Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?
 A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...
 

Nu mai pot intra in contul meu

- - - - -
  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#19
balauru69

balauru69

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,869
  • Înscris: 27.08.2005
Same shit here. Am 2 conturi, unul merge, altul nu.

#20
nasol2008

nasol2008

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 985
  • Înscris: 06.06.2008

View Postbalauru69, on 07 noiembrie 2013 - 13:40, said:

Same shit here. Am 2 conturi, unul merge, altul nu.

Daca ai unul din ele setat ca mail de rezerva pentru celalalt,poti da sa-ti trimita link de resetare a parolei in celalalt mail.

#21
colombo2003

colombo2003

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,312
  • Înscris: 16.07.2008
Si eu am patit la fel in dimineata asta... Noroc ca eu stiu ce intrebari am setat si ce raspunsuri... in fine, nu asta era ideea.

Ce m-a mirat este ca acum, noua parola TREBUIE sa aibe si litere mari (cel putin una) si litere mici, si cifre.
Iar NOUA interfata e o MARE PORCARIE!!! Nu stiu ce a fost in capul lor, pe cine au vrut sa copieze (Google mail???), dar e aiurea...
Are inca bug-uri!!! Dupa atatia ani de utilizare, cred ca ma voi indrepta spre alta platforma... Pacat de mailuri (si atasamente). Pacat Y!

#22
ghost1-

ghost1-

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 570
  • Înscris: 05.10.2013

View Postnasol2008, on 07 noiembrie 2013 - 13:57, said:

Daca ai unul din ele setat ca mail de rezerva pentru celalalt,poti da sa-ti trimita link de resetare a parolei in celalalt mail.
dar nu tine de link de resetare a parolei omule,e vorba de cu totul altceva.Ca parola o stiu.E vorba de intrebare aia secreta IDIOATA de care nu pot trece.Si daca imi reseteaza parola ma intreaba iar ce am setat ca raspuns la intrebarea secreta din 2009.Imi vine sa innebunesc sincer

le-am trimis mail de pe alt cont in speranta ca ma vor ajuta.Le-am atasat si 2 poze ca dovada.Sper sa inteleaga situatia ca sunt om si nu un bot de spam

Attached Files

  • Attached File  3.jpg   292.32K   6 downloads

Edited by ghost1-, 07 November 2013 - 14:15.


#23
nasol2008

nasol2008

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 985
  • Înscris: 06.06.2008
Daca iti resetezi parola, poti schimba intrebarile fara sa raspunzi la cele vechi. E simplu, daca ai setat alt mail ca secondary mail, dai la "I cannot access my account" pana ajungi la sectiunea unde iti trimit un mail in adresa de mail secundara. Evident pentru tine nu se aplica, din moment ce esti asa disperat si n-ai avut setata o adresa secundara.

#24
ghost1-

ghost1-

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 570
  • Înscris: 05.10.2013
sper sa mi raspunda la email si sa ma ajute cu deblocarea contului

Edited by ghost1-, 07 November 2013 - 14:19.


#25
Stan_Patzitul

Stan_Patzitul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,733
  • Înscris: 26.08.2009

View PostGonthar, on 07 noiembrie 2013 - 12:54, said:

M-am incurcat dreq' in atatea parole, nici nu mai stiu cum sa intru pe unele site-uri!

Pt asta exista programe de stocare a parolelor cu backup in cloud(pe net).

#26
nasol2008

nasol2008

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 985
  • Înscris: 06.06.2008

View PostStan_Patzitul, on 07 noiembrie 2013 - 14:32, said:


Pt asta exista programe de stocare a parolelor cu backup in cloud(pe net).

Normal. Si la o eventuala hacker-eala a respectivei aplicatii sau a serverului, le dai pe tava parolele la toate conturile. Nu-s obsedat de securitate in domeniul online, dar nu mi-as stoca toate parolele in nicio aplicatie si nicaieri online.

#27
myshyk

myshyk

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,812
  • Înscris: 26.11.2006

View PostGonthar, on 07 noiembrie 2013 - 12:54, said:

Da, mi s-a intamplat si mie chestia asta....Au schimbat astia sistemul de parole - acum trebuie sa ai si cifre, si litere mari si mici,etc....O mizerie, o porcarie! N-am eu alta treaba decat sa invat zeci de mii de parole!
Aveam la inceput una simpla si scurta ptr. toate conturile de mail sau forumuri, dar pe urma s-au trezit unii destepti ca trebuie sa fie de minim 8 caractere, si a trebuit sa o schimb! Pe urma ca trebuie sa contina si cifre, iar a trebuit sa o schimb! Apoi ca trebuie sa aiba si litere mici si mari! Baaaahhhh! Voi sunteti nebuni?????? M-am incurcat dreq' in atatea parole, nici nu mai stiu cum sa intru pe unele site-uri!

Da´  pe asta vad ca nu ai probleme, esti atot si atoate prezent!Posted Image

Edited by myshyk, 07 November 2013 - 22:07.


#28
ghost1-

ghost1-

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 570
  • Înscris: 05.10.2013
am asteptat sa treaca cele 12 ore,cand ma loghez la fel imi cere raspunsul la intrebarea secreta.iar la mail nu mi-au raspuns deloc

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate