat de poza ta dar tot nu vazusem

 bulan60, on 19 noiembrie 2013 - 12:51, said:

Si ti-ai facut cont special ca sa afli chestiunea asta?
Sper ca dupa meci sa mai vizitezi forumul.
L-am mai vizitat odata da pe alt cont si sa intamplat o chestier cu mailul meu si nu mai merge sa accesez...si mi-am facut altul

#9
tutuhugoneata

tutuhugoneata

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 686
  • Înscris: 01.02.2012
Si la V.I.P., ca pe intreg stadionul, ca in intreaga Romanie , aratati-i USA TICALOSULUI CRIMINAL, VIOLATORUL FOTBALULUI ROMANESC, CANCERUL SANDU : IESI AFAAARA, JAVRA ORDINARA, IESI AFARA, JAVRA ORDINARA ” SANDU, SANDU, SANDU, LASA-NEEEE, LASA-NEEE, LASA-NEEEEE ! TIMISORENI, CRAIOVENI, ROMANI, ELIMINATI, EXTIRPATI TUMORA SANDU, CE NE-A UCIS SPERANTELE SI A DISTRUS DOUA ORASE DE TRADITIE ! RUSINE, RUSINE, RUSINE SA II FIE ! (Povestea respectabilul arbitru Ioan Craciunescu la radio Sport Total fm cum JIGODIA SANDU SI-A BATUT JOC DE NATIONALA DE COPII , DE 12 ANI, VENITA DE LA CRAIOVA, cunoscand fiind faptul ca toate cheltuielile de cazare si masa ale echipelor campioane , la fiecare categorie de varsta, sant suportate de frf, doar pentru ca ACEST VIERME URASTE CRAIOVA ) !!! CE FACE ACEST CRIMINAL PERVERS, MAFIOT ORDINAR, CU CE AJUTA FOTBALUL ROMANESC LICHEAUA SANDU ? CU CE SUNT ROMANII VINOVATI , SA FIM UMILITI - DE LA SUPORTERI PANA LA MASEURII ECHIPELOR - DE ACEST BLESTEMAT NENOROCIT DE SANDU ! HUOOOOOO ! ROMANIAAAAA, TREZESTE- TE !!! [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/KV86OxVkse4?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by tutuhugoneata, 19 November 2013 - 13:59.


#10
coszzmin

coszzmin

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 19.11.2013

 tutuhugoneata, on 19 noiembrie 2013 - 13:56, said:

Si la V.I.P., ca pe intreg stadionul, ca in intreaga Romanie , aratati-i USA TICALOSULUI CRIMINAL, VIOLATORUL FOTBALULUI ROMANESC, CANCERUL SANDU : IESI AFAAARA, JAVRA ORDINARA, IESI AFARA, JAVRA ORDINARA ” SANDU, SANDU, SANDU, LASA-NEEEE, LASA-NEEE, LASA-NEEEEE ! TIMISORENI, CRAIOVENI, ROMANI, ELIMINATI, EXTIRPATI TUMORA SANDU, CE NE-A UCIS SPERANTELE SI A DISTRUS DOUA ORASE DE TRADITIE ! RUSINE, RUSINE, RUSINE SA II FIE ! (Povestea respectabilul arbitru Ioan Craciunescu la radio Sport Total fm cum JIGODIA SANDU SI-A BATUT JOC DE NATIONALA DE COPII , DE 12 ANI, VENITA DE LA CRAIOVA, cunoscand fiind faptul ca toate cheltuielile de cazare si masa ale echipelor campioane , la fiecare categorie de varsta, sant suportate de frf, doar pentru ca ACEST VIERME URASTE CRAIOVA ) !!! CE FACE ACEST CRIMINAL PERVERS, MAFIOT ORDINAR, CU CE AJUTA FOTBALUL ROMANESC LICHEAUA SANDU ? CU CE SUNT ROMANII VINOVATI , SA FIM UMILITI - DE LA SUPORTERI PANA LA MASEURII ECHIPELOR - DE ACEST BLESTEMAT NENOROCIT DE SANDU ! HUOOOOOO ! ROMANIAAAAA, TREZESTE- TE !!! [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/KV86OxVkse4?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Asa de curios ai ceva cu mine in special sau incercai sa transmit asa in general un mesaj?

#11
tutuhugoneata

tutuhugoneata

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 686
  • Înscris: 01.02.2012
Mesajul asta trebuie afisat in gari, la metrou, in aeroporturi, pe toate stadioanele din tara, oficii postale, primarii , parlament, guvern, presedintie samd oriunde exista o activitate publica in Romania ! Daca am trai intr-o tara normala, TOATA LUMEA AR PLECA DUPA MECI CU BATE , FURCI SI TOPOARE LA SEDIUL FEDERATIEI, L-AM LUA DE GULER PE SANDU SI L-AM AZVARLI PE LOC IN STRADA ! Altfel iti urez sa vezi un meci frumos, n-am nimic cu tine, imi pare rau doar de dezamagirea ce o veti trai...Bravo voua , celor ce mai credeti intr-o minune...

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate