Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Digi Online.

* * * * * 4 votes
  • Please log in to reply
5343 replies to this topic

#19
Venboteam

Venboteam

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,312
  • Înscris: 05.01.2012
Parca se simte o adiere de schimbare la RDS... :)

#20
utopium

utopium

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 45,897
  • Înscris: 14.08.2007

 Mocebon, on 09 octombrie 2013 - 19:05, said:

De exemplu digi sporturile, la care ma uit online fara nicio problema, ofera calitate decenta si mai ales sunt gratis.
Pai cum sunt gratis daca merg doar pentru abonatii lor?

#21
adymihalcea

adymihalcea

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 297
  • Înscris: 09.01.2004
Stie cineva daca continutul va fi valabil doar pt cei care au net de la ei, asa cum se pot vedea acum posturile Digi sport online pe saitul lor sau poate fi accesat si din alte retele (in cazul meu UPC) cu autentificare (fie ca ai si un abonament la ei, fie ca platesti special pt asta).

#22
don_dannielo

don_dannielo

    Bah! Are we more than dumb sheep?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,456
  • Înscris: 27.06.2004
Pot sa dea gratis posturile Pro?

#23
Mocebon

Mocebon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,625
  • Înscris: 06.10.2006

 utopium, on 09 octombrie 2013 - 19:44, said:

Pai cum sunt gratis daca merg doar pentru abonatii lor?

Gratis pentru abonati, normal... doar nu era sa dea gratis si celor care platesc serviciile altor companii.

Edited by Mocebon, 09 October 2013 - 19:58.


#24
RCmake

RCmake

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,300
  • Înscris: 08.10.2011

 Mocebon, on 09 octombrie 2013 - 19:05, said:

Macar astia de la RDS au bun simt si mai scapa cate ceva free pentru abonatii lor.
De exemplu digi sporturile, la care ma uit online fara nicio problema, ofera calitate decenta si mai ales sunt gratis.
La altii nu prea gasesti asa ceva...  te ataca direct la buzunar.
Exact! Mai ia un Discovery, Antenele!
Oricum nu este gratis din moment ce e doar pentru abonati! Pretul e inclus in abonament.. Daca bagau inapoi Discovery in grila de programe presupun ca isi mai spalau cat de cat acel obraz gros!

#25
TurboHamster

TurboHamster

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,099
  • Înscris: 02.10.2013

 RCmake, on 09 octombrie 2013 - 20:15, said:

Oricum nu este gratis din moment ce e doar pentru abonati! Pretul e inclus in abonament.

Eu nu am abonament TV de la ei, ci numai internet si telefonie. Pot vedea Digi Sport 1-2-3 online.


Cat despre Discovery, pentru ce? Numai reality tv cu tatuati si pseudo-stiinta cu extraterestri si paranormal.

Edited by TurboHamster, 09 October 2013 - 20:40.


#26
Mocebon

Mocebon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,625
  • Înscris: 06.10.2006

 RCmake, on 09 octombrie 2013 - 20:15, said:

Pretul e inclus in abonament.
Abonament... la ce?
Eu n-am televiziune de la ei, nici telefonie sau altceva. Am doar net, FL2 la 39 lei.

Iar ce-au facut cu Discovery mi s-a parut nasol, am zis-o la vremea respectiva -  dar nu despre asta e vorba aici.

Edited by Mocebon, 09 October 2013 - 20:43.


#27
utopium

utopium

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 45,897
  • Înscris: 14.08.2007

 Mocebon, on 09 octombrie 2013 - 19:57, said:

Gratis pentru abonati, normal... doar nu era sa dea gratis si celor care platesc serviciile altor companii.

Pai atunci nu e gratis ... si acelasi lucru il are si Romtelecom daca esti client de-al lor.

#28
Mocebon

Mocebon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,625
  • Înscris: 06.10.2006
Concret, poti specifica ce posturi TV ofera gratis Romtelecom daca iei doar net de la ei?
Daca si RT are astfel de "bonusuri" e foarte bine.

#29
utopium

utopium

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 45,897
  • Înscris: 14.08.2007

 TurboHamster, on 09 octombrie 2013 - 20:40, said:

Cat despre Discovery, pentru ce? Numai reality tv cu tatuati si pseudo-stiinta cu extraterestri si paranormal.
Discovery Showcase HD, Animal Planet HD, Discovery Science HD. Discovery Showcase HD e diferit mult de Discovery SD ca program. Si sunt documentare super faine, de exemplu seria Alps from Above mi-a placut recent. Sau Wild France pe Animal Planet HD. Sunt o gramada de documentare foarte bune, noi si la calitate excelenta, doar timp sa ai sa le vezi.

 Mocebon, on 09 octombrie 2013 - 21:01, said:

Concret, poti specifica ce posturi TV ofera gratis Romtelecom daca iei doar net de la ei?
Daca si RT are astfel de "bonusuri" e foarte bine.
Dolce Sport, Discovery, BBC Knowledge, Animal Planet, Discovery World, Investigation, TCM, Cartoon Network, Boomerang, BBC, CNN, DW, TLC, Comedy Central, Short TV, vreo 8 posturi de muzica, posturi romanesti, locale, etc

Edited by utopium, 09 October 2013 - 21:08.


#30
Mocebon

Mocebon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,625
  • Înscris: 06.10.2006

 utopium, on 09 octombrie 2013 - 21:06, said:

Dolce Sport, Discovery, BBC Knowledge, Animal Planet, Discovery World, Investigation, TCM, Cartoon Network, Boomerang, BBC, CNN, DW, TLC, Comedy Central, Short TV, vreo 8 posturi de muzica, posturi romanesti, locale, etc
Hopa... stai ca ma mut la astia. Posted Image
Un link spre pachetul respectiv?

#31
utopium

utopium

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 45,897
  • Înscris: 14.08.2007

 Mocebon, on 09 octombrie 2013 - 21:11, said:

Hopa... stai ca ma mut la astia. Posted Image
Un link spre pachetul respectiv?

Eu ma mai uitam de la birou la meciuri din CL cand juca CFR-ul, asa am descoperit platforma: http://www.dolcetv.ro/#tv-live
Nu stiu daca iti merge linkul cum trebuie daca nu ai net de la ei. Dolce sport ai 1 si 2, plus HD.

Edited by utopium, 09 October 2013 - 21:16.


#32
Mocebon

Mocebon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,625
  • Înscris: 06.10.2006
Merge, dar ma anunta dupa cateva zeci de secunde ca imi trebuie net de la ei ca sa pot urmari posturile respective.
E foarte ok ca ofera si ei platforma asta, desi netul e cam scump fata de competitori, 47,43 lei un abonament de 50 mbps (si am vazut ca multi se plang de calitate).
Exact asta cred ca va face si RDS-ul, sa puna niste posturi de documentare (ale lor, desigur), ceva muzica, poate si Digifilm.

#33
utopium

utopium

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 45,897
  • Înscris: 14.08.2007

 Mocebon, on 09 octombrie 2013 - 21:24, said:

E foarte ok ca ofera si ei platforma asta, desi netul e cam scump fata de competitori, 47,43 lei un abonament de 50 mbps (si am vazut ca multi se plang de calitate).
Probabil daca ai fibra e ok, nu pot sa confirm, eu am VDSL si conexiunea e stabila cand linia e buna, singura problema e ca li se mai duce linia (se arde nu stiu ce naiba) si atunci pica si netul si telefonul. Iar durata de interventie e mult prea mare din punctul meu de vedere.

Edited by utopium, 09 October 2013 - 21:31.


#34
omg99

omg99

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,914
  • Înscris: 06.04.2005
Doar din reteaua RDS.

#35
pykko

pykko

    I love, therefore I am

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,228
  • Înscris: 10.02.2006
O idee buna. Pot vedea mai comod canalele DIGI. Sper sa aiba si alte posturi pe langa cele proprii.

#36
Ion_de_la_Raion

Ion_de_la_Raion

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,434
  • Înscris: 28.08.2005

 Mocebon, on 09 octombrie 2013 - 19:57, said:

Gratis pentru abonati, normal... doar nu era sa dea gratis si celor care platesc serviciile altor companii.

Nu e totul acoperit. Meciurile din cupa Romaniei si unele din UCL nu sint transmise pe net.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate