Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Probleme sistem audio mașina

Radio care se incinge

problema -amplificator cu tranzis...

Retragere bani din cont inainte d...
 Plata cu cardul si bacsisul

Primire bani din Danemarca prin N...

Alerta securitate Fedora Linux 40...

Problemuțe sistem audio ma&#...
 Renovare balcon

installation has failed there was...

Montura polara.....

Sfat inchiriere locuinta unei per...
 Sursa stereo -> amplif mono

Dan Blondu vs. Marian Piciu

Side - Antalya

Nume fetita - international dar c...
 

probleme scriere dvd +- rw philips

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
antilopa

antilopa

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 35
  • Înscris: 23.03.2005
salutare>am si eu o problema cu dvd writer dual layer philips de la laptop (acer travelmate 2410).Are viteza de scriere a dvd-urilor 2,2.4,4,8 si imi merge numai pe 2x.Hardul are o viteza de citire de peste 20 megi/s(verificat in nero).cand scriu un dvd nu mai pot face nimic, totul se misca f greu(la 2 x)....aveti vreo idee(am facut restore cum era la inceput, am dezinstalat intervideo...)?multumesc anticipat.

#2
chitziman

chitziman

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 839
  • Înscris: 08.11.2004

View Postantilopa, on Dec 5 2005, 11:44, said:

salutare>am si eu o problema cu dvd writer dual layer philips de la laptop (acer travelmate 2410).Are viteza de scriere a dvd-urilor 2,2.4,4,8 si imi merge numai pe 2x.Hardul are o viteza de citire de peste 20 megi/s(verificat in nero).cand scriu un dvd nu mai pot face nimic, totul se misca f greu(la 2 x)....aveti vreo idee(am facut restore cum era la inceput, am dezinstalat intervideo...)?multumesc anticipat.
a fel am patit si eu cu dvd writer de la calc si dupa ce am instalat ultima versiune de nero 7XXXXX merge perfect asa ca in caerca si tu poate.....
p.s asta in cazul in care nu rulezi versiune de mai sus

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate