Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Defect ciudat Videorecorder Panas...

lege de reglementare a shrinkflat...
 Care este cota parte la succesiun...

Camera auto DVR PNI Voyager S2600...

Cartelul din Carpati - mafia PNL ...

Trecut: Europa versus S.U.A. la c...
 Garantie apartament dezvoltator

Aplicație GPS cu zoom automa...

Ipad Pro & Air 2024

Service si revizii reprezentanta
 Ati returnat produse pe aliexpres...

Certificate de nastere digitale

Fitbit sau huawei band ?

Tatuator handpoke
 

G2 vs Z1 vs Note 3 vs 5s vs Nokia 1020\925 vs Z30 vs N5

- - - - -
  • Please log in to reply
39 replies to this topic

#37
DaniJ90

DaniJ90

    You Are Terminated!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,106
  • Înscris: 22.11.2011
Da, cam asa e, luna asta ar trebui sa fie luna cand imi iau si eu iar ceva telefon si cred ca e ca anul trecut.Dintre astea din topicul asta G2 l-as vrea, clar, cel de 32gb, dar vad ca se vorbeste de S5, One 2 ca s-ar lansa mai repede..

#38
kiario

kiario

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,531
  • Înscris: 19.08.2012
Atunci mai asteapta pana apare S5, dar sa te pregatesti sa mai adaugi cel putin 1.000 lei pe langa pretul pe care o sa-l aiba G2..

Edited by kiario, 04 January 2014 - 16:10.


#39
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Nu vad cu ce ar putea fi S5 mai bun ca G2. Adica cu mult mai bun. Ecranul cred ca si-a cam atins limitele, poate sa scoata vreo 5,3'' din aceeasi dimensiune, ca mai mare deja da peste Note3... Ca procesor, ceva mai bun decat S800 nu exista, poate 805, dar ala e e doar un mic upgrade, nu ca diferenta S600-S800. Cel putin pentru moment nu vad sa apara ceva mult mai bun. Bateria e deja oricum mare la G2, singurul avantaj S5 ar putea fi materialele, daca face Samsung in sfarsit un telefon metalic.

#40
DaniJ90

DaniJ90

    You Are Terminated!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,106
  • Înscris: 22.11.2011
Pai cam la materiale ma refer, ca in rest sunt de acord ca nu o sa fie cu nu stiu cat mai bun, poate si ecranul daca va avea o rezolutie mai mare...

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate