Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 

Vodafone SMART TAB III 10"

- - - - -
  • Please log in to reply
53 replies to this topic

#19
argoteck

argoteck

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 714
  • Înscris: 07.01.2004
tastatura http://shop.lenovo.c...362D739642CFC27 cauta video cu ea sa vezi cum se poate folosi ca husa(ma  rog capac)
husa http://www.cel.ro/fo...ie-protectie-l/
ambele originale lenovo

#20
Apollo

Apollo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 960
  • Înscris: 20.04.2002
Am vazut acum ca poate fi folosita si pe post de capac. E interesanta, intr-adevar!
Husa de la Cel nu e pe stoc.
Au avut la Domo din Afi, dar s-au terminat. O sa incerc la Domo Baneasa, acolo sunt doua magazine. Slabe sanse totusi, altfel ar fi aparut pe site.
Gasesc eu o husa care sa imi placa pana la urma.

Mai am niste nedumeriri. Nu stiu de ce, cand instalez jocuri, in continuare mi le pune pe cardul intern, nu pe cel extern. Am bifat in setari sa le puna pe cardul extern, dar nu vad nicio miscare pe acel card.

Inca o chestie, legata de platile pe Google Play. Am apucat sa platesc un joc cu un card, dar as vrea sa schimb acel card cu un altul, sa nu ramana default cel cu care am facut acea plata. Nu am gasit nicio optiune in setari, nu stiu unde sa ma mai uit ca sa pot schimba cardurile cu care vreau sa fac plati. :(

#21
argoteck

argoteck

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 714
  • Înscris: 07.01.2004
Problema cu instalarea am observat ca apare si la mine.Indiferent ce incerc tot pe stocarea interna instaleaza.Poate rezolva asta la un update. La card nu prea ma pricep ca nu prea cumpar jocuri :) .
  Pentru husa ia si tu tableta cu tine in magazine si incearca pana se potriveste ceva .

#22
Apollo

Apollo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 960
  • Înscris: 20.04.2002
O sa caut sa vad cum le transmit un mail in care sa le mentionez problema. Daca mai fac si altii la fel, poate or sa faca mai repede un update.
Asta o sa fac. Problema e ca in magazine gasesti cam aceleasi produse si majoritatea sunt de doi lei sau nu se potrivesc. Chestii dragute am gasit pe site-urile din afara.

#23
Apollo

Apollo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 960
  • Înscris: 20.04.2002
In continuare nu gasesc unde se fac setarile referitoare la cardurile cu care faci plati pe Google Play. Vreo idee? :(

#24
Apollo

Apollo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 960
  • Înscris: 20.04.2002
Nu am tableta la mine, dar o sa incerc diseara. Ideea era ca am vrut sa iau un joc si dupa ce am bagat codul cardului, nu am mai putut reveni sa anulez si sa bag alt card, l-a tinut minte pe ala. Nu as vrea sa ramana vreun card setat, sa ma trezesc ca intra juniorul si isi pune te miri ce. :) O sa incerc diseara din nou, sa vad ce si cum. Multumesc pentru sfat.

#25
Apollo

Apollo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 960
  • Înscris: 20.04.2002
Nu, nu vreau sa bag carduri fictive. Ideea era ca in IOS, ai posibilitatea in setari sa schimbi datele cardului etc, fara sa intri in AppStore. Credeam ca asa e si la Android. E prima data cand ma lovesc de Android si nu stiu cu ce se mananca. :)
Dileme am destule, dar nu am timp  sa stau prea mult pe tablet. O sa ma mai uit si imi notez ceea ce vreau sa intreb.

#26
feribalint

feribalint

    Il Consigliere

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,458
  • Înscris: 24.05.2010
Intri de pe PC pe adresa de mai jos si modifici datele cardului. Pt logare pe Google Wallet folosesti acelasi user si pass ca si pe google play. Succes Posted Image
https://wallet.googl...paymentMethods:

Attached Files


Edited by feribalint, 03 December 2013 - 14:49.


#27
Apollo

Apollo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 960
  • Înscris: 20.04.2002
Multumesc pentru ajutor. Am intrat si am eliminate cardul. :)
Inteleg ca nu exista setari de genul asta in softul de pe tablet, ci doar in contul google?

#28
feribalint

feribalint

    Il Consigliere

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,458
  • Înscris: 24.05.2010
Exact.
Era singura metoda prin care am putut adauga un card,deoarece cel vechi expirase.

#29
Apollo

Apollo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 960
  • Înscris: 20.04.2002
Am si eu o intrebare. :) Daca ar fi sa schimbati tableta aceasta cu o alta, tot pe Android si tot cu 3G, ce ati allege. Sa zicem ca s-ar mai putea adauga la pretul acesteia(1399 ron) inca 5-600 ron maxim. Exista alta varianta mai ok sau e de preferat sa ramana asta?

#30
puiut

puiut

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 288
  • Înscris: 11.04.2003
A facut cineva root?
Merge si unroot?

Edited by puiut, 05 December 2013 - 21:45.


#31
argoteck

argoteck

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 714
  • Înscris: 07.01.2004
root eu, am scris deja cum

#32
asyst72

asyst72

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,488
  • Înscris: 18.05.2006
As dori sa cumpar tableta asta dar sub brand-ul Lenovo.

ce parere aveti: la pretul ei de aprox. 1400 RON se poate gasi ceva mai bun pe piata romaneasca? (ma refer la ceva cu specificatii asemanatoare si display de 10", bineinteles)

pe de alta parte am o intrebare pentru cunoscatori: la ce pret (in USD sau EUR) se poate cumpara S6000 de pe site-urile din China?
cu taxele/vamale + transport in Bucuresti cam cat s-ar mai aduga?

pe de alta parte, e vreo sansa sa fie cumparata de catre cineva in Singapore la fata locului (intr-un store) la un pret accesibil?
merci

#33
danut_ps

danut_ps

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 491
  • Înscris: 22.05.2005

View Postasyst72, on 15 decembrie 2013 - 15:25, said:

ce parere aveti: la pretul ei de aprox. 1400 RON se poate gasi ceva mai bun pe piata romaneasca? (ma refer la ceva cu specificatii asemanatoare si display de 10", bineinteles)
E scumpa la banii astia, stiu ca am raspuns foarte tarziu, scuze.

Intrebare: are cineva Vodafone SMART TAB III 10" + digi SIM ? functioneaza impreuna?

#34
argoteck

argoteck

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 714
  • Înscris: 07.01.2004
Scumpa dar ce alta tableta de 10 inch cu 3g mai iei in banii aia? Si sa nu fie romaneasca si sa tina si bateria?

#35
74mov

74mov

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 04.12.2009
Buna seara. Pe site-ul Vodafone acum ofera aceasta tableta la aprox.185 euro. (sau in rate lunare pe factura la 10 euro/luna timp de 2 ani = 240 euro).
M-a sunat de la ei cineva si mi-a propus sa o iau.
Ce ziceti merita la banii astia?
Am vazut la specificatiile ei ca are conector pentru mufa USB, bluetooth, microHDMI, etc..
Ce tastatura (kit cu husa e mai bine?) a-ti recomanda pentru ea (BT, USB) si link-uri va rog.
Multumesc anticipat pentru raspunsuri.

#36
argoteck

argoteck

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 714
  • Înscris: 07.01.2004
Tastatura si husa au lenovo originale si foarte aratuoase dar costa ceva(250 tast si 100 husa), acum ceva timp domo le avea. Eu o am deja la abonament cu rate si cred ca merita, nu e cea mai rapida dar e ok, nu are lag, merg multe jocuri, tine bateria ,ecran bun.Husa care o am e una generica dar la cat de subtirica e , cam e pacat sa ii pui husa.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate