Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Nu mai pot intra in contul meu

- - - - -
  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#1
ghost1-

ghost1-

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 570
  • Înscris: 05.10.2013
Astazi observ cu stupoare ca nu mai ma lasa sa intru pe contu meu de mail.De cca 6 ani de zile de cand am contul nu am avut nici cea mai mica problema cu contul.Iar astazi imi spune sa introduc un raspuns la o intrebare screta.Dracu isi mai aduce aminte ce intrebare secreta am selectat cand mi-am facut contul acum 6 ani.Nici nu stiu exact daca am introdus acum 6 ani un rasouns la acel camp.WTF??? Se mai poate recupera contu?ca am o gramada de mailuri necitite acolo

Attached Files

  • Attached File  mail.jpg   250.93K   54 downloads

Edited by ghost1-, 07 November 2013 - 12:47.


#2
nasol2008

nasol2008

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 985
  • Înscris: 06.06.2008
Exact la fel am patit si eu azi. Eu am dat la uitare/resetare parola si mi-au trimis link de resetare in mailul secundar. Daca nu ai un mail secundar setat in yahoo mail, cred ca trebuia sa iei legatura cu suportul de la yahoo.

#3
Gonthar

Gonthar

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,581
  • Înscris: 15.10.2006
Da, mi s-a intamplat si mie chestia asta....Au schimbat astia sistemul de parole - acum trebuie sa ai si cifre, si litere mari si mici,etc....O mizerie, o porcarie! N-am eu alta treaba decat sa invat zeci de mii de parole!
Aveam la inceput una simpla si scurta ptr. toate conturile de mail sau forumuri, dar pe urma s-au trezit unii destepti ca trebuie sa fie de minim 8 caractere, si a trebuit sa o schimb! Pe urma ca trebuie sa contina si cifre, iar a trebuit sa o schimb! Apoi ca trebuie sa aiba si litere mici si mari! Baaaahhhh! Voi sunteti nebuni?????? M-am incurcat dreq' in atatea parole, nici nu mai stiu cum sa intru pe unele site-uri!

Edited by Gonthar, 07 November 2013 - 12:56.


#4
ghost1-

ghost1-

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 570
  • Înscris: 05.10.2013
si acum imi arata ca am contul inchis temporar pt 12 ore.WTF??????Doamne daca nu mi vine sa innebunesc

Attached Files

  • Attached File  2.jpg   249.38K   31 downloads


#5
Wzzz

Wzzz

  • Grup: Moderators
  • Posts: 4,712
  • Înscris: 10.05.2011
12 august 2009 .
6 ani ?

#6
ghost1-

ghost1-

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 570
  • Înscris: 05.10.2013
ma rog dracu sa-i pieptene de ani.Am zis si eu 6 ani....4 ani na esti multumit?Imi vine sa turbez ca nu mi pot accesa contul de mail.
P.S SI sa ti mai zic ceva nu stiu ce e cu 2009 ala,ca eu am contul mai demult.Stiu sigur asta

Edited by ghost1-, 07 November 2013 - 13:03.


#7
nasol2008

nasol2008

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 985
  • Înscris: 06.06.2008
Pe 12 august 2009 si-a setat raspunsul la intrebarea de securitate. Acum te imbarliga sa-ti dai si numarul de telefon ca sa te anunte in caz de ceva, la fel ca si Google. Culmea e ca dupa ce mi-am setat parola exact cum a zis si Gonthar, cu litera mare, cifre, bla bla, cand am intrat in mail aveam deja un mail ca mi-au inchis contul pentru activitate suspecta. Activitate suspecta my ass, vor sa vada cate mailuri mai sunt folosite si sa obtina cat mai multe date despre utilizator daca se poate. Astept cu nerabdare activitatea suspecta si pe al doilea cont de yahoo pe care il am.

Edited by nasol2008, 07 November 2013 - 13:00.


#8
ghost1-

ghost1-

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 570
  • Înscris: 05.10.2013
deci pot sa-mi iau la revedere de la cont.....bag ceva in el
Mai am un cont de mail dar pe ala ma lasa sa intru fara probleme,nu mai imi cere nici un raspuns la vreo intrebare idioata...din 1900 toamna

Doamne sfinte mailurile ca mailurile ca nu le mai pot citi,dar cum naiba fac sa-mi anunt toti prietenii ca am alta adresa de mail?

Edited by ghost1-, 07 November 2013 - 13:10.


#9
Andreysc7

Andreysc7

    3D Modeler / Automotive Artist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,662
  • Înscris: 05.02.2012

View Postghost1-, on 07 noiembrie 2013 - 13:06, said:

deci pot sa-mi iau la revedere de la cont.....bag ceva in el
Mai am un cont de mail dar pe ala ma lasa sa intru fara probleme,nu mai imi cere nici un raspuns la vreo intrebare idioata...din 1900 toamna

Am mai vazut pe pe unu tot asa de adormit ca tine chiar ieri. Va e lene sa cautati pe google > yahoo support > alegeti categoria de care aveti nevoie, daca nu gasiti in acea catogerie puteti sa dai pe optiunea "contact a support agent" trimiteti un mail si explicati situatia. Asa si-a recuperat prietena id-ul. Preferati sa stai sa bateti in picioare in loc sa cautati

#10
nasol2008

nasol2008

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 985
  • Înscris: 06.06.2008
Scrie la suport, probabil ti-l vei recupera, daca ai cum demonstra ca e mailul tau. Ideea e ca va dura destul de mult procedura asta, dar macar ai o sansa de a-ti recupera contul. Daca nu aveam un mail aditional trecut in setari, nici eu nu m-as mai fi putut loga. Am schimbat intrebarile de securitate acum, ca sa le tin minte daca mai face yahoo surprize.

#11
ghost1-

ghost1-

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 570
  • Înscris: 05.10.2013
SI trebuie sa le scriu in lb engleza sau are support si pt lb romana?Ca sa stiu in ce lb le scriu...

#12
tom_1133

tom_1133

    utilizator Linux Mint

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,716
  • Înscris: 10.02.2011
Portati-va/mutati-va pe alta platforma de e-mail  Posted Image

#13
Andreysc7

Andreysc7

    3D Modeler / Automotive Artist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,662
  • Înscris: 05.02.2012

View Postnasol2008, on 07 noiembrie 2013 - 13:11, said:

Scrie la suport, probabil ti-l vei recupera, daca ai cum demonstra ca e mailul tau. Ideea e ca va dura destul de mult procedura asta, dar macar ai o sansa de a-ti recupera contul. Daca nu aveam un mail aditional trecut in setari, nici eu nu m-as mai fi putut loga. Am schimbat intrebarile de securitate acum, ca sa le tin minte daca mai face yahoo surprize.

Dureaza 2-3 zile , ca raspund mai greu. Prietena putea sa se logheze de pe telefon , dar de pe pc/laptop nu. Iar de pe telefon daca incerca sa schimbe intrebarile secrete nu merge, ii cerea sa faca asta de pe un pc. In felul asta le-a demonstrat ca e ea si s-a rezolvat. Dar na, altii cred ca agentii de la support de la yahoo.com stau pe softpedia

View Postghost1-, on 07 noiembrie 2013 - 13:15, said:

SI trebuie sa le scriu in lb engleza sau are support si pt lb romana?Ca sa stiu in ce lb le scriu...

engleza

#14
ghost1-

ghost1-

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 570
  • Înscris: 05.10.2013
ce este si mai stupid e faptul ca mai am un cont de email mai vechi decat cel cu pricina.Si la ala nu-mi zice nimic de o intrebare secreta setata.....

#15
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Eu am 2 conturi, deocamdata functionale ambele. Preventiv, am mutat toate mailurile cu oarece importanta pe contul aferent domeniului personal. De acum, pot sa le inchida si sa se spele cu ele pe cap.

#16
ghost1-

ghost1-

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 570
  • Înscris: 05.10.2013
am incercat sa recuperz contu si ma duce tot la pasul cu intrebarea secreta.El imi spune când am configurat contul Yahoo, am selectat şi răspuns la două întrebări secrete.Cand naiba am facut eu asta ca nu-mi aduc aminte.Am fost beat?Dar nu aveam de ce sa fac asta.E stupid sincer...
Din partea mea sa-l inchida frate.Dar ce ma doare cel mai tare e faptul ca nu stiu cum sa-i anunt pe toti ca am alt mail.Ca toti prietenii care-I aveam ii aveam tocmai pe contul asta blestemat...
da sincer e stupid ca nu am setat nici o intrebare secreta in 2009.Nu stiu ce-i cu asta.

Attached Files


Edited by ghost1-, 07 November 2013 - 13:30.


#17
Andreysc7

Andreysc7

    3D Modeler / Automotive Artist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,662
  • Înscris: 05.02.2012
Tu nici sa cauti pe google nu esti in stare . Aigura-te ca esti logat pe yahoo, asa cum esti acuma, chiar daca iti cere raspunsu la intrebare.
Dupa care dai click pe linku asta : https://io.help.yaho...US&page=contact

Edited by Andreysc7, 07 November 2013 - 13:29.


#18
ghost1-

ghost1-

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 570
  • Înscris: 05.10.2013
ce selectez acolo: Error sau password and sign in?

Attached Files

  • Attached File  3.jpg   207.41K   11 downloads


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate